reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dziekuje Alicja :-):-):-) (ja tez Alicja :-D).
Tobie takze gratuluje:-). Widze, ze to juz drugi miesiac:-)

aga00782

Dziekuje:-)..tyle ze ja dzisiaj od rana przyjmuje gratulacje a wciaz nie moge uwiezyc:zawstydzona/y:
Ja tez nie moge uwierzyc. chociaz mam juz spora kolekcje 5 pozytywnych testow:tak: musimy chyba uwierzyc:happy2: nie mamy wyjscia. moj M powiedzial ze ja jeszcze w marcu bede robic testy:-D bo nie moge uwierzyc
 
Lilu19
Dziekuje ci serdecznie i trzymam kciuki mocno zacisniete ze ciebie kochana:-):-):-):-):-):-):-)

Musze sie przyznac, ze ....w tym miesiacu (ten jeden raz) aby podniesc swoje szanse zaraz po, unioslam nozki do gory:zawstydzona/y:. Pomyslamam sobie, ze pomoge troche chlopakom :-D. Nie wiem czy to cos dalo (pewnie nic) ale sprobowalam po raz pierwszy i dzisiaj test byl pozytywny :-D

Dziekuje kochana za kciuki :tak: a co do nozek w gore to podobno pomaga :tak::-D jestes tego przykladem :-)
Powiedz mi jeszcze gdzie ty kupujesz te testy digital :sorry2:ja kiedys widzialam w jednej aptece tylko taki test a od 6 miesacy nie moge wogole nigdzie ich spotkac :dry: :no: a tez bym chciala sobie taki zakupic :zawstydzona/y:;-)
 
Dziekuje kochana za kciuki :tak: a co do nozek w gore to podobno pomaga :tak::-D jestes tego przykladem :-)
Powiedz mi jeszcze gdzie ty kupujesz te testy digital :sorry2:ja kiedys widzialam w jednej aptece tylko taki test a od 6 miesacy nie moge wogole nigdzie ich spotkac :dry: :no: a tez bym chciala sobie taki zakupic :zawstydzona/y:;-)


Boots :-)

Wczesniej kupowalam first response, ale nie moglam doczekac sie drugiej kreseczki wiec tym razem kupilam test ktory odrazu powie mi: Woz albo przewoz...
I powiedzial :-D
Ps. W Bootsie Clearblue jest tanszy niz FirstResponse :baffled: (chyba,ze tak jakos mie sie trafilo:confused:) Wieczorkiem jade po kolejne testy wiec sprawdze:-D
 
Witam Kochaniutkie:tak:
Vitaserum71 gratuluje z całego serca, no Kochane widzę, że zaczynają płynąć pozytywne fluidki tylko je łapać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER ,że Wam się udało, teraz zdrowia życzę i dobrego samopoczucia:-)
mgk Tobie też oczywiście z całego serduszka gratuluje, może Wasz przykład natchnie nasze brzuszki do działania;-)
Co do wizytu u gina w Szkocji to żeby potwierdzić ciążę to zapisz się to Twojego lekarza pierwszego kontaktu i on Ci zrobi test na 100% w swoim gabinecie a potem Cię skieruje do gina w przychodni albo do szpitalnego gina tu już Twój wybór. Wiem to bo niedawno się dowiadywałam w mojej przychodni a też mieszkamy w Szkocji:-)
Drogie dziewczynki a jeżeli chodzi o facetów to tylko rozmowa, rozmowa, rozmowa, ale absolutnie nic na siłę. To może tylko stworzyć niepotrzebny dkla Was stres. Musicie im wytłumaczyć, że to dla Was ważne i potrzebne. Puścić kilka filmów o narodzinach, o ciąży, wspólnie pomarzyć na spacerze. Może argument o przedłużeniu rodu coś da? Nie załamujcie się, oni niestety dojrzewają później niż my. A jak już się zaprze na amen to zapytajcie same siebie czy ten samolub zasługuje na Waszą miłość, bo przecież dzidziuś to nic innego jak owoc miłości, więc jak on nie chce to po co się żenił?
Pozdrawiam wszystkie, całuski:-D
 
Boots :-)

Wczesniej kupowalam first response, ale nie moglam doczekac sie drugiej kreseczki wiec tym razem kupilam test ktory odrazu powie mi: Woz albo przewoz...
I powiedzial :-D
Ps. W Bootsie Clearblue jest tanszy niz FirstResponse :baffled: (chyba,ze tak jakos mie sie trafilo:confused:) Wieczorkiem jade po kolejne testy wiec sprawdze:-D

Ja kupowalam w aptece first response za ok 14 euro i dwa razy kupilam clearblue ale nie digital ( bo nie bylo ) tylko te +/- za 20 euro wiec myslalam ze te digital beda kosztowac ok 30 euro a Ty mowisz ze tansze od frist-ow, fajnie :happy2: no chyba ze tylko w bootsie sa takie tanie :confused:

KINGUS- Co slychac ? gdzie sie podziewasz kochana ?
 
O Bozeeeeeeeee !!!

Jestem w szoku, ze tyle snowych fasolek nam sie wysypalo w ten weekend/tydzien :)
Gratuluje mamusiom!! Zycze spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania. Trzymam za Was i Wasze brzuszki kciuki.

..a ja, staram sie dalej :) Wierze, ze kiedys sie uda, bo to forum chyba przynosi szczescie. Poki co, fasolki saypia sie jak z rekawa. W poniedzialek sie testuje, moze moj rekaw tez nie jest pusty :p

Buzka mamuski i ciotki ;-)
 
O Bozeeeeeeeee !!!

Jestem w szoku, ze tyle snowych fasolek nam sie wysypalo w ten weekend/tydzien :)
Gratuluje mamusiom!! Zycze spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania. Trzymam za Was i Wasze brzuszki kciuki.

..a ja, staram sie dalej :) Wierze, ze kiedys sie uda, bo to forum chyba przynosi szczescie. Poki co, fasolki saypia sie jak z rekawa. W poniedzialek sie testuje, moze moj rekaw tez nie jest pusty :p

Buzka mamuski i ciotki ;-)
No patrz:-D chyba masz racje, to forum przynosi szczescie. ja tez niedawno zaczelam z Wami pisac i prosze:happy2: teraz kolej na Was
 
[B pisze:
adolfina;[/b]2847741]mnie bolaly cycuchy pod pachami w ostatniej ciazy, tyle ze teraz bola mnie tak od miesiaca, a co do boli brzucha to ja mam identycznie od samej owu ciage mnie boli to rzuch to jajnik, boli mnie prawy z ktorego byla owulka ale czemu to nie wiem do @ jeszcze 7 dni a ja ciage na bolu


jak bylam w szpitalu to nospe 3 razy dziennie podawali wszystkim ciezarnym bez wzgledu na powod lezenia , smialismy sie no to ze to groszki tak czesto nam podaali, wiec to raczej nie szkodliwe

zastanawiam sie jak to jest na 100% mialam owu , dzien wczesniej i w owu byly przytulanka i co bedzie jak sie nie uda, co moze byc powodem , czemu jak sie staram mam wszystko wyliczone i moze sie nie udac a jak inni uwazaja licza dni to wpadaja , swiat jest dziwny:wściekła/y:

Kochan adolfinko to mamy identyczne objawy mnie tez bolą jajniki, brzuch dołem praktycznie nie przestaje (dlatego chciałam wziąśc nospę) i do tego pobolewanie cycuchów hmmm....
Nawet przytulanki miałam tak jak ty dzień przed owu i w owu:-D:-D:-D:-D

veritaserum71gratuluje gratuluje gratuluje i dziekujemy za fluidki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to Pysiu jedziemy na jednym wózku, kiedy testujemy??

tyle ze mnie boli sam dol brzucha a powinno chyba bolec blizej pępka , i tak tez na dole bolalo mnie ostatnio i nic ..nie lubie czekac
 
Ostatnia edycja:
Do góry