reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
To fajne uczucie nosic w sobie fasolinke tylko ze narazie jest mala i juz daje w kosc a co do piero bedzie pozniej;-):-)
 
Lapcie , lapcie kochaniutki bo to takie okazje nie zdarzaja sie czesto niestety:tak:
starajcie sie zachodzcie i przesylajcie fluidki dalej:tak:
 
MGK ale bedziesz miala prezencik na mikolaja , hm pewnie jakas fotke dostaniesz, super
mi jakos humorek wraca i troche silki nawet posprzatalam dzisiaj gdzie ostatnio ciagle tylko lezalam i mialam niechec do wszystkiego, coraz lepiej ze mna

Niunia hm kurcze tyle ze moj M to silki ma, u mnie gorzej ze mna no i tak tez myslalam o jego zołnierzykach co by wzmocnil, choc i tak sie poprawil bo kiedys bylo co wieczor piwko a teraz sam widzi ze chyba nie bardzo mozna bo mu ciagle gdzies cos czytalam i przestal zobaczymy
 
witajcie już pewnie mnie nie pamiętacie byłam tu miesiąc temu:) mam znowu problemik mam 28 dniowe cykle dziś już 40 dzień i @ nie ma:) byłam dziś u gin. powiedziała ze ma mieszane uczucia czy to ciąża, bo testy wyszły negatywne nakazała zrobić badania
hormonalne przyp. od roku staram sie o dzidzie:) i przyjsc w czwartek ale z rana jeszcze test i z badaniami na kontrole. mam nadzieje ze test wykarze 2 kreseczki w czwartek, moze blad w tym ze robilam testy poznymi popoludniami a nie rano, co sadzicie o moim przypadku?? nie odzywalam sie bo net mi zabrali brzydale hehe
 
reklama
Niunia hm kurcze tyle ze moj M to silki ma, u mnie gorzej ze mna no i tak tez myslalam o jego zołnierzykach co by wzmocnil, choc i tak sie poprawil bo kiedys bylo co wieczor piwko a teraz sam widzi ze chyba nie bardzo mozna bo mu ciagle gdzies cos czytalam i przestal zobaczymy

To są witaminy specjalnie dla mężczyzn z dobranym składem szczególnie z myśla o chłopakach męskich!
Mój M brał jak jeszcze nie myśleliśmy o dzidzi to myślałam że będe uciekac z łużeczka od niego taki miał wigor męski:-D
 
Do góry