reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie też te miesiączki brzydkie. Właśnie tak jak piszecie skrzepy ciemne i delikatne krwawienie. Nawet po tych tabletkach jeszcze nic się nie zmieniło.
Też jestem z okolic ZG. Ja za wizyte prywatną płace 150 zł.
 
reklama
Jak ja cie rozumiem [emoji52]
Jakis czas temu bedac z mlodym na placu dosiadla sie do nas babcia z wnuczka 7-8miesieczna [emoji173] moj mlody byl taki zapatrzony w malutka, nawet na rece chciala do niego, tak sie slicznie uśmiechała [emoji7]
A wrocilismy do domu to młody pytał czy mam taka mala dzidzie w brzuszku bo on chce siostrzyczke [emoji173][emoji58]
Tak, poryczalam sie wtedy [emoji22]A przy usg sprawdzala jakie masz endo ?
Wiem o czym mowisz. moje dziecko do każdej dzidzi podbiega i mnie woła. Na szczęście jeszcze jest zbyt mały na pytanie o rodzeństwo Bi pewnie też by mi poszły emocje.
 
Boisz się czegoś że nie chcesz tu napisać?
Nie no [emoji6] po prostu zawsze jak ktos pytal to pisalam na priv[emoji6]ale ok [emoji6]
Magdalena Lechowska [emoji6]
Wiem o czym mowisz. moje dziecko do każdej dzidzi podbiega i mnie woła. Na szczęście jeszcze jest zbyt mały na pytanie o rodzeństwo Bi pewnie też by mi poszły emocje.
Ile ma twoje ?
Moj uwielbia wszystkie dzieci, z kazdym chce sie witac i przytulac a jak malutkie to juz calkiem zainteresowany [emoji849]
 
Nie no [emoji6] po prostu zawsze jak ktos pytal to pisalam na priv[emoji6]ale ok [emoji6]
Magdalena Lechowska [emoji6]Ile ma twoje ?
Moj uwielbia wszystkie dzieci, z kazdym chce sie witac i przytulac a jak malutkie to juz calkiem zainteresowany [emoji849]
Słyszłam o tej lekarce różne opinie.. Podobno bardzo szybko od ręki wypisuje młodym dziewczyną anty bez badań i taka średnia w komunikacji.. Ale każdy ma swoją opinie
Ty tez ? [emoji14]
Tak [emoji6][emoji4]
 
reklama
Słyszłam o tej lekarce różne opinie.. Podobno bardzo szybko od ręki wypisuje młodym dziewczyną anty bez badań i taka średnia w komunikacji.. Ale każdy ma swoją opinieTak [emoji6][emoji4]
Jak dla mnie jest bardzo konkretna, zawsze porzadne badanie, rozmowa, zleca badania jakie trzeba, ostatnio bardzo przejela sie tym jak dlugo sie staramy, siedzialam u niej chyba z 40-50minut [emoji57]
 
Do góry