reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lilu
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
brak słów
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
icon9.gif
 
reklama
Ledwo co zasiadłam dziś do kompa żeby Was poczytać i napisać co nieco, a tu taki smutny koniec dnia był .. Lilu bardzo mi przykro:-( Trzymaj się, przytulam ciepło:-(


Pisałyście o @ w trakcie ciąży- ja właśnie myślałam że tak jest u mnie, miałam dwa @ normalnie, regularnie, a w tym miesiącu- 3 tygodnie opoznienia i cisza, dopiero dostałam niedawno jakiegoś dziwnego plamienia i zupełnie inaczej mnie brzuch bolał, a z kolei piersi które przed @ bolały zawsze- tym razem nie bolą mnie wcale. Test "siuśkowy" pokazał I i prawdę mówiąc nie zwróciłam uwagi czy jest jakaś jaśniejsza kreseczka czy nie, bo pomyślałam że gdybym była w ciąży to to już by był 3 m-c więc powinny być WYRAŹNE dwie II ... Zatem myślałam że kolejny miesiąc przepadł, ale teraz jak Was czytam to już mam mętlik w głowie i się zastanawiam czy jest jakaś szansa, że może jednak...
 
lilu19- kochanie jestem z toba, wiem ze teraz zadne slowa nic nie pomoga.. ale wiedz ze my tu na BB choc tylko duchowo jestesmy z toba:-(
w. kropczeka.. moj ginek powiedzial tak: teraz to pani sie juz napewno wszytsko ureguluje, po 3,4 mc powinno wszytsko juz ladnie wygladac.. na poczatku myslalam ze to nieprawda bo malo bylo widac poprawy.. teraz jestem w polowie 3 mc.. no i powiem ci kochanie ze cera stala sie ladniejsza,, mniej zaczerwieniona, mniej popekana,, jeszcze co nieco zostalo tam jakis plamek,, moze pare syfkow.. ale nie wyglada to tak tragicznie a powoli i one znikaja.. te zmiany zachodza ale bardzo wolno.. wazne jednak ze cerakazdego tygodnia wyglada coraz lepiej... i to mnie cieszy.. chocby samo to ze makijaz kiedys robilam ok 30 min z zakrywaniem korektorem,, teraz tez jeszcze co nieco zakrywam ale makijaz zajmuje mi 15 minutek.. takze samo to swiadczy ze cos sie poprawilo..:):-D a ty szybciutko zazachodz w ciaze to cera raz dwa ci pomoze.. bo jesli ma sie pco.. to moze bylby jakies inne sposoby niz ciaza ale to chyab tebltki i trzeba by bylo napewno wyrownac hormon ktorego mam za duzo.. ale nie wiem czy cos takiego jest.. nawet sie nie pytalam..:-D



a teraz takie pytanko: dziewczyny co sadzicie o pisciu zupek w kubku w ciazy?? i co sadzicie o kosmetykach czy sa szkoldiwe?? kremy czy te wszytskie pierdolki do malowania???
 
Ostatnia edycja:
lilu19- kochanie jestem z toba, wiem ze teraz zadne slowa nic nie pomoga.. ale wiedz ze my tu na BB choc tylko duchowo jestesmy z toba:-(
w. kropczeka.. moj ginek powiedzial tak: teraz to pani sie juz napewno wszytsko ureguluje, po 3,4 mc powinno wszytsko juz ladnie wygladac.. na poczatku myslalam ze to nieprawda bo malo bylo widac poprawy.. teraz jestem w polowie 3 mc.. no i powiem ci kochanie ze cera stala sie ladniejsza,, mniej zaczerwieniona, mniej popekana,, jeszcze co nieco zostalo tam jakis plamek,, moze pare syfkow.. ale nie wyglada to tak tragicznie a powoli i one znikaja.. te zmiany zachodza ale bardzo wolno.. wazne jednak ze cerakazdego tygodnia wyglada coraz lepiej... i to mnie cieszy.. chocby samo to ze makijaz kiedys robilam ok 30 min z zakrywaniem korektorem,, teraz tez jeszcze co nieco zakrywam ale makijaz zajmuje mi 15 minutek.. takze samo to swiadczy ze cos sie poprawilo..:):-D a ty szybciutko zazachodz w ciaze to cera raz dwa ci pomoze.. bo jesli ma sie pco.. to moze bylby jakies inne sposoby niz ciaza ale to chyab tebltki i trzeba by bylo napewno wyrownac hormon ktorego mam za duzo.. ale nie wiem czy cos takiego jest.. nawet sie nie pytalam..:-D



a teraz takie pytanko: dziewczyny co sadzicie o pisciu zupek w kubku w ciazy?? i co sadzicie o kosmetykach czy sa szkoldiwe?? kremy czy te wszytskie pierdolki do malowania???
No kochana,jesli chodzi o zupki w kubku,to ja jestem wielkim przeciwnikiem,obojetnie czy jestes w ciazy,czy nie,bo to przeciez sama chemia,ale to tylko moje zdanie i nie sadze,zeby dzidziusiowi mialyby zaszkodzic.co do kosmwtykow to nie ma chyba zadnych przeciwwskazan,chyba,ze w skladzie sa jakies mocne skladniki np.kofeina.pozdrawiam cieplutko! Do mnie dzisiaj przyszla kolezanka@,ale sie nie smuce,bo na szczescie opoznienie bylo tylko 2 dniowe tzn.w miare w normie.startuje dzisiaj w nowy cykl.czy ktoras z was moze wystartuje ze mna,razem zawsze razniej.buziaki:-):-):-)
 
kurcze a ja nie mam zadnych uplawow, w ostatniej ciazy to mialam od samiutkiej owulki a teraz cisza, sucho tylko te plamienia ale pociesza mnie jedno ze nie mam syfkow na twarzy bo zawsze przed @ twarz mi strasznie brzydnie a teraz jeszcze cisza oby to byl dobry znak

U mnie twarz w syfach jak....... strasznie to wygląda i @ napewno przyjdzie i brzudzek pobolewa na @........:crazy:

przepraszam dzewczynki ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkiech postow, mam tak zalane oczy lazami ze nic nie widze :-(
Moj kuzyn zabil sie dzisiaj na motorze :no: mial zaledwie 18 lat :-(
same tragenie w mojej rodzinie, dopiero co moj brat ledwo uszedl z zyciem po potraceniu przez autobus to teraz jeszcze gorsza tragednia :no:

w kazdym badz razie testy digital kupilam mam nawet dwa, zrobie prawdopodobnie w weekend....

Kochana wyrazy współczucia:-(

dziewczyny testujace dzisiaj jak tam sie trzymacie @ sie pojawila ?

U mnie jeszcze nie ma @ ale napewno bedzie więc testowanie w tym miesiącu odpada.

Ja testowalam (negatywnie),a@ nie ma.miala byc wczoraj,ale pewnie tym razem sie spozni.:-:)-:)-(

Ja nie testowałam ale też czekam i wiem że przyjdzie - przytulam mocno:zawstydzona/y:



Tikanis Wątpliwości to w naszych organizmach jest sporo.
Czyli wychodzi na to, że dużo jest dziewczynek w tym m-cu, które czekają bo teoretynie @ powinna przyjśc a tu nie ma.

U mnie w tym m-cu taka cera że :szok: krzyczeć ze złości, bez makijazu z domu nie wychodzę, co do kosmetyków sama sie zastanawiałam czy nie szkodzą w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
lilu19- kochanie jestem z toba, wiem ze teraz zadne slowa nic nie pomoga.. ale wiedz ze my tu na BB choc tylko duchowo jestesmy z toba:-(
w. kropczeka.. moj ginek powiedzial tak: teraz to pani sie juz napewno wszytsko ureguluje, po 3,4 mc powinno wszytsko juz ladnie wygladac.. na poczatku myslalam ze to nieprawda bo malo bylo widac poprawy.. teraz jestem w polowie 3 mc.. no i powiem ci kochanie ze cera stala sie ladniejsza,, mniej zaczerwieniona, mniej popekana,, jeszcze co nieco zostalo tam jakis plamek,, moze pare syfkow.. ale nie wyglada to tak tragicznie a powoli i one znikaja.. te zmiany zachodza ale bardzo wolno.. wazne jednak ze cerakazdego tygodnia wyglada coraz lepiej... i to mnie cieszy.. chocby samo to ze makijaz kiedys robilam ok 30 min z zakrywaniem korektorem,, teraz tez jeszcze co nieco zakrywam ale makijaz zajmuje mi 15 minutek.. takze samo to swiadczy ze cos sie poprawilo..:):-D a ty szybciutko zazachodz w ciaze to cera raz dwa ci pomoze.. bo jesli ma sie pco.. to moze bylby jakies inne sposoby niz ciaza ale to chyab tebltki i trzeba by bylo napewno wyrownac hormon ktorego mam za duzo.. ale nie wiem czy cos takiego jest.. nawet sie nie pytalam..:-D



a teraz takie pytanko: dziewczyny co sadzicie o pisciu zupek w kubku w ciazy?? i co sadzicie o kosmetykach czy sa szkoldiwe?? kremy czy te wszytskie pierdolki do malowania???
Mam do ciebie kochanie osobiste pytanie,bo ty jestes swiezo zafasolkowana.wogole,to mam milion pytan,ale tak na forum,to czasu nie starczy.napisz mi jak to bylo u ciebie:jak dlugo sie staraliscie,czy sie czyms wspomagalas,czy moze sie wylaczylas,a jesli tak,to jak to zrobilas?przepraszam,bo brzmi to jak przesluchanie,ale to tylko moja ciekawosc kobieca.ja rodzilam 11 lat temu,wiec to szmat czasu.bylam wtedy bardzo mloda,a treszta to byla taka polswiadoma wpadka i nie pamieta zadnych objawow,poza brakie bolu w piersiach przed @.mowia,ze kazda ciaza u tej samej kobieta jest inna,a zreszta wiek juz nie ten(33).moze dasz mi jakis typ jak sie wylaczyc i nie myslec,bo mnie to meczy.z gory dziekuje za odpowiedz,jesli znajdziesz czas,zeby odpisac takiemu natretowi jak ja.pozdrawiam ciebie i twoje nalenstwo.buzka!:-):-):-)
 
Cześć laseczki.
Ale brzydka pogoda dzisiaj a ja muszę iść do pracy:-( (ale mi się nie chce), jestem już po miesiącze od wczoraj zaczełam nowe staranka, mam nadzieję że coś będzie i będę miała prezent na święta:-):-).
Chodz zauważyłam że zaczełam częściej chodzić siku, ale zobacze czy coś będzie z tego narazie się nie nastawiam.
Życzę wam miłego popołudnia.;-);-)
 
Cześć laseczki.
Ale brzydka pogoda dzisiaj a ja muszę iść do pracy:-( (ale mi się nie chce), jestem już po miesiącze od wczoraj zaczełam nowe staranka, mam nadzieję że coś będzie i będę miała prezent na święta:-):-).
Chodz zauważyłam że zaczełam częściej chodzić siku, ale zobacze czy coś będzie z tego narazie się nie nastawiam.
Życzę wam miłego popołudnia.;-);-)
Zycze ci tego z calego serducha!!!wszystkim z nas zycze!
 
reklama
No kochana,jesli chodzi o zupki w kubku,to ja jestem wielkim przeciwnikiem,obojetnie czy jestes w ciazy,czy nie,bo to przeciez sama chemia,ale to tylko moje zdanie i nie sadze,zeby dzidziusiowi mialyby zaszkodzic.co do kosmwtykow to nie ma chyba zadnych przeciwwskazan,chyba,ze w skladzie sa jakies mocne skladniki np.kofeina.pozdrawiam cieplutko! Do mnie dzisiaj przyszla kolezanka@,ale sie nie smuce,bo na szczescie opoznienie bylo tylko 2 dniowe tzn.w miare w normie.startuje dzisiaj w nowy cykl.czy ktoras z was moze wystartuje ze mna,razem zawsze razniej.buziaki:-):-):-)
no nie zapominaj o mnie ja tez mialam wczoraj dostac a przylazla dzisiaj ale ten miesiac jest dziwny mialam bol brzucha cycuchow przez 2 tyg myslalam ze to juz ciaza potem plamienia a dzis nie boli mnie nic a @ jest ale nie tak obficie jak zawsze na poczatku (sory za szczegoly ale chce zebys dobrze mnie zrozumiala)i kochana ja tez jestem juz po.....30 wiec nie mysl ze jestes sama czyli startujemy razem ja mam cykle 25-28 dni ten mial 26 a jak tam u ciebie
ps najgorsze jest to ze w trakcie owu byly przytulanki i nic moze my to robimy o zlej porze i za rzadko (wieczorem i raz dziennie)
 
Do góry