reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Imagination-fajny nowy suwaczek:-)

Ale znowu naprodukowalyście:-) Kochane przeczytałam wszystko i bardzo Wam dziękuje za kciuki i za porady dotyczące owulacji, temperaturki itd...jestescie niezastapione!!!
Nie moge teraz więcej pisać bo musze wyjśc ale obiecuję odezwac się jeszcze wieczorem. Jutro mamy X-mas party z pracy mojego meza i musze jeszcze postarac się o dodatki do sukienki...bo tak mi sie umyslało, ze czerwone może będą ...do czarnej kiecki:-)A impreza jest bardzo formalna, wiec trzeba jakoś wygladac:wściekła/y:I w związku z tym potrzebuję jeszcze szal i torebkę, butki i sukienkę juz mam:tak:
Ok uciekam bo w centrum im poźniej tym większy tlum teraz przed świętami...a ja i tak długo zwlekałam, z racji ze mąz dopiero konczy teraz pracę a jadę razem z nim.

Kingus daj znac jak wrócisz od ginka-koniecznie!
Sciskam was wszystkie moooocno!
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Kasiulek napewno się uda nastepnym razem...
u mnie temp powyżej 37 trochę brzuch pobolewa ale bardziej plecy, nawet mniej boli niż wczoraj chyba trochę dziwne?! a może to cisza przed burzą i nadchodzi wredna @!!
pozdrawiam was wszystkie kochane!
 
W.kropeczko jeszcze naszczęście nie ma @ spodziewam się jej jutro czyli 30 dnia cyklu ale ostatnio przyszła 31dc:rofl2: wiec do niedzeli muszę sie powstrzymać od testowania choć już miałam kilka krytycznych momentów z testem w reku:cool: w tym cyklu ale udło mi sie powstrzymać:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!
Prosiłyście o fluidki - oczywiście wysyłam (zakładając że ta moja ciąża to prawda :-) Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na własne oczy! :tak:).

A w ogole jakoś nie najlepiej się czuję... Nie wiem co z pracą, jestem daleko od domu, sama. Prawie nie cieszę się z dzidziusia, i to tez mnie martwi :-(. Poprzednim razem byłam w euforii, a teraz... taka obojętność. Nie rozumiem tego!
 
Cześć dziewczyny!
Prosiłyście o fluidki - oczywiście wysyłam (zakładając że ta moja ciąża to prawda :-) Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na własne oczy! :tak:).

A w ogole jakoś nie najlepiej się czuję... Nie wiem co z pracą, jestem daleko od domu, sama. Prawie nie cieszę się z dzidziusia, i to tez mnie martwi :-(. Poprzednim razem byłam w euforii, a teraz... taka obojętność. Nie rozumiem tego!
kochana przesyłaj przesyłaj te fluidki!!! nie martw się bo ciąża jest napewno a martwić sie nie powinnaś głowa do góry!!! pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!
Prosiłyście o fluidki - oczywiście wysyłam (zakładając że ta moja ciąża to prawda :-) Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na własne oczy! :tak:).

A w ogole jakoś nie najlepiej się czuję... Nie wiem co z pracą, jestem daleko od domu, sama. Prawie nie cieszę się z dzidziusia, i to tez mnie martwi :-(. Poprzednim razem byłam w euforii, a teraz... taka obojętność. Nie rozumiem tego!
kochana przesyłaj przesyłaj te fluidki!!! nie martw się bo ciąża jest napewno a martwić sie nie powinnaś głowa do góry!!! pozdrawiam
 
reklama
Czesc kochane:-Dja dopiero wrocilam do domku bylam w pracy potem jazdy no i jestem przepraszam kochane ale nie zdaze nadrobic wszystkich dzisiejzych postow za duzo tego a musze sie jeszcze troszke przygotowac do jutrzejszego egzaminu:tak:

Tzrymajcie za mnie kciuki a ja z gory nie dziekuje zeby nie zapeszac:-D
 
Do góry