reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Czy wy też macie podczas starań mocniejsze @? Mnie zwykle boli jak cholera...

O hormonach nic nie będę pisać bo się zupełnie nie znam :( także nic nie doradze. Nie jestem również po cc więc w tym też się nie nie orientuje :/

Ja już zapomniałam jak to jest mieć normalne @ bo tyle lat przy tabletkach to nic kompletnie nie boli, ale pewnie za miesiąc sobie przypomnę, bo kiedyś miałam mega bolesne [emoji85]
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nazywam się Paulina i jestem mamą 4,5letniego chłopca. Postanowiliśmy z mężem, ze czas powiększyć rodzine kolejny raz i postarać się o malenstwo. Przez ostatnie 4 lata brałalam tabletki antykoncepcyjne Dorin - ostatnią wzięłam w środę 26.09 po czym krwawienie z odstawienia pojawiło się w sobotę. Od teraz zaczynamy działać. Troszkę się boje ponieważ synka urodziłam przez CC i pozostał mi ubytek w bliźnie 7mm. Lekarz mnie nastraszył, ze ciąża może zagnieździć się właśnie w ubytku i wtedy trzeba będzie ją usunąć... ale może być tez tak, ze dzidziuś ułoży się dobrze i ciąża będzie zdrowa a jedyną koniecznością będzie kolejne CC.

Jest tu ktoś w podobnej sytuacji?
Bardzo bym chciała zajść od razu i bardzo się na to nastawiłam, ale wiem ze to nie takie latwe
Witaj i sie rozgosc.
Ja tez po 1 cc i jesli uda mi sie zajsc to kolejne cc.
 
Cześć dziewczyny :-) Nie bardzo mam czas zaglądać tutaj codziennie i czytać wszystkie wpisy, tym bardziej, że codziennie dochodzi kilkadziesiąt stron :-) Gratulacje dla wszystkich staraczek, które ujrzały II kreseczki [emoji173] Dla pozostałych owocnych starań pazdziernikowych [emoji173] U mnie dziś 13 dc, 4 cykl starań, po raz pierwszy z testami owu. Sytuacja w pracy całkowicie kłóci się z decyzją o dziecku,.. ale zawsze będzie coś nie tak i nigdy nie będzie dobrego czasu,.. także działamy z mężem, będzie co ma być :-)[emoji173] Pozdrowionka
 
Czy wy też macie podczas starań mocniejsze @? Mnie zwykle boli jak cholera...

O hormonach nic nie będę pisać bo się zupełnie nie znam :( także nic nie doradze. Nie jestem również po cc więc w tym też się nie nie orientuje :/
Ja nie tylko podczas starań.. po porodzie znacznie sie pogorszyly..
Kasienka, byla syt wymagająca cc czy sama zdecydowałaś?
Ja już wszystko sobie planuje tylko ciąży nie ma[emoji23]
Ja mam w planach tylko sn, chyba padne z przerazenia jesli konieczne bedzie cc [emoji849]
 
Wogole teraz sobie tak myślę że jak pójdę do tej Endo w poniedziałek a ona mi powie że teraz mam zawiesić starania to wszystko się rozjedzie co do planów
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Nie bardzo mam czas zaglądać tutaj codziennie i czytać wszystkie wpisy, tym bardziej, że codziennie dochodzi kilkadziesiąt stron :-) Gratulacje dla wszystkich staraczek, które ujrzały II kreseczki [emoji173] Dla pozostałych owocnych starań pazdziernikowych [emoji173] U mnie dziś 13 dc, 4 cykl starań, po raz pierwszy z testami owu. Sytuacja w pracy całkowicie kłóci się z decyzją o dziecku,.. ale zawsze będzie coś nie tak i nigdy nie będzie dobrego czasu,.. także działamy z mężem, będzie co ma być :-)[emoji173] Pozdrowionka
Witaj :)masz rację nigdy nie będzie dobrego czasu jak będziemy tak myśleć i roztrząsac czy to aby dobry moment a później tak jak u mnie zegar biologiczny zacznie tykac i może być problem
 
Do góry