reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ADOLFINKO strasznie fajna z ciebie babka ale kopniak w zad by Ci sie przydal;-). sily do zycia maja Ci nie uciekac bo Ty masz dac zycie smutasku jeden Ty:tak:
 
reklama
jakos przezylam bylam w aptece kupilam wiesiolek i witaminy do tego kupilam sobie ksiazke ,,praktyczna Pani domu,, no i jak to u mnie humorek wrocil , zawsze jak wydam kase to humorek wraca, do tego kupilam jakas gazete o zdrowiu i jest o jesiennej chandrze wiec juz rozpoznalam chorobe i bede sie leczyc

Kingus hm czy poczekam do stycznia? napewno nie specjalnie ale znajac zycie doczekam sie i ciebie i biorac pod uwage moje 37 dniowe cykle to kto wie, jeszcze mnie wyprzedzisz

Pusiu jakze bym mogła zostawic Cie sama przeciez razem weselej, teraz bede sie wiesiolkowac i sie juz nie dam tylko M musze jakies witaminki zakupic no i netoperka bede stosowac po przytulankach tyle ze teraz 22 dni czekania , Ty pewnie bedziesz juz testowac a ja dopiero robic hehe

Kobietko alez ty masz w sobie siłę - podziwiam - :-):tak::-)

Jeśli chodzi o nową chorobę to zyczę szybciutkiego wyleczenia ( polecam winko miły wieczór bez myślenia o starankach i fasolce i @ ):rofl2:


pysiu bralam clo tylko przez jeden cykl,poniewaz moj lekarz stwierdzil,ze skoro mam dobre wyniki i podczas owulacji sporo jajeczek to po co mnie faszerowac lekami ja bralam do tego jeszcze duphaston,problem jest ze strony zolnierzykow mojego M,dlatego nie biore zadnych lekow,jezeli do maja nic nie wyjdzie naturalnie to decydujemy sie na inseminacje.

Cos czuję, ze zanim zdązysz oswoić się z myślą o inseminacji , to fasolka bedzie juz lokowała sie w twoim brzuszku. Trzymam kciuki ;-)
 
Najpierw poczytalam to co nadrukowalyscie a teraz powiem Wam co u mnie.
Bylam dzisiaj w przychodni i pani potwierdzila CIAZA! Hurra:-D:-D:-D:-D
do lekarza wyznaczyla mnie dopiero na 4 grudnia:wściekła/y: ale wszystko przezyje.
wreszcie moge sie cieszyc tak do konca:tak:
 
I po pracy:-)

Witajcie :)
u mnie 5 dni do @. Na początku bolały mnie caaaałe piersi, obecnie sutki, bolą przy dotyku i od czasu do czasu kłują. Piersi stały się ciężkie, pobolewa mnie też dół brzuszka :). Co ciekawe, po wszystkim co zjem lub wypiję, mam niesamowicie gorzki smak w ustach, no i spać mi się chce w ciągu dnia niemiłosiernie. tak bardzo chciałabym żeby to już było TO. ale czas pokaże :sorry2: pozdrawiam Was wszystkie :)


aaaa i zapomniałam dodać, że zaczynamy z moim P planować ślub :)

Dziewczyno ale ty się nakręcasz:szok: Przystopuj, jeżeli myslisz o ciąży to i objawy sie pojawią. Dziewczyny pisały o tym:rofl2:
 
Najpierw poczytalam to co nadrukowalyscie a teraz powiem Wam co u mnie.
Bylam dzisiaj w przychodni i pani potwierdzila CIAZA! Hurra:-D:-D:-D:-D
do lekarza wyznaczyla mnie dopiero na 4 grudnia:wściekła/y: ale wszystko przezyje.
wreszcie moge sie cieszyc tak do konca:tak:


Gratuluję serdecznie mgk i prosimy o fluidki.................. dużo fluidków:-)
 
Najpierw poczytalam to co nadrukowalyscie a teraz powiem Wam co u mnie.
Bylam dzisiaj w przychodni i pani potwierdzila CIAZA! Hurra:-D:-D:-D:-D
do lekarza wyznaczyla mnie dopiero na 4 grudnia:wściekła/y: ale wszystko przezyje.
wreszcie moge sie cieszyc tak do konca:tak:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

I proszę o fluidki:-)

Bo ja mam 11 dni do @:dry: Oby nie przyszła:dry: FLUIDKI PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Kurcze, nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak to przeczytałam. Taka dobra wiadomość u osoby której na oczy nie widziałam. Takie zżycie daje to forum;-)
 
Najpierw poczytalam to co nadrukowalyscie a teraz powiem Wam co u mnie.
Bylam dzisiaj w przychodni i pani potwierdzila CIAZA! Hurra:-D:-D:-D:-D
do lekarza wyznaczyla mnie dopiero na 4 grudnia:wściekła/y: ale wszystko przezyje.
wreszcie moge sie cieszyc tak do konca:tak:

mgk, jejku, gratuluje! to musi być genialne uczucie, że nosi się w sobie malutką fasolkę:-)
a kiedy robiłas pierwszy teścik:confused:
Ja chce robić jutro, a to 25 dc, nie za wcześnie:confused::confused::confused:
 
no to ja lece do apteki, bo widze inne sprawy na ktore moze mi pomc ;-)
a poza tym przypomnijcie mi co kupic mojemu M , cos tam z cynkiem pamietam ale moze dokładniej podacie

Ja mojemu zaczęłam kupować AndroVit. ok 30zł ale działa. M potwierdził ,że czuje przypływ sił........;-)
 
DZIEKI DZIEWCZYNKI:-D macie racje to forum jest niesamowite. dalo mi szczescie wiec da i Wam:tak:
OCZYWISCIE CALA MOC FLUIDKOW DLA WAS OD MOJEJ FASOLCI:-):-):-):-):-)
 
reklama
Malpeczko ja pierwszy test zrobilam w 26 albo 27 dniu juz nie pamietam, ale byl pozytywny i to najwazniejsze:-). Tobie tez zycze 2 pieknych kresek:tak:
 
Do góry