reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja już kiedyś robiłam betę jak miałam taki cień i wyszła 3,2 wiec takie nie wiadomo co... jutro powtórzę pewnie ale nie nastawiam się. No i jeszcze to moje tsh nieszczęsne mnie martwi.
 
reklama
I ja [emoji23] przerwa na kawę i co ? Forum [emoji23] a tu kolejne cienie kresek! [emoji16]może ten miesiąc będzie jakiś wyjątkowy [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja mam urodziny w nd wiec może los zechce dać mi od zawsze wymarzoną córe? Ja to jestem dziewczyny głupia... już od 2 lat tak sobie zasypiam z myślą i wyobrażeniami o córce [emoji85][emoji177]
To sobie w końcu wyobrazisz :D:D:D:D też bym chciała córeczkę, ale już może być i chłopczyk byle zdrowe... no i byle w końcu było.... dobra też skoczę po kawę :p
 
To sobie w końcu wyobrazisz :D:D:D:D też bym chciała córeczkę, ale już może być i chłopczyk byle zdrowe... no i byle w końcu było.... dobra też skoczę po kawę :p

Kiedyś jak mówiłam o drugim to zawsze było ze córka i już, ze nie staram się bo chłopca może bym nie chciała a teraz sobie myśle, ze chłopiec uszczęśliwił by mnie równie mocno :) czyli dorosłam do tej decyzji i stad te starania :) co będzie t będzie - oby zdrowe, ale jakby była dziewczynka to przynajmniej dwoje by wystarczyło a nie za kolejne lata znów pociąg do różowego i kolejne starania [emoji23]
Moja mama ma nas 4 dziewczyny a za każdym razem marzyła o chłopcu i ona jest taka szczęśliwa, ze ja mam synka, ze szok ;)
 
I ja [emoji23] przerwa na kawę i co ? Forum [emoji23] a tu kolejne cienie kresek! [emoji16]może ten miesiąc będzie jakiś wyjątkowy [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja mam urodziny w nd wiec może los zechce dać mi od zawsze wymarzoną córe? Ja to jestem dziewczyny głupia... już od 2 lat tak sobie zasypiam z myślą i wyobrażeniami o córce [emoji85][emoji177]
Co wy macie z tymi córkami ;P czy tylko ja jestem dziwna i bym chciała drugiego syna ? ;P
 
Kiedyś jak mówiłam o drugim to zawsze było ze córka i już, ze nie staram się bo chłopca może bym nie chciała a teraz sobie myśle, ze chłopiec uszczęśliwił by mnie równie mocno :) czyli dorosłam do tej decyzji i stad te starania :) co będzie t będzie - oby zdrowe, ale jakby była dziewczynka to przynajmniej dwoje by wystarczyło a nie za kolejne lata znów pociąg do różowego i kolejne starania [emoji23]
Moja mama ma nas 4 dziewczyny a za każdym razem marzyła o chłopcu i ona jest taka szczęśliwa, ze ja mam synka, ze szok ;)

Ja bym chciała 2 potem ale na razie marze żeby chociaż było to jedno :) potem zobaczymy czy się wyrobie z drugim :)
 
Ja pomimo tego, że marzyłam przy drugiej ciąży o córce, to jak się okazało, że to chłopiec, to i tak kochałam całym sercem. A jak się urodził, ani sekundy nie żałuję, że to Tomasz a nie Liliana (tak kiedyś chciałam dać córce na imię).
 
reklama
Do góry