reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Zgadzam sie z Lovi. W 100%.
Ewelina ja nie znam Cie osobiście, ani Twojego chlopaka. Ale wystarczy mi w zupełności to co piszesz aby stwierdzić ze On nie dorosl jeszcze do takich decyzji jak planowanie dziecka.
 
reklama
Właśnie miałam to samo pisać... [emoji19]

Ewelinka- ale co on Ci konkretnie powiedział? Że jak teraz będzie ciąża to Cie nie zostawi? Ale co miał tym na myśli? Alimenty? No jak dla mnie ten Twój chłopak to on w ogóle nie rokuje. I jeszcze nagle skrecil kostke jak trzeba porozmawiać. No ale jak na dzialke trzeba bylo jechac to mial tyle szczescia, ze nic mu nie dolegalo. Moim zdaniem juz teraz chce sie wykrecic ale nie wie jak to zrobic. No przepraszam, że jestem taka brutalna... Ale ja na Twoim miejscu modlilabym się żeby nic nie zaowocowalo. Daj mu dorosnąć. Albo chociaż wytłumacz, że jak nie chce dzieci to trzeba się zabezpieczac, bo on chyba tego nie wie...

Kochana wiem jak to wyglada. Wczoraj lekko się pokłóciliśmy . Wszedł z domu jak wracał już było ciemno i serio zrobił sobie coś w ta nogę nie wymiguje się powiedział ze nie zostawi mnie nigdy Kocha mnie nad życie i nie chce mnie stracić. Boi się tylko ze coś się nie ułoży i modlę się aby to zaowocowało bo kochamy się i wiem ze jak już będę w ciąży się ułoży i nie będzie żadnych niedociągnięć rozmawialiśmy powiedział ze chce mieć ze mną dziecko jak zajdę w ciąże wyprowadzimy się do mojego domu który ma mnie czeka po prostu się boi. Jak każdy. To jest bardzo poważna decyzja oboje o tym wiemy a w momencie kiedy współżyjemy nie myśli o niczym. Innym I czuje się cudownie jak ja dla tego kończy we mnie bo wie ze tego bym chciała i chce ze mną. Być do końca życia chce żebym była Matką jego dzieci chce ze mną mieszkać. Chce abym czekała na niego w domu po pracy takie rzeczy usłyszałam wierze mu
 
Co tu taka cisza jak jestem na bieżąco? [emoji23]

Idę jutro na 1 badanie krwi. To 3-5 dzień cyklu ;) pewnie i tak nie będę umiała zinterpretować wyników [emoji14]
 
Wlasnie co badasz?
Ja miedzy 3-5 dc robilam tsh, lh, fsh, ft4, ft3, testosteron, estradiol i mialam prolaktyne ale zapomnialam i zrobilam ja dwa dni pozniej[emoji13]
 
reklama
Do góry