reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dobry wieczór Kochane moje,
dziś absolutnie nie mam weny do pisania, przechodzimy bardzo poważny kryzys i wszystko dziś dla mnie jest czarne i bez kolorów. A najgorsze jest że perspektyw na te kolory też nie ma. Szkoda słów.:-:)-:)-(

Wszystkim Staraczkom, testującym w najbliższych dniach, no i zafasolinkowanym życzę codziennie wieeeeeeeluuu uśmiechu na buziach:happy2:

Przesłałabym Wam fluidków ale moje raczej pozytywne nie są, więc po co watek zaśmiecać.

oj a co sie stalo?pisz szybciutko!!!!!!!!!!!!buziolki!!!!!!!
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie:)

Dziś mam 20 dzien brak okresu....test pisałam ze zrobie za tydzien ale nie moge sie doczekać...przed andrzejkami chciałabym wiedziec czy jestes w ciązy i najlepiej z potwierdzeniem u lekarza jak nie to zaszaleje na całego, ale mam nadzieje ze jestem bo szczeze mówiąc nie moge sie doczekac mamuskowania.Sama nie wiem czy robic dzis ten test....poradzi mi ktos?? wiecie na andrzejkach będzie alkohol więc chciałabym wiedziec wczesniej czy mogę pic czy nie zeby nie zaszkodzic fasolce .
jejku SŁONECZKO 20 dni bez okresu i Ty wątpisz ze to nie koniecznie ciąza!? niewazne ze 1szy wyszedł negatywny,tak jak Ci wczoraj pisałam to sie naprawde zdaza..u mnie dalej nie przyszła @ juz 6 dni,no niby w dzien spodziewanej zrobiłam test i lipa ale jakos dalej nie trace nadziei-czekam jeszcze 1-2 dni i testuje znów o oczywiscie o efektach poinformuje;)
ojej jakbym ja chciała byc jednym z tych babek ktorą test okłamał!!
 
Witajcie :)
u mnie 5 dni do @. Na początku bolały mnie caaaałe piersi, obecnie sutki, bolą przy dotyku i od czasu do czasu kłują. Piersi stały się ciężkie, pobolewa mnie też dół brzuszka :). Co ciekawe, po wszystkim co zjem lub wypiję, mam niesamowicie gorzki smak w ustach, no i spać mi się chce w ciągu dnia niemiłosiernie. tak bardzo chciałabym żeby to już było TO. ale czas pokaże :sorry2: pozdrawiam Was wszystkie :)


aaaa i zapomniałam dodać, że zaczynamy z moim P planować ślub :)
życze z całego serca by to było TO:)! i gratulacje ąlubne!
 
Lilu Eva dziękuję bardzo za pomoc:tak:, mam nadzieję, ze przez ten cykl z CLO bez monitor., nie zatorbieluję sie na maxa:baffled::nerd::baffled:

Ten mój lekarz to się nadaje........ na patyczki do uszu:dry:
Dziewczyny a co to jest ten pregnyl? i czy taki monitoring wykonuje normalnie lekarz ginekolog? moze to głupie pytania ale jesli teraz sie nie udało to chyba sie na to zdecyduje...
 
Dziewczyny a co to jest ten pregnyl? i czy taki monitoring wykonuje normalnie lekarz ginekolog? moze to głupie pytania ale jesli teraz sie nie udało to chyba sie na to zdecyduje...
Aguniu pregnyl to zastrzyk powodujący pęknieniecie pęcherzyka dzieki czemu bedzie owu :sorry2: to tak najprosciej! a co do osoby wykonującej to chyba tak jezeli tylko umie obslugiwac usg :sorry2: i zna sie na tym to tak.
 
Witajcie :)
u mnie 5 dni do @. Na początku bolały mnie caaaałe piersi, obecnie sutki, bolą przy dotyku i od czasu do czasu kłują. Piersi stały się ciężkie, pobolewa mnie też dół brzuszka :). Co ciekawe, po wszystkim co zjem lub wypiję, mam niesamowicie gorzki smak w ustach, no i spać mi się chce w ciągu dnia niemiłosiernie. tak bardzo chciałabym żeby to już było TO. ale czas pokaże :sorry2: pozdrawiam Was wszystkie :)


aaaa i zapomniałam dodać, że zaczynamy z moim P planować ślub :)
to moze byc jak najbardziej TO:-) zycze Ci tego z calego serca! Trzymam mocno kciuki;-)
 
Sloneczko, rob szybciutko test, lub idz na bete to jest najbardziej dokladny test. ja bym nie czekala, zrob test dzis lub jutro rano i daj znac.
Aga, mam nadzieje ze to TO! mysle ze jutro lub pojutrze spokojnie zrob test, jestem bardzo ciekawa:-)
ja dzis robilam test, co prawda 2 dni przed @, nic nie wyszlo:-(jedna tylko kreseczka:-(ale moze jeszcze za wczesnie. mam tez taka nadzieje ze mnie tez test oszukal
 
Sloneczko, rob szybciutko test, lub idz na bete to jest najbardziej dokladny test. ja bym nie czekala, zrob test dzis lub jutro rano i daj znac.
Aga, mam nadzieje ze to TO! mysle ze jutro lub pojutrze spokojnie zrob test, jestem bardzo ciekawa:-)
ja dzis robilam test, co prawda 2 dni przed @, nic nie wyszlo:-(jedna tylko kreseczka:-(ale moze jeszcze za wczesnie. mam tez taka nadzieje ze mnie tez test oszukal
Oby Oby! poczekam jeszcze ze 2 dni-pomecze sie ale tez nadzieją dłuzej bedę zyła :)
 
reklama
czesc dziewczynki!ale naskrobalyscie!wiecie co?czytam was bardzo chetnie.przez caly dzien w pracy czekalam tylko na wieczor az z wami pogadam.ja juz zupelnie stracilam nadzieje,ze kiedykolwiek bede w ciazy.czym wiecej czytam postow dziewczyn zafasolkowanycvh,tym bardziej sie doluje.bardzo sie ciesze ich szczesciem,ale kiedy czytam o brzuszkach i objawach,to lezki same leca.nie mam juz przyjemnosci ze swojego zycia i sama juz nie wiem,czy to jest zwiazane z fasolka(ktorej nie ma).czas sie tak ciagnie,zyje tylko od owu do @,i od@ do owu.nie mam sily,zeby cos zmienic,nie potrafie.dzisiaj zamowilam test owu,jakis najnowoczesniejszy z mozliwych,ale po co mam go robic,przeciez wiem,kiedy mam owu,a i tak sie nie uda,to bez sensu.przepraszam dziewczynki,ze tak smuce,ale nawet jak zadna z was nic mi nie napisze,to i tak troche mi lzej na serduszku.chyba musze sie odizolowac od tego wszystkiego,ale to oznacza,ze od was tez,a tego nie chce,bo w sumie mam tylko was.przesylam buziaczki!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
moze Emmo zrobimy jakis kącik sflustrowanych staraczek, ja mam to samo , masakra , dzis zastanawiam sie jak to zwalczyc ale sily do zycia gdzies mi uciekaja

Adolfinko i Owieczko cos mi sie wydaje ze bedziecie mamusiami niedlugo :))))))))))) Tego Wam zycze z calego serduszka i wszystkim pozostalym. My jesli nie udalo sie tym razem odpuszczamy bo mamy problemy finansowe i mnostwo stresow z tym zwiazanych takze nawet lepiej jakbym nie byla teraz w ciazy bo moge zaszkodzic mojemu dziecku tymi nerwami a po prostu nie potrafie sie nie stresowac za duzo problemow na raz sie zwalilo :(((( Trzymajcie sie
ja jednak odpadam, dzis w nocy z wielkimi bolami przyszła okropna wstretna @

A u mnie wredna @ sie rozkreca :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zostal mi tylko tescik ze slabiutenka druga kreseczka na pamiatke :-(
Lilu to zaczynamy odliczanie ..
mi zostało juz tylko 22 dni do owu, jeden dzien juz za mna , staram sie byc optymistka i stad to ,,tylko,, ale jest ciezko, strasznie ciezko, a do tego @ taka strasznie bolesna ze szok, mam jednak nadzieje ze owu bedzie :-(
 
Do góry