reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

zobaczymy!! teraz czy za miesiac czy za dwa czy nawet trzy:) musimy przeciez tez stoimy w kolejce po dzidziulka:D
Ja trzymam za Was bardziej kciuki i ogromnie się cieszę z każdych kolejnych || kresek[emoji110] [emoji110] U mnie jeszcze rok, nie bedziemy czekać do dwóch... Nie mam co zwlekać.. Szczególnie że u mnie coraz więcej kłopotów zdrowotnych mniejszych lub większych.. Więc rok 2020 moim rokiem ..
Cholera jak to głupio brzmi.. Wy już działacie ,a ja ehh....
 
reklama
@Kaamilaaa @Nat Bluebell jestem Wami tak podekscytowana ze zapytam : jaki mialyscie sluz?:D bo ja mam taka posuche ze tragedia
Duzo białego sluzu takiego wodnistego [emoji14] no nie wiem jak to opisac [emoji14]
Dziękuję dziewczyny :) [emoji173]️
U mnie 29dc, 12dpo i chociaż wiem skąd te bóle wszystkiego :D nieźle już tam rozrabia!
U mnie dzis 30dc ale nie wiem ile dpo [emoji14]
No i mnie nic nie boli tylko cycki mam taaakie wielkie [emoji23]
 
Duzo białego sluzu takiego wodnistego [emoji14] no nie wiem jak to opisac [emoji14]U mnie dzis 30dc ale nie wiem ile dpo [emoji14]
No i mnie nic nie boli tylko cycki mam taaakie wielkie [emoji23]
to u mnie kicha bo ja mialam troche tego biełego sluzu ale powiazalam to z infekcja....infekcja przeszla i sluz tez sobie poszedl...:( a kazda sie mnie pyta czy mam duzo sluzu.....:(
 
Ja sobie nie wyobrażam życia bez kawy. W ciąży ograniczałam się do dwóch słabych dziennie. Teraz nie wiem jakby to było, bo uwielbiam kawę i piję ją częściej niż herbatę. Ale to rozpuszczalna, to tłumaczę sobie, że i tak słaba :)

Najpierw niech dzidziusia dostaną te co tu długo się starają. Nie mam nic przeciwko. My w tym cyklu mocno stawiamy na badania, a ja się uda - super.
 
Dzisiaj zaobserwowałam u siebie książkowy śluz przezroczysty ciągnący taki jak białko jaja kurzego ,w szoku jestem bo ostatnio wodnisty tylko miałam , teraz jeszcze bardziej na ten cykl się nastawiłam i mam nadzieję że zaskoczy wkoncu [emoji16]
 
Dzisiaj zaobserwowałam u siebie książkowy śluz przezroczysty ciągnący taki jak białko jaja kurzego ,w szoku jestem bo ostatnio wodnisty tylko miałam , teraz jeszcze bardziej na ten cykl się nastawiłam i mam nadzieję że zaskoczy wkoncu [emoji16]
Co by się zgadzało bo wczoraj pik na testach miałam a ja już myślałam że ze mną coś nie tak jest [emoji6]
 
reklama
a mnie nic nie boli:( az sie boje test robic....chyba jzui poczekam do miesiączki:p
Nie musi boleć :) ile masz do @?
Ja normalnie nadal kawę pije
Ja też kawę do dwóch dziennie pijam i będę nawet położna mi zalecila, bo mam tak niskie ciśnienie :p
Nat a jakiej długosci masz cykle?
31dni, dlatego test jeszcze jasny
A u mnie wczoraj na teście ovu pik z tym że zdjęć nie umiem robić j rozmazane mi wychodzi [emoji58] , we wtorek ,czwartek i jutro [emoji173]️ więc też liczę na ten cykl i mam nadzieję że się uda [emoji6]
Owocnych działań! :D przesyłam ciążowe zarazki :)
Taka fala tutaj, że zaczęłam się zastaawiać czy nie zrobić jutro bety bo i tak idę na proga :) Ale tłumaczę sobie, że to bez sensu bo będę 6 dpo dopiero.
No jeszcze trochę za wcześnie, ja mam 12dpo

Hahahah a nie mowilam ze ciaza! Bardzo mocno Cie sciskam:) Ktory dzis masz dc i kiedy miala byc @?
No wyczułaś! 29dc przy 31 dniowych :)
A wiesz , że wczoraj miałam Ci pisać, że jajnik boli bo progesteron się produkuje [emoji16] Ale skasowalam, bo stwierdziłam że to głupie... [emoji16] wyczulam!
Ha! No widzisz a ja się zawsze martwię jak mnie coś boli ale nie wiem dlaczego :p

@Kaamilaaa @Nat Bluebell gratulacje dziewczyny przełamalyscie zła passę trzymam kciuki za was a po @ zabieram się znowu do pracy 8-)
Kochana, ja wiem że Ci się zaraz uda! :) Teraz muszę was wszystkie pozarażać!

Gratuluję kolejnym szczesciarom :) życzę spokojnych 9 miesięcy :)
Ja też się pokusiłam na test ale u mnie dobrej passy nie było niestety także czekam na okres i zaczynam walkę od początku
:( szkoda ale oby to czekanie nie trwało za długo!

@Kaamilaaa @Nat Bluebell jestem Wami tak podekscytowana ze zapytam : jaki mialyscie sluz?:D bo ja mam taka posuche ze tragedia
Dziękuję ❤️ śluzu sporo i raczej biały no i ta szyjka tak wysoko!
Gratulacje !!! Boże co za radość dzisiaj [emoji7] [emoji173] Rośnijcie zdrowo.. Spokojnych 9 miesięcy !

Kurde dziewczyny aż Wam zaczęłam zazdrościć ! Też bym chciała już widzieć takie piękne || kreski [emoji4]
Dziękuję ❤️ przesyłam zarazki!
 
Do góry