reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama

Załączniki

  • 33119B27-44D2-4AB8-A4C1-7EECA3F2AA2B.jpeg
    33119B27-44D2-4AB8-A4C1-7EECA3F2AA2B.jpeg
    60,1 KB · Wyświetleń: 50
Ja robiłam pierwszy test w 10dpo i nie z porannego moczu tylko koło 15 lub 16 i było cień cienia cienia. W 11dpo zrobiłam z porannego moczu i było widać już bez wątpienia kreskę chociaż dalej ona była słaba ale nie było trzeba się już doszukiwać, jeszcze tego samego dnia po pracy robiłam i wyszedł ciut mocniej niż z porannego moczu [emoji846]
Chciałabym żeby było jak u ciebie. Ja okres miałam 7 stycznia a owulacje 14 wiec dziś 10dpo . W którym dniu po owu u ciebie wyszedł ten cień ?
 
Ja sama wiem , że wyłapałam mój stan na samym początku .. ale mam takie głupie myśli że może coś jest nie tak , że będzie źle .. za chwile znowu że co ma być źle ? Przecież wszystko będzie dobrze .. niepotrzebnie się naczytałam głupot 😒 Przeraża mnie mój wiek ... ale przecież ludzie dookoła w tym wielu mają zdrowe dzieci po 10 , 11 latach od pierwszej ciąży .. to dlaczego tutaj miało by być inaczej ? Chował się z łzami na końcu nosa po kątach aby córka nie widziała 🙁 Ona tez mam ciężki etap w życiu .. ta zdalna edukacja i brak rówieśników daje jej mocno w kość ..
Dla dzieciaków w wieku szkolnym obecny czas jest straszny,mam nadzieję,że w końcu otworzą szkoły. Strach myśleć jak na dzieci wpłynie brak szkoły-zdalna to nie to samo.
Kochana po badaniach krwi wszystkiego się dowiesz. Niestety ciężko mi prawić morały i mówić,że przecież co ma być to będzie,bo sama nakręcam się strasznie. Mimo,że podświadomie wiem,że mam niewielki wpływ na niektóre rzeczy. Trzymam mocno kciuki!
 
A to dlatego w tym okienku co w normalnych testach wpuszcza się mocz u Ciebie jest czerwone bo to krew. A tak mnie zastanawiało o co chodzi że masz czerwoną kropkę tam [emoji28] nawet nie miałam pojęcia o takich testach
Tak ja tez je dopiero niedawno znalazłam bo biegałam na betę jak szalona bo brałam duphaston i musiałam być pewna ze nie jestem żeby go odstawić. W tym cyklu po raz pierwszy skorzystałam z żelu Fertilsafe - może pomogło ?? Mimo słabego wyniku AMH, FSH wyszło prawidłowe i inhibina B tez czyli nie jest tak zle...
 
Ja robiłam pierwszy test w 10dpo i nie z porannego moczu tylko koło 15 lub 16 i było cień cienia cienia. W 11dpo zrobiłam z porannego moczu i było widać już bez wątpienia kreskę chociaż dalej ona była słaba ale nie było trzeba się już doszukiwać, jeszcze tego samego dnia po pracy robiłam i wyszedł ciut mocniej niż z porannego moczu [emoji846]
A jaka miałaś czułość testu 10?
 
reklama
Do góry