reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

teraz troche powazniej aga00782 ja tez staram sie ponad pol roku i... mam juz 31 lat a do tego moj m wygadal sie mojej tesciowej i teraz jest tylko ciagle to juz...ile jeszcze... itd... wiec sama rozumiesz ale damy rade zobaczysz jak nam sie uda to umawiamy sie na flache soku marchwiowego ok?

jesteśmy umówione! :tak: Ty tez w W-wy jestes?
 
reklama
Hej dziewczynki ja juz jestem w polsce bede tu przez trzy tygodnie .Tylko niestety bede zadziej zagladac bo niema tu kapa teraz pisze z laptopa bratanicy bo blisko mieszka i moge do niej chodzi ,ale niestety nie czeso wiec obiecuje ze jak tylko bede miala wiecej czasu to sie odezwe i poczytam co popisalyscie caluje was.:tak::-):-):-).
 
Nie martw sie emma, ja też już po teście... i jak zwykle I i :-:)-(nawet śladu nie ma tej drugiej, a ja sie głupia łudziłam że może być inaczej.. :-:)-:)-( ide sobie popłakać :-:)-:)-:)-(


Wiem ze to przykro jak zobaczyc po raz kolejny to jedna kreseczke.Nie placz....
Spojrz na to z innej strony , ze juz niedlugo przed toba nstepna i nastepna szansa:tak::tak::tak::tak:A jak bedziesz sie tak przejmowac to cos Ci sie poprzestawia..a niestety STRES nie jest naszym sprzymierzencem w czasie steranek:tak::tak::tak:
Tak wiec uszy do gory i zbieraj sily na nastepne staranka:-):-):-):-):-)
 
Nie martw sie emma, ja też już po teście... i jak zwykle I i :-:)-(nawet śladu nie ma tej drugiej, a ja sie głupia łudziłam że może być inaczej.. :-:)-:)-( ide sobie popłakać :-:)-:)-:)-(
NIE placz kochanie!!!mi tez jest smutno,ale jest nas juz dwie,wiec damy rade.zobaczysz uda nam sie predzej,czy pozniej!przesylam buziaczki i usmieszki.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
A poza tym uwazam ze wszystkie powinnysmy brac przyklad z kropeczki takie racjonalne podejscie jest zdrowe nie katujmy sie tak negatywnym mysleniem bo to napewno tez ma zwiazek z tym ze okres oczekiwania na dzidziusia sie wydluza wiec oglaszam dzis dzien pozytywnego myslenia i ogolnie radosci :))))))))))


Dolaczam sie, trzeba byc pozytywnej mysli
 
w.kropeczka- apetytu kochanie w dalszym ciagu brak,,,ale nie przejmuje sie tympolowanie na auta trwa w sumie.. jednak nie bylismy w komisach bo moj maz stwierdzil ze szkoda benzyny i ze najpierw trzeba na necie poszukac, wiec wybral pare aut i jak juz razem wybierzemy to pojedziemy je zobaczyc... :):-D a jak twoja cera?? ja bardzi wierze ze po tych 3 mc bedzie juz ok z moja bo coraz juz ladniej wyglada ta moja cera,, poschodzily wszytskie syfy,, teraz skora mi sie zluszcza normalnie schodzi platami..jakie s strupki plamki po syfkach... wiec fajnie:):-D
katarzynak83-- masz moze jeszcze objawy kochana?? czy juz po?? i czy wiesz moze plec,,albo czujesz ruchy bo slyszlalam ze plec i ruchy mozna juz czuc w 4 miesiacu.. hmmmm
lilu19- ja jednak mysle ze to dziidzius ,, ta tempka.. no i ta druga kreska,, chyba zdarzyl sie cud.. szybciutko rob tescik drugi:))):-D:-D:-D to bylby prawidziwy cud:tak:
 
oj dzieczynki,przepraszam was bardzo ale dziś mam taki dzień że pozytywnego myślenia chyba raczej nie bedzie... ale jutro powinno byc juz lepiej... niech tylko ta cholerna @ przylezie i niech sie znow zacznie miesiac nowych szans...
tak sobie pomyslalam o Świetach... jak mi wszyscy zaczna przy oplatku dzidziusia zyczyc to sie cyba poplacze.... juz na sama mysl placze... kurcze ale dzis beksa ze mnie... :-:)-:)-(
a moze ja mam PCO? kurde same czarne mysli dzis... :-:)-:)-(
 
reklama
aguś kochana - ja mam takie czarne mysli ze to głowa mała, ale i dużo nadziei. To sie przeplata.
Święta - ja w ogole o tym nie myśle i sie nie cieszę, zbliżające się Święta to święta rodzinne - dla mnie to będa smutne święta bo bez dzidzi i też na samą myśl o nich ryczę. Poza tym w mojej bliskiej rodzinie jest osoba która spodziewa sie maleństwa - jest mi bardzo trudno, naprawde bardzo. Pamiętam jak w tamtym roku życzyli mi zebyśmy w przyszłym roku spotakli sie juz w większym gronie - niestety nie tym razem.
 
Do góry