reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Hej dziewczyny:) też chciałabym do Was dołączyć :) mam córeczkę, prawie 4 lata, wcześniej jakoś o tym nie myśleliśmy ale od jakiegoś czasu włączył mi się instynkt macierzyński i zapragnęłam dla niej rodzeństwa, u nas jest taki problem że ja chcę a mąż nie :( proszę go mniej więcej od września, już chyba wszystkie argumenty wykorzystałam i w końcu się udało, namówiłam go, dzisiaj albo jutro kończy mi się @ i zaczynamy "jazdę bez trzymanki" 😁 zobaczymy co z tego wyjdzie...ja tak bardzo pragnę tego dziecka że boję się że za bardzo się nakręciłam...wiem że powinnam "wyluzować" ale się nie da, to jest silniejsze ode mnie...jak przestań w kółko o tym myśleć 🤯
 
reklama
Trochę z innej beczki a może coś poradzicie. Urlop kończy mi się 9.05. jednak nie chce wracać jeszcze do pracy,myślę nad wykorzystaniem urlopu wypoczynkowego z tym, że umowę mam do końca maja a chyba będąc na urlopie wypoczynkowym nie muszą mi jej przedłużyć? Gdybym zaszła w ciążę to umowa przedłuża się do dnia porodu a potem ZUS wyplaca pieniądze. Nie chcę być nie fair wobec mojego pracodawcy ale wolałabym mieć drugiego dzidziusia i środki na jego utrzymanie wypłacane od pracodawcy a nie zostać bez pracy . Jeśli nie uda mi się teraz zajść w ciążę to jak już wrócę prędko nie podejmę decyzji o kolejnym dziecku
A zapowiada się by Ci przedłużyli?
 
Hej pisałam że staramy się z mężem o drugiego bąbelka, udało się za 1 cyklem(już 3 raz)🙈
Więcej dzieci nie planujemy jeśli wszystko będzie dobrze, wszystkim życzę szybkich zajść 😌

Gratuluję i życzę nudnej, zdrowej ciąży. 👍😀

Pela2102 ja też mam córkę w tym wieku. 😀 Kciuki za szybkie efekty starań. 👍
 
Powiem tak dotychczas mogliśmy się porozumieć więc planuje poruszyć z nim temat przed powrotem ale obawiam się że będzie chciał czekać do końca umowy z przedłużeniem jak już wrócę a nie będąc jeszcze na urlopie macierzyńskim.
Moja znajoma poszła na wychowawczy po macierzyńskim a niedługo potem na L4 w związku z nastepną ciążą, ale nie wiem jak wyglądała u niej sprawa umowy, czy miała już na czas nieokreślony niestety :( Warto podpytać o to kto się zna w tym temacie
 
Dzien dobry :) no to może jednak coś jest na rzeczy :) 27 dc @ za dwa dni powinna przyjść a tu taki cień cienia :)
 

Załączniki

  • D0842AB1-1BDE-4C9E-B558-0EEBDE23F673.jpeg
    D0842AB1-1BDE-4C9E-B558-0EEBDE23F673.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 86
Ooo kurde to może jednak się uda. Mi nadzieja znowu spadła bo brzuch ponolewa jak na @
Ja tak na 6 dni przed @ tez zaczęłam mieć bóle jak na @ ale tylko godzinkę a od tamtej pory nic, tylko mdłości i ostre wahania nastroju, plus kłucie i ciągniecie w podbrzuszu, zobaczymy co będzie :) ale jestem bardzo dobrej myśli :D
 
reklama
Hej dziewczyny:) też chciałabym do Was dołączyć :) mam córeczkę, prawie 4 lata, wcześniej jakoś o tym nie myśleliśmy ale od jakiegoś czasu włączył mi się instynkt macierzyński i zapragnęłam dla niej rodzeństwa, u nas jest taki problem że ja chcę a mąż nie :( proszę go mniej więcej od września, już chyba wszystkie argumenty wykorzystałam i w końcu się udało, namówiłam go, dzisiaj albo jutro kończy mi się @ i zaczynamy "jazdę bez trzymanki" 😁 zobaczymy co z tego wyjdzie...ja tak bardzo pragnę tego dziecka że boję się że za bardzo się nakręciłam...wiem że powinnam "wyluzować" ale się nie da, to jest silniejsze ode mnie...jak przestań w kółko o tym myśleć 🤯
Hej! Zupełnie jakbym czytała o sobie :D z tym, ze moja ma prawie 5 lat :D nam się chyba udało przy obecnym, drugim cyklu starań, małpa jutro ale kreseczka już jest i strasznie kłują mnie jajniki od czasu do czasu no i ogólnie nie jestem sobą 😅😅 powodzenia, trzymam mocno kciuki, a to mój dzisiejszy test 🙈🙈
 

Załączniki

  • 7C44AA0D-65B0-4FFE-81A4-BDF67E12A643.jpeg
    7C44AA0D-65B0-4FFE-81A4-BDF67E12A643.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
Do góry