reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Aple a Ty mialaś robione jakieś badanka? Ja jeszcze jeszcze przed tym wszystkim. Jedynie zrobiłam sobie prolaktynę i wyszla za wysoka, ale lekarz kazal zostawic to tak jak jest - podejrzewam ze to nie jest dobry specjalista. Teraz jestem drugi cykl na duphastonie i zobaczymy... moze tym razem sie uda? a jak nie to postanowiłam wybrac sie do jakiegos dobrego specjalisty do większego miasta.

Jakis rok temu mialam badane hormonki tutaj w UK bo @ zniknela mi na 4 mies. Robili mi tez usg. Wyniki z tego co mi powiedzili byly dobre wiec przyczyna zaniku byla zmiana klimatu i stres. W tym roku znowu na dwa mies zniknela mi @ . Sprawdzilam o co chodzi u polskiego gina, bo akurat bylam u polsce,. Po usg stwierdzil ze to prawdopodobnie przez brak ovu nie mialam @ ,dal mi tabl na wywolanie. W chwili obecnej wlasnie konczy mi sie nastepana @(niestety tez musiaalm wywolywac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:). Wybralam sie wczoraj do przychodni i 25 mam badanie krwi na sprawdzenie hormonkow, znowu:tak::tak:
W miedzyczasie robilam testy ovu, i nic......prawdopodobie nie ovuluje. Ale to sie okaze za jakis czas. Jestem dobrej mysli, bo w koncu kiedys musi sie udac:tak::tak::tak::tak:
 
Nie martw sie emma, ja też już po teście... i jak zwykle I i :-:)-(nawet śladu nie ma tej drugiej, a ja sie głupia łudziłam że może być inaczej.. :-:)-:)-( ide sobie popłakać :-:)-:)-:)-(
 
Aguś nie płacz kochana, jak nie tym razem, to nastepnym na pewno się uda. Wszystkie przez to przechodzimy. Ja za każdym testem i @ płaczę. Ale to nic nie zmieni. Ile czasu starasz sie o maleństwo?

Czarodziejko lub inne dziewczynki prosze powiedzcie mi jak sie wstawia takie napisy z kolorowych literek ze strony Gliterfy.com czy coś takiego - bo ja próbuję, próbuję i nic mi sie nie udaje jak wkleić na forum taki napis- jaki kod wkleic - bo mi nic nie wychodzi :(
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kobietki
Dzis wolne...mozna sie wylegiwac....i mężusia co nieco molestowac :)
Buziaki i milego dnia

Takim to dobrze :-):-):-):-):-)

Odpoczywaj, relaksuj sie , bo kazdemu sie nalezy. Tylko daj od czsu do czasu swojemu M oddech zlapac bo pozniej tez sie jeszcze moze przydac;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)


Zobacz załącznik 100601
 
Aguś nie płacz kochana, jak nie tym razem, to nastepnym na pewno się uda. Wszystkie przez to przechodzimy. Ja za każdym testem i @ płaczę. Ale to nic nie zmieni. Ile czasu starasz sie o maleństwo?

nie da sie nie płakać bo łzy same lecą....:-:)-:)-(
nie zabezpieczamy sie od 6 miesiecy a staramy sie (tak z celowaniem w owu) juz cztery... i nic. w tym miesiacu testy na owu robilam i wychodzilo wszystko ladnie i tez DUPA... a tak bardzo chcialam zeby sie udalo....
 
kochane emma i agus00782 no co wy placze smuty?:wściekła/y: marsz do apteki po testy owu i zaczyynamy od nowa daje wam (i sobie)tydzien na nabranie sil panowie nasi niech odpoczywaja bo pozniej sie za nich wezmiemy i nie chce slyszec zadnego chlipania to kiedy testujem?:tak:
 
teraz troche powazniej aga00782 ja tez staram sie ponad pol roku i... mam juz 31 lat a do tego moj m wygadal sie mojej tesciowej i teraz jest tylko ciagle to juz...ile jeszcze... itd... wiec sama rozumiesz ale damy rade zobaczysz jak nam sie uda to umawiamy sie na flache soku marchwiowego ok?

w.kropeczka jestes babka (nie napisze ze z j.. bo to meski atrybut:-)) ale superasna zycze ci wszystkego najlepszego i trzymam kciuki na pewno wszystko sie uda pozdrawiam
 
Witam Kobietki jak widzę to prawie same smutne wieści od rana. Moc pozytywnej energii przesyłam. Nie załamywać się Kobietki!! Trzeba walczyć póki sił starczy. Wiecie co jest jeden plusik tego że np mi II kreski się nie pojawiły. A wiecie jaki...... ano taki ze mogę kolejny miesiąc przebywać w waszym towarzystwie na forum starających się. Kciuki trzymam za te to testowanie mają przed sobą.
 
reklama
kochane emma i agus00782 no co wy placze smuty?:wściekła/y: marsz do apteki po testy owu i zaczyynamy od nowa daje wam (i sobie)tydzien na nabranie sil panowie nasi niech odpoczywaja bo pozniej sie za nich wezmiemy i nie chce slyszec zadnego chlipania to kiedy testujem?:tak:

nie moge zacząć od nowa bo @ nie ma.... :-:)-:)-(
 
Do góry