reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A akurat z tym sikaniem na zboże to nie mit i ostatnio oglądałem i tym w Galileo. Malo tego były dwa różne zboża pszenica i owies i jak rósł owies to chłopak jak pszenica to dziewczynka . Ma to swoje podłoże w hirmonach oczywiscie wirc tr nasze prapradziafko nie takie głupie ludzie.
 
Dobrze dziewczyny niestety muszę was opuścić może na 2 lata może wcześniej super było wyczekiwać z wami 2 kreseczek życzę wam powodzenia podejrzewam ze ten okres za ten tydzień przyjdzie nie mam już złudzeń No i rozmowa z chłopakiem nie przebiegła tak jak mogła by. Miło było do zobaczonka [emoji174][emoji174][emoji174]
Przykro ;(
 
Ludzie Pańscy co za straszna historia ;( współczuję ten kobiecie z całego serca ;(
To opowiem o historii mojej siostry..
Wyszła za mąż i wiadomo po pewnym czasie zaczęli starać się o dziecko.. Oboje chcieli. Okazało się, że moja siostra ma PCO, a on miał słabe plemniki. Leczyli się oboje 5 lat.. Kiedy zaszła w ciążę z chłopcami.. Przyszły tatuś zalazł sobie inną babkę.. Wyjeżdżał za granicę do pracy więc ciężko było zwrócić uwagę że coś się dzieje . I zamiast z wracać do ciężarnej żony do domu , to jechał na tydzień do swojej kochanki i dopiero do domu.. Po roku od urodzenia tatusiowi się odwidziało . Rozwiedli się. Siostra została sama z alimentami. A na koniec były powiedział, że nigdy nie chciał dzieci tylko ona się na nie uparła. Tatusia synowie nie interesują od 1,5 roku go u dzieci nie było. Dzwoni raz na ruski rok
Jeden synek nie pamięta taty.. A drugi mówi że pewnie tatuś umarł skoro nas nie odwiedza
Więc nawet 30-paro letni faceci mogą być mało rozgarnięci delikatnie mówiąc
 
reklama
Padłam, jeszcze nie można wypowiadać slowa owulacja bo na mojego to działa jak płachta na buka. On chce się że mną kochać tak dziko i szalenie Bi jesteśmy młodzi a nie robić mi dziecko bo to źle brzmi. A dzieci mają być tylko owocem miłości. Ech ten moj romantyk ;)
 
Do góry