reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
W pierwszym cyklu starań po laparo. Ja miałam usuwaną skręcającą się torbiel i częściową resekcje jajnika. Wcześniej nie było starań.
Ale torbiel była endometrialna czy zwykła? I zmagalas z endometrioza? Pytam żeby wiedzieć jaka drogę miałaś do pokonania [emoji3526] pocieszające to że tak szybko ci się udało po laparoskopii ale u mnie to już trochę trwa... I najgorsze jest to że nie pękają mi pęcherzyki. Jutro mi kontrolę u gina w pt wzięłam ovitrelle i ciekawe czy cos w tej kwestii się zmieniło po laparoskopii.
 
reklama
Witajcie staraczki. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia ponad 1.5 roku. Z pierwszym nie było wgl problemów . Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam więcej nie testZobacz załącznik 1258757ować.Dzisiaj jestem 4 dni przed @ , a że został mi ostatni test ciążowy to sobie go zrobiłam. Możecie go ocenić? Czy widzicie 2 kreskę?
Powtarzałas test? Ja coś widzę [emoji6]
 
No ja dokładnie tak samo... chodzę od kilku dni taka nerwowa i zmęczona. Ale w sumie nawet nie pomyślałam że to ciąża . Jutro dla pewności kupię jeszcze test w aptece . Trzymam kciuki ✊🤞
u mnie jedna 🤣 powtórzę jeszcze w środę/czwartek jak do tej pory nie dostanę, ale tylko dlatego żebym mogła wiedzieć, czy mogę wypić w sobotę drina z przyjaciółmi :p
 
CS to cykl starań. Na początku na pewno cykle się regulują, ale to i tak nie potrwa raczej długo. Dopóki nie ma jakiś przyczyn niepłodności to nie ma powodu do stresu, bo nim się obejrzysz, a już będziesz w ciąży. Trzeba na spokojnie do tego podejść.😀
AA dziękuję za wyjaśnienie. Być może, chociqz myslalam, że ciąża przyjdź szybciej aczkolwiek czytałam, że organizm sam wybierze moment kiedy będzie gotowy😊
 
Witam, jestem na tym forum nowa. Kiedyś dużo się udzielałam na blizniaczym watku. W domu mam 11letnie bliźniaki, w ciążę zaszłam bez problemu. Od dość długiego czasu staramy się o kolejną ciążę i ciągle nic. Niewiem jakie kroki podjąć. Monitoring, jakieś badania. Na lekarza trzeba czekać 2 mce minimum....
Witaj siostro 😚 😍 Ja tez jestem mamo 11- letnich bliźniaczek, i od paru dobrych lat( bedzie 5) staramy sie o rodzenstwo. W pierwsza ciaze w 3cyklu zaszlam, a teraz pod gore niestety- robilam laparoskopie by usunac endo 2 stopnia, ktore prawdopodobnie po cesarce zaczelo narastac, a tak to suplemanty i monitoring i nadal czekamy...
 
Witaj siostro 😚 😍 Ja tez jestem mamo 11- letnich bliźniaczek, i od paru dobrych lat( bedzie 5) staramy sie o rodzenstwo. W pierwsza ciaze w 3cyklu zaszlam, a teraz pod gore niestety- robilam laparoskopie by usunac endo 2 stopnia, ktore prawdopodobnie po cesarce zaczelo narastac, a tak to suplemanty i monitoring i nadal czekamy...
Czy mając w domu dwoje dzieci tez podejmuje się taka zdeterminowaną walkę? Ja będę próbować, porobie jakieś badania, ale w sumie niewiem do którego momentu. Wiadomo, gdybym nie miała dzieci, jedno to pewnie bym walczyła za wszelką cenę. Szukać kliniki leczenia nieplodnosci mając dwoje dzieci? Myślalam, że nigdy nie będę się nad tym zastanawiać. Raczej w drugą stronę, skoro za pierwszym razem udało się podwójnie.
 
Czy mając w domu dwoje dzieci tez podejmuje się taka zdeterminowaną walkę? Ja będę próbować, porobie jakieś badania, ale w sumie niewiem do którego momentu. Wiadomo, gdybym nie miała dzieci, jedno to pewnie bym walczyła za wszelką cenę. Szukać kliniki leczenia nieplodnosci mając dwoje dzieci? Myślalam, że nigdy nie będę się nad tym zastanawiać. Raczej w drugą stronę, skoro za pierwszym razem udało się podwójnie.
Ja podchodzilam do tematu na spokojnie, przez pewien czas, ale jak minęło ponad 2 lata a tu nic to troche sie przestraszylam, dopiero od roku bardziej zaczelam chodzic do specjalisty od nieplodnosci, ciazko jest bo naprawde myslalm , ze ja jak mam blizniaczki dwujajowe, bez stymulacji, bo zaszlam normalnie to sie powinno szybko udac- a tu psikus, dobrze ze chociaz endo mam usuniete i jajowody sprawdzone, a maz tez suplementy przyjmuje, w tym cyklu bylam na monitoringu to tez wiem ze mam owulacje, bo cialko zolte bylo, biore tez na obnizenie prolaktyny i progesteron w 2 fazie cyklu i nadal nic,troche skrzydla mi to podcina miestety:no2:.
Ja bardzo do 40 chce miec jeszcze jedno dziecko, choc corki juz nie za bardzo, bo roznica wielka miedzy nimi by byla niestety...
 
Ja podchodzilam do tematu na spokojnie, przez pewien czas, ale jak minęło ponad 2 lata a tu nic to troche sie przestraszylam, dopiero od roku bardziej zaczelam chodzic do specjalisty od nieplodnosci, ciazko jest bo naprawde myslalm , ze ja jak mam blizniaczki dwujajowe, bez stymulacji, bo zaszlam normalnie to sie powinno szybko udac- a tu psikus, dobrze ze chociaz endo mam usuniete i jajowody sprawdzone, a maz tez suplementy przyjmuje, w tym cyklu bylam na monitoringu to tez wiem ze mam owulacje, bo cialko zolte bylo, biore tez na obnizenie prolaktyny i progesteron w 2 fazie cyklu i nadal nic,troche skrzydla mi to podcina miestety:no2:.
Ja bardzo do 40 chce miec jeszcze jedno dziecko, choc corki juz nie za bardzo, bo roznica wielka miedzy nimi by byla niestety...
Ja też uważam że za długo czekałam, i różnica będzie duża, ale skolei moja córka bardzo marzy żeby mieć rodzeństwo mniejsze. Od kilka lat słyszę żebym urodziła jej dzidziusia. Błaga mnie i mówi że to jej największe marzenie od zawsze. Tym bardziej mi przykro że widzę jak jej brakuje maluszka.
 
reklama
Powtarzałas test? Ja coś widzę [emoji6]
Wczoraj powtórzyłam test. Są dwie grube krechy. Jedyne co mnie trapi , to fakt że jeszcze mam 2 dni do @ i się strasznie boję żeby nie przyszła... wiadomo jak to jest na początku...
 

Załączniki

  • 20210413_170041.jpg
    20210413_170041.jpg
    479,5 KB · Wyświetleń: 58
Do góry