reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kropeczko jak udały sie zakupy?;-)
Sisi oczywiście trzymam kciukki za egzaminek a jak zrobimy zbiorowe trzymanie kciuków na BB to zdany egzamin gwarantowany:-)
vusiu moze to, że się mniej cieszysz jest spowodowane burzą hormonków w twoim organiźmie, no i musisz sie jeszcze oswić z myslą, ze nosisz maleństwo pod serduszkiem. Główka do góry szczęsciaro, spróbuj pomyślęć o miłych rzeczach.:happy::happy::happy:
 
reklama
Witam was kochane ;))))))))

Znowu się dawno nie odzywałam ale czasu niewiele :-( ale jestem na bieżąco z czytaniem :tak: strasznie dużoooo nowych dziewczynek się pojawiło co mnie bardzo cieszy :-D no i nowe fasolki :-D
Dlatego też gratuluję wszystkim zafasolkowanym :tak::tak:a za resztę oczywiście trzymam mocno kciuki :tak::-D

Dawno nie widziałam Nenius ktos wie co u niej, maleństwa i Darii??
Imagination zauważyłam że u Ciebie już lepiej z tymi mdłościami a teraz humorek dokucza heh ...nie przejmuj się wszystko całkiem minie jak już będzię dzidzia :-D:-D i brzusio pięknie rośnie :tak:;-)
Kinguś a jak z Twoimi starankami?? ;-)
Tikanis śliczny masz już brzuszek i oglądałam Twoje zdjęcia ślubne też miodzio :tak::tak:
Lilu jak Twoje samopoczucie? ;-)
Eve Ty się bierz za to Kombi :-D ono nie gryzie hehe wiem bo sama się przekonałam :tak::tak:

Trzymam jutro kciuki za Sisi86 i ten egzamin na prawko :tak: będzie dobrze tylko się nie denerwuj ....patrz na te głupie znaki bo czasem ''inteligentny'' pan egzamintaor troszkę oszukuje hehe próbował mnie w jednokierunkową pod prąd wpakować ehhhh :-D powodzenia ....a raczej połamania kierownicy hehe:tak::tak:

Pozdrawiam wszystkie cieplutko ;**********
 
Ostatnia edycja:
Czy to tylko u mnie cos zlego sie dzieje ze strona ,, bb'' czy u Was jest podobnie?
Czasem dziewczyny piszą, że coś BB szwankuje ale to na szczęście tylko chwilowe.

Kingus daj znac jak wrócisz od ginka-koniecznie!
Sciskam was wszystkie moooocno!
Jestem już po wizycie. Dostałam metformax 500 i monitorujemy cykl jak nie pomoże to wtedy clo.

czasem jestem... kurde w ciagu 1 godziny byłam 4 razy w łazience, i co znowu się nakręcam...
Kciuki zaciśnięte ;-);-)

Tzrymajcie za mnie kciuki a ja z gory nie dziekuje zeby nie zapeszac:-D
:-D:-D:-D Trzymam :tak::tak:

Witam was kochane ;))))))))

Znowu się dawno nie odzywałam ale czasu niewiele :-( ale jestem na bieżąco z czytaniem :tak: strasznie dużoooo nowych dziewczynek się pojawiło co mnie bardzo cieszy :-D no i nowe fasolki :-D
Dlatego też gratuluję wszystkim zafasolkowanym :tak::tak:a za resztę oczywiście trzymam mocno kciuki :tak::-D
Kinguś a jak z Twoimi starankami?? ;-)
Witaj, no dawno Cię u nas nie było.
Ja dziś dostałam leki i starankowy cykl niedługo się zacznie:-)
 
Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!
 
Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!
witam cię! u nas napewno znajdziesz nadzieję!
 
Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!
Witaj
Dobrze, że masz postawioną diagnozę to możesz się zacząć leczyć.
Ja też mam pco w ciąże udało mi się zajść w 3 cyklu z lekami (clo) ale niestety straciłam mojego aniołka teraz znów walczę dziś dostałam od lekarza metformax 500.
Ciąża jest jak najbardziej możliwa przy pco :-)
 
Jestem 3 mc na duphastonie i pierwszy mc na clo... wczoraj mialam wizyte u gin i pocieszyla mnie ze jajniki zaczely rozruch...;) Mam nadzieję, że mój mężulek też się rozrusza :p
 

Niunia-te twoje objawy to chyba jednak fasolcia! kiedy testujesz??? Trzymam kciuki za prace-pochwal nam się o jakie stanowisko sie ubiegasz???

:tak::-):tak:

Na objawy ciążowe to za wcześnie, tak w ogóle nie wiem czy owulka była ponieważ temperatura zamiast rosnąc spada a przez ostatnie kilka miesięcy owul była tak między 8 a 12 dniem a jutro już dzień 14 także teoretycznie ostatni z możliwych do owul przy cyklu max 28 dni(tak mam) a prędzej z poprzedniego cyklu nie jest możliwa ciąża ponieważ miałam normalny okres.

Dzisiaj temperaturka jeszcze niższa ponieważ 36,2, jak jutro wzrośnie to będzie cud.
Jest mi niedobrze pobolewa któryś dzień brzuch jak na okres i jakiś śluz mokry jak przy owulacji ale powinna temp wzrosnąć.... Dzisiaj zapobiegawczo śniadanie jadłam dopiero po godz. 11 wtedy mdłości mijają. Pewno to paskudny żołądek robi psoty:-p

Wredna @ ma przyjść w święta a posadka to sekretariat w prywatnej firmie za ok 2000 zł brutto - ale około 20 osób chętnych a decyzja będzie dopiero po świętach.

Wszystkim zafasolkowanym jeszcze raz naj naj i cierpliwości na dolegliwości.

Oczekującym głowa do góry trzeba być cierpliwym - wiem coś o tym to nasze drugie podejście, prędzej przed tabletkami próbowaliśmy 5 miesięcy teraz już minęło osiem:dry:
 
reklama
Jestem 3 mc na duphastonie i pierwszy mc na clo... wczoraj mialam wizyte u gin i pocieszyla mnie ze jajniki zaczely rozruch...;) Mam nadzieję, że mój mężulek też się rozrusza :p

Hej witaj jest nas tu wiecej z PCO ( też to mam:baffled:) U mnie własnie kończy sie 1 cykl z CLO i czekam na rezultat:happy2:
Trzymaj się dzielnie i główka do góry, a napewno bedzie oki:-)
 
Do góry