reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kurde. U mnie też bywa wymuszony :( boję się że się m obrazi w końcu... Ale my naprawdę wolimy spać, bo po całym dniu padamy na twarz :/ jesienią będzie więcej czasu na seksy [emoji23]
 
reklama
Ja już nie pamietam co to normalny seks[emoji13] mowie serio[emoji13]
W dni plodne seksimy sie praktycznie codziennie! I po owulacji przestajemy na dobry tydzien. Pozniej przed okresem bzykniemy sie raz, gora dwa razy i znowu czekanie do dni plodnych. Tsk to u mnie wyglada ostatnio[emoji23]
Ale w tym cyklu planuje bzykac sie caly cykl[emoji13] ale juz na starcie poleglam bo dzis juz drugi dzien od konca okresu a mi sie bzykac nawet nie chce[emoji13]
 
Ja już nie pamietam co to normalny seks[emoji13] mowie serio[emoji13]
W dni plodne seksimy sie praktycznie codziennie! I po owulacji przestajemy na dobry tydzien. Pozniej przed okresem bzykniemy sie raz, gora dwa razy i znowu czekanie do dni plodnych. Tsk to u mnie wyglada ostatnio[emoji23]
Ale w tym cyklu planuje bzykac sie caly cykl[emoji13] ale juz na starcie poleglam bo dzis juz drugi dzien od konca okresu a mi sie bzykac nawet nie chce[emoji13]
O to skończył nam się okres tego samego dnia ;P my już po jednym razie w tym cyklu dzisiaj chyba szykuje się drugi raz ale na razie mieliśmy znajomego ;P woogle to my co drugi dzień a w owulację codziennie ale w poprzednim cyklu w dzień kiedy ponoć miałam owulację mój padł i poszedł spać ;P myślałam że tylko ja tak mam że w sumie w ta owulację codziennie aż tej ochoty czasami brakuje ;P
 
Seks w owulacje jest nawet 2-3 razy zeby przypadkiem jej nie przegapic haha[emoji16][emoji23]
Jakby ktorys plemnior sie rozmyslil w połowie drogi to trzeba kolejnych wysylac haha[emoji13][emoji23]
 
Padłam, jeszcze nie można wypowiadać slowa owulacja bo na mojego to działa jak płachta na buka. On chce się że mną kochać tak dziko i szalenie Bi jesteśmy młodzi a nie robić mi dziecko bo to źle brzmi. A dzieci mają być tylko owocem miłości. Ech ten moj romantyk ;)
Romeo jak się patrzy[emoji23][emoji2]
 
Ja wychodze z zalozenia ze hormony można sobie zbadac nawet przed staraniami. Bo wtedy można wylapac jakies nieprawidłowości typu wysokie tsh czy prolaktyna.
Ja sama pozno zrobilam badania. Bo z mezem dalismy sobie rok na starania, takie na luzie. I dopiero w sumie w 15cs zrobilismy sobie takie gruntowne badania.
Zgadzam sie z toba ! Lepiej wcześniej zbadac bo jak cos wyjdzie nie tak to mozna od poczatku cos z tym robic i szybko sobie poradzić. Po co czekac miesiacami.. ja tak gadam a sama jeszcze badan nie zrobiłam i wlasnie zaczęłam tego żałować [emoji849]
Zobacz załącznik 895425

Dziewczyny tego dnia wcześniej przed ta dziwna zmiana miałam mieć @ pierwszy raz widze coś takiego [emoji33][emoji33]
Mysle ze przez ten niepelny wykres tak ci sie pozmienialo.
Moj na slowo "dni plodne" sie krzywi bo wie ze czeka go maraton seksu[emoji23]
Najczesciej wymuszonego[emoji19]
A mój sam pyta kiedy plodne i czy mozemy dzialac [emoji1]
 
reklama
Ja już nie pamietam co to normalny seks[emoji13] mowie serio[emoji13]
W dni plodne seksimy sie praktycznie codziennie! I po owulacji przestajemy na dobry tydzien. Pozniej przed okresem bzykniemy sie raz, gora dwa razy i znowu czekanie do dni plodnych. Tsk to u mnie wyglada ostatnio[emoji23]
Ale w tym cyklu planuje bzykac sie caly cykl[emoji13] ale juz na starcie poleglam bo dzis juz drugi dzien od konca okresu a mi sie bzykac nawet nie chce[emoji13]
U nas identyczna sytuacja hehe :) jakbyś mi to z ust wyjęła. Chociaż w tym miesiącu nie było już spiny bo robiliśmy przerwę przed tym wyjazdem. W okolicach plodnych było może z 3 razy
 
Do góry