reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzień dobry dziewczynki :-).
Aga00782 dzięki za instrukcje mam juz suwaczki :tak:.
Emma2 tak mi przykro kochana, ale nie martw sie uda sie następnym razem zobaczysz. Ile czasu starasz sie o dzidizę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emma a ktory masz dziś dzień cyklu? a powiedz mi test digital to jaki? nie znam sie na tym dobrze. Czy masz jakies objawy? Robiłaś jakieś badania?
 
Czesc dziewczynki!ja juz po tescie(oczywiscie negatymnym).@ ciagle nie ma ,ale napewno sie pojawi.bole brzucha jak na @ juz minely.nic z tego nie rozumiem.jest mi smutno i niedobrze.robilam test digitalny,wiec nie mogl sie pomylic.:-:)-:)-(

Przykro mi:-:)-:)-(Ale nie trac nadzieji, w koncu sie uda;-);-);-)
 
Aple kochana a Ty ile czasu starasz sie o dzidzie. Pytam tak bo nikogo tu nie znam jeszcze :-(.

Witaj:-):-):-)
To nic nie szkodzi ze nie znasz, pewnie wkrotce poznasz;-);-)
Panuje tu batdzo mila atmosfera i dziewczyny zawsze sluza dobra rada:tak:
Od stycznia i niestety narazie nic:-:)-:)-:)-:)-(
A ty?
 
Emma a ktory masz dziś dzień cyklu? a powiedz mi test digital to jaki? nie znam sie na tym dobrze. Czy masz jakies objawy? Robiłaś jakieś badania?
Robilam badania i wszystko u mnie w porzadku,a miesiaczki mam jak w zegarku regularne.@ mialam dostac wczoraj,bardzo bolalo mnie wczoraj podbrzusze,dzisiaj tez mnie ciagnie i piersi(tak po bokach).wogole,to czuje sie jak bym byla w ciazy.musze sobie to chyba wybic z glowy,bo moze tylko mi sie cos przyblokowalo,a @ napewno przyjdzie spozniona.
 
reklama
Aple a Ty mialaś robione jakieś badanka? Ja jeszcze jeszcze przed tym wszystkim. Jedynie zrobiłam sobie prolaktynę i wyszla za wysoka, ale lekarz kazal zostawic to tak jak jest - podejrzewam ze to nie jest dobry specjalista. Teraz jestem drugi cykl na duphastonie i zobaczymy... moze tym razem sie uda? a jak nie to postanowiłam wybrac sie do jakiegos dobrego specjalisty do większego miasta.

Emma ja co miesiac miałam wszystkie objawy ciązowe- nie wiem to chyba hormony- bóle, zawroty głowy, bolace powiększone piersi, bóle pleców, zgaga, bóle podbrzusza, kłucie jajników, itp. Byłam pewna ze jestem w ciązy ale niestety. Odkąd jestem na duphastonie jest trochę lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry