reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kropeczko kropeczko ty niegrzeczna kochana:-D:rofl2::-Dale sie usmialam :-D
Prawda prawda co dwie twarde to nie jedna hehe czekam na efekty hehe a tak apropo jak sie zapisac na liste staraczek 2008:confused:bo nie bardzo wiem a ty jestes kropeczko juz zapisana moze mipodpowiesz a jak tam u ciebie testowanko na kiedy masz nie poddawaj sie :tak:

Jesli wiara czyni cuda musze wiezyc ze sie uda:blink::-):-D;-)
 
reklama
Jejc:-D To niech ta moja @ przychodzi już, bo nie moge się doczekac staranek:rofl2:
w. kropeczka, dziekuję za tak miłe słowa:tak::-D Młodo wyglądamy to prawda:zawstydzona/y::-D ale latek już trochę też mamy:-p:-D A i na pewno nie za póxno się wziełas za staranka:blink: Każdy ma swoją porę:blink: Przekaże pozdrowienia dla męża- a zresztą:-D pewnie sam przeczyta:happy:
A!! A w staraczkach 2008 to jestem na liście ale na razie bez II kresek:)

Agniesiak85 -@przyjdzie szybko i potem ciach-trach i będzie śliczny bobasek:-))) A co do latek-rany boskie-ty jestes 85' rocznik i piszesz ze masz sporo ... to co ma powiedziec taki dinozaurek jak ja:szok::-D:-D:-Dno ale moze i w tym cos jest jak piszesz, ze kazdy ma swoja pore...u mnie najpierw było szkoła, potem studia, potem wyjazd za granice itd. i ani sie nie obejrzalam a tu 30sci "lat mineło..jak jeden dzien....":-)tralala

w.kropeczka-przy synku mialam klopoty poniewaz owulacje mialam TYLKO 1 W roku co sie okazalo po szczegulowych badaniach moje jajeczkowania byly puste....ale pocieszam sie bo wtedy tez mialam normalne jajeczkowanie w listopadzie i teraz mam karolka :-) i jestem najszczesliwsza mama pod sloncem ale ciagle czuje niedosyt ....wiesz jak masz kawalek chcesz calosci ..... do tego mam teraz taki okres jak przy pierwszym dziecku ze mi sie chce drugiego babla to chyba wyzsza sila i natura nas tak na macierzynstwo ustawila...

przy pierwszych staraniach tez bylam zapisana na tym forum i szybko sie okazalo ze sa na tesciku 2 kreseczki i pocichu licze ze z wami tez bedzie mi latwiej i ze nie jestem sama

Domi-kochana-co ja bym Ci radzila, zeby może nie marnowac czasu i zwlekac z miesaica na miesaic - moze skarbie idź do dobrego lekarza i niech Ci przepisze leki na wywolanie owulacji (wiele dziewczyn je bierze, nwet tu na forum) i rób monitorig cyklu-wtedy masz kontrole nad sytuacja, wiesz co i jak...kiedy owulacja sie pojawia i czy wogole, i wtedy sznanse na bobaska i na szybkie zafasolkowanie sa duzo wieksze. :-)
A z jakiego powodu nie masz owulacji regularnie? Stwierdzono przyczyne? Czy tiotylko takie kaprysnie jajniki?:rofl2:
Robilas szczegołowe badania? Bo owulacja tylko raz w roku to raczej ie jest normalne...:no:

Kropeczko kropeczko ty niegrzeczna kochana:-D:rofl2::-Dale sie usmialam :-D
Prawda prawda co dwie twarde to nie jedna hehe czekam na efekty hehe a tak apropo jak sie zapisac na liste staraczek 2008:confused:bo nie bardzo wiem a ty jestes kropeczko juz zapisana moze mipodpowiesz a jak tam u ciebie testowanko na kiedy masz nie poddawaj sie :tak:

Jesli wiara czyni cuda musze wiezyc ze sie uda:blink::-):-D;-)

Kochana Sisi-nie wiem niestety jak sie zapisac, ja jedynie na forum tutaj napisalam do kluliczka zeby mnie tam uwzględnila i nie sprawdzialam czy jestem...a jestem na tej liscie? zaraz popatrze...
A u mnie staranka zaczynam teraz a testowanko-tuz przed wigilia, albo w wigilie będe robila...o ile @ nie zjawi się kolo 22ego.
Buziaki!
 
taka byla diagnoza lekarzy ale to chyba moj organizm sam z siebie takie mi robi niespodzianki bo bralam leki ale tez nic nie pomagalo przez rok co miesiac chodzilam w dniach spodziewanej ow. i mialam usg robione i nic nie swiadczylo zeby jajko bylo przygotowane na zaplodnienie....juz sie z tym pogodzilam ze tak mam i do tej pory nie przywiazywalam wagi jak by sie trafilo to bylo by super a nie to jeszcze nie ten moment moze za miesiac....
tylko w tym miesiacu te objawy moje samopoczucie pchnelo mnie aby wejsc na jakies forum i pogadac no i przetrwac do tesciku w miare spokojnie , bo tak sie nakrecilam ze sama ze soba nie moge wytrzymac ....
 
ja tez cos ostatnio bardzo zle sie czuje..mam zawroty głowy i od wczoraj spadki poziomu cukru we krwi...czyli takie uczucie jakie miałam jak byłam z Klaudia w ciazy ---robi sie słabo i pomimo, ze nie chce mi sie jesc, musze natychmiast cos przegryźc, bo całe ciało mi drzy..a rece najbardziej.....Jutro ide do GP, bo niepokoi mnie to.
do tego piersi jak przed @, uczucie dołem..jakby miała przyjsc..i temperatura 37,2;-)..ale spokojnie czekam..;-)
 
Witam wszystkie dziewczyny!!! u mnie ból brzucha piersi wszystko jak na@ więc znowu ... nic! kurde miałam wczoraj straszny dzień myslałam ze zwariuje wszystko mnie denerwowało, raz na płacz mi się zbierało raz na śmiech wszysko wina tej wrednej@ cały czas tak mam... jedyna pozytywna rzecz to temp. która nie spada poniżej 37... ale pewnie spadnie!!!
Sisi powtórz koniecznie test to chyba jakiś dobry znak, mam takie przeczucie!
Kingus ty też ten test powtórz za 3,4 dni albo uciekaj na betkę!
Pozdrawiam wszyskie nowe staraczki no i "stare" Kropeczkę,Agniesiak85, itd
 
A co do latek-rany boskie-ty jestes 85' rocznik i piszesz ze masz sporo ... to co ma powiedziec taki dinozaurek jak ja:szok::-D:-D:-Dno ale moze i w tym cos jest jak piszesz, ze kazdy ma swoja pore...u mnie najpierw było szkoła, potem studia, potem wyjazd za granice itd. i ani sie nie obejrzalam a tu 30sci "lat mineło..jak jeden dzien....":-)tralala


to dokładnie tak jak ja:)
najpierw studia, później wyjazd za granicę później szukanie stałej pracy, ślub i prawie 30-stka na karku:)
 
reklama
u mnie było studia i slub, podróze, wyjazd za granice, dziecko, emigracja i teraz działamy na drugiego bejbika..wszystko ma swój czas!:tak:a nasz los jest zapisany juz...w gwiazdach:tak:;-)Trzymam kciuki by kazdej jak najszybciej sie udało!:-)
 
Do góry