reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lapie fluidki!!!ja mam dostac jutro@.napewno przylezie.czy ktoras z was jak zaszla w ciaze,ale jeszcze nie wiedziala,to miala jakies rewolucje zoladkowe(np.rozwolnienie)?:confused::confused::confused:
NOOO:szok: ja tak mam nie mam rozwolnienia ale trzy razy na dzien musze isc ,,tam gdzie krol chodzil piechota,,:-D
 
reklama
veritaserum71- ogomne gratulacje,,, suoper:) tak z ciekawosci ile sie straliscie??:confused::happy2:
mgk- kochana ty juz przestan robic te testy bo skoro wyszedl juz wczzesniej to nie ma innej mozliwoci... jesli czujesz niepewnosc najlepiej isc do ginekologa ktora potwierdzi ciaze,, ja zrobilam jeden test i poszlam zaraz do mojego gina i potwierdzil a bylam w 4 tygodniu:-D:-D
emma2- ja bedac juz w 2 tygodniu ale nie wiedzialam mialam biegunke..ale nie wiem czy to przypadkiem nie iwna tego ze akurat w tymczasie wrocilismy z tunezji..:tak:
 
Widzę, ze nie tylko ja mm dzis kiepski dzien:-:)nerd::-( temp. nie za wysoka 36,8 36,9 takze bez rewelacji, brzuch boli mnie od kilku dni, tak jak przed owu a zbliza sie termin@. Wczoraj po sobotniej krzątaninie tak mnie bolał ze musiałam sie połozyć wieczorkiem ( w trakcie dnia tez sie kładłam) jak wstaje rano tez boli:-:)-:)-(, moze to nie jest taki właściwy ból ale jak to mówią : "ćmi mnie" tylko dlaczego po całych dniach tylko z małymi przerwami......:baffled:

Bola mnie też cycuchy ale jakoś dziwnie bo tylko od stromy pach.......:cool2:
Czytałam że którąłś z Was tez tak dziwnie bola piersi:oo:
mnie bolaly cycuchy pod pachami w ostatniej ciazy, tyle ze teraz bola mnie tak od miesiaca, a co do boli brzucha to ja mam identycznie od samej owu ciage mnie boli to rzuch to jajnik, boli mnie prawy z ktorego byla owulka ale czemu to nie wiem do @ jeszcze 7 dni a ja ciage na bolu

Dziewczynki nie wiecie czy w ciąży można baarć no-spę ?:cool2:
jak bylam w szpitalu to nospe 3 razy dziennie podawali wszystkim ciezarnym bez wzgledu na powod lezenia , smialismy sie no to ze to groszki tak czesto nam podaali, wiec to raczej nie szkodliwe

zastanawiam sie jak to jest na 100% mialam owu , dzien wczesniej i w owu byly przytulanka i co bedzie jak sie nie uda, co moze byc powodem , czemu jak sie staram mam wszystko wyliczone i moze sie nie udac a jak inni uwazaja licza dni to wpadaja , swiat jest dziwny:wściekła/y:

olapolap najlepiej poprzebijaj szpilka prezerwatywki, :-)ale tak powaznie to do wszystkiego trzeba dorosnac , nic na sile , porozmawiaj czego sie obawia poszukaj kontrargumentow, historyjek ludzi kiedy juz bylo za pozo bo odkladali decyzje , i faktycznie wybierzcie sie do znajomych z dziecmi.
u mnie bylo podobnie ale odwrotnie bo ja nie chcialam tyle ze u mnie bylo to podyktowane przejsciami, M chcial bardzo ciagle o tym gadal a ja sie wsciekalam i jeszcze bardziej bronilam sie przedtym, potem M odpuscil a mi po czasie samo przeszlo i przyszla ochota na dziecko , wlaczyl mi sie instynkt, doroslam do tego ale potrzebne sa rozmowy i czas, powodzonka, u mnie byly problemem wczesniejse niepowodzenia a mysle ze z twoim M bedzie o wiele latwiej , ale kazda z nas zna lepiej swojego pana i wie jak z nim postapic , czasem zdaje egzamin wlasnie postawienie przed faktem dokonanym a potem czas zrobi swoje ale nie zawsze bo moze poczuc sie oszukany itp.. zacznij lepiej od rozmowy czego sie obawia i powolutku nie naciskaj i idzcie do parku z bąblami na te rozmowe
 
veritaserum71- ogomne gratulacje,,, suoper:) tak z ciekawosci ile sie straliscie??:confused::happy2:
mgk- kochana ty juz przestan robic te testy bo skoro wyszedl juz wczzesniej to nie ma innej mozliwoci... jesli czujesz niepewnosc najlepiej isc do ginekologa ktora potwierdzi ciaze,, ja zrobilam jeden test i poszlam zaraz do mojego gina i potwierdzil a bylam w 4 tygodniu:-D:-D
emma2- ja bedac juz w 2 tygodniu ale nie wiedzialam mialam biegunke..ale nie wiem czy to przypadkiem nie iwna tego ze akurat w tymczasie wrocilismy z tunezji..:tak:
WIEM WIEM i poszlabym chetnie do gina ale mieszkam w Szkocji a tu na wizyte u lekarza trzeba niestety czekac. jutro moj M bedzie dzwonil i mnie umawial. na szczescie w grudniu jade do PL to pojde do mojego gina:-)
wiesz co jest dla mnie dziwne zrobilam teraz rano 5 test pozytywny ale nie mam zadnych objawow chyba poza tym ze nie dostalam mies i bola mnie troche cucuchy.:baffled:
 
WIEM WIEM i poszlabym chetnie do gina ale mieszkam w Szkocji a tu na wizyte u lekarza trzeba niestety czekac. jutro moj M bedzie dzwonil i mnie umawial. na szczescie w grudniu jade do PL to pojde do mojego gina:-)
wiesz co jest dla mnie dziwne zrobilam teraz rano 5 test pozytywny ale nie mam zadnych objawow chyba poza tym ze nie dostalam mies i bola mnie troche cucuchy.:baffled:
kobieto t ciesz sie ze nie masz objawow, wszystko przed toba , bardzo czesto tak bywa, ja sama tak mialam bolaly mnie tylko piersi pod pachami i ani ciut nie urosly i bolal mnie czasem brzuch ale tak mam co miesiac i gdyby nie to ze wyczekiwalam ciazy z utesknieniem to bym nawet nie wiedziala a do tego mialam @ ciagle , wiec sie nie smuc tylko cisz ostatnimi dniami bez objawow jeszcze przyjad bolace plecy itp wiele kobiet wiesz sama ze jest w ciazy i nawet o tym nie wie , usmiechnij sie i nie szukaj na sile powodow do zmartwien to fasolce nie jest potrzebne ,
 
Kochane moje :-) Dziekuje serdecznie :-):-):-):-):-)

emma2
odp.1- mnie tez jakos ostatnio gonilo czesciej niz zawsze...tyle ze z rozwolnieniem:zawstydzona/y: ale z twardsza postacia :-D

odp.2- wlasciwie to nie wiem kiedy mialam planowana:baffled: ogolnie mialam co 28 dni (wiec dzisiaj termin) ale ostatnio przez dwa miesiace mialam co 30 dni (moze ze stresow:zawstydzona/y:), wiec rownie dobrze termin moglam miec we wtorek :baffled: (wlasciwie to chcialam sie wpisac na liste testowa 11.11 ;-), ale nie wytrzymalam:-D)

odp..3- a co do objawow...to nie mialam ich zbyt duzo.
W czasie owulacji cos mnie zakulo..pozniej pobolewalo mnie podbrzusze. Jakos tak po tygodniu mialam przez 2-3 dni bardzo bolesne skurcze i klucia. Czasem musialam syknac z bolu (wtedy zaczelam cos podejzewac, ale nie smialam powiedziec tego na glos, nawet ciezko bylo mi przyznac sie przed sama soba, ze mam jakies nadzieje:zawstydzona/y:).
Juz tyle razy mialam dziwne objawy, a pozniej @:wściekła/y:. Wiec balam sie...i wciaz sie boje, ze test sie pomylil :zawstydzona/y:
Od owulki mam tez obfitszy sluz. I tyle.
Piersi mnie nie bola. Nie mam nudnosci itd.

Lilu19
Dziekuje ci serdecznie i trzymam kciuki mocno zacisniete ze ciebie kochana:-):-):-):-):-):-):-)

mgk
Dopiero wrocilam ze sklepu..niestety zapomnialam (chyba z przejecia), ze w niedziele otwieraja o 12-stej, a nie o 10-tej. Wiec jeszcze nie kupilam potwierdzaczy, ale pozniej napewno kupie :-D
Musze miec conajmniej 3 pozytywne testy...bo inaczej wciaz bede miala watliwosci:zawstydzona/y:

tikanis
staramy sie...to za duzo powiedzanie....ale od pol roku, biore folik i nie zabezpieczamy sie :-)
Od pol roku, co miesiac testuje:zawstydzona/y:, ale zadnych konkretnych staran nie podjelismy (chodzi mi o mierzenie tempki, rysowanie wykresow itp.)
Od kilku miesiecy co miesiac czulam rozczarowanie w terminie @:wściekła/y: ale wciaz nie mowilam mezowi, ze oficjalnie sie staramy.
Nie chcialam robic mu nadzieji a na siebie brac kolejnego obciazenie psychicznego, wraz z jego oczekiwaniami (a bardzo chcial dzidziusia).
Poprostu przytulalismy sie nie wypowiadajac na glos zyczenia o ktorym jestem pewna obydwoje myslelisy :zawstydzona/y:
I udalo sie :-) (chyba?, bo wciaz nie wierze :zawstydzona/y:)


A tak ogolnie dziewczyny, to w tym miesiacu w okresie owu przytulalismy sie tylko 1 raz!:szok: :-D
Cala przeprowadzka, wizyta rodzicow... i inne:-)

Musze sie przyznac, ze ....w tym miesiacu (ten jeden raz) aby podniesc swoje szanse zaraz po, unioslam nozki do gory:zawstydzona/y:. Pomyslamam sobie, ze pomoge troche chlopakom :-D. Nie wiem czy to cos dalo (pewnie nic) ale sprobowalam po raz pierwszy i dzisiaj test byl pozytywny :-D
 
kobieto t ciesz sie ze nie masz objawow, wszystko przed toba , bardzo czesto tak bywa, ja sama tak mialam bolaly mnie tylko piersi pod pachami i ani ciut nie urosly i bolal mnie czasem brzuch ale tak mam co miesiac i gdyby nie to ze wyczekiwalam ciazy z utesknieniem to bym nawet nie wiedziala a do tego mialam @ ciagle , wiec sie nie smuc tylko cisz ostatnimi dniami bez objawow jeszcze przyjad bolace plecy itp wiele kobiet wiesz sama ze jest w ciazy i nawet o tym nie wie , usmiechnij sie i nie szukaj na sile powodow do zmartwien to fasolce nie jest potrzebne ,
no wlasnie bolaly mnie troche piersi pod pachami ale ze 2 dni temu, troche mi w ogole podskoczyly:tak: masz racje na sile szukam objawow. mowilam nawet do M zeby mi przypier.... w glowe to moze bede miala chociaz zawroty glowy;-)
 
WIEM WIEM i poszlabym chetnie do gina ale mieszkam w Szkocji a tu na wizyte u lekarza trzeba niestety czekac. jutro moj M bedzie dzwonil i mnie umawial. na szczescie w grudniu jade do PL to pojde do mojego gina:-)
:baffled:

W Dublinie tez sobie poczekam...ale jak ty na poczatku grudnia lece na kilka dni do Polski, wiec juz jutro zarezerwuje sobie wizyte u mojego gina:-)
Juz nie moge sie doczekac...jezeli testy potwierdza..to w grudniu na USG juz powinno byc cos widac :-D:-D:-D:-D
 
Kochane moje :-) Dziekuje serdecznie :-):-):-):-):-)

emma2
odp.1- mnie tez jakos ostatnio gonilo czesciej niz zawsze...tyle ze z rozwolnieniem:zawstydzona/y: ale z twardsza postacia :-D

odp.2- wlasciwie to nie wiem kiedy mialam planowana:baffled: ogolnie mialam co 28 dni (wiec dzisiaj termin) ale ostatnio przez dwa miesiace mialam co 30 dni (moze ze stresow:zawstydzona/y:), wiec rownie dobrze termin moglam miec we wtorek :baffled: (wlasciwie to chcialam sie wpisac na liste testowa 11.11 ;-), ale nie wytrzymalam:-D)

odp..3- a co do objawow...to nie mialam ich zbyt duzo.
W czasie owulacji cos mnie zakulo..pozniej pobolewalo mnie podbrzusze. Jakos tak po tygodniu mialam przez 2-3 dni bardzo bolesne skurcze i klucia. Czasem musialam syknac z bolu (wtedy zaczelam cos podejzewac, ale nie smialam powiedziec tego na glos, nawet ciezko bylo mi przyznac sie przed sama soba, ze mam jakies nadzieje:zawstydzona/y:).
Juz tyle razy mialam dziwne objawy, a pozniej @:wściekła/y:. Wiec balam sie...i wciaz sie boje, ze test sie pomylil :zawstydzona/y:
Od owulki mam tez obfitszy sluz. I tyle.
Piersi mnie nie bola. Nie mam nudnosci itd.

Lilu19
Dziekuje ci serdecznie i trzymam kciuki mocno zacisniete ze ciebie kochana:-):-):-):-):-):-):-)

mgk
Dopiero wrocilam ze sklepu..niestety zapomnialam (chyba z przejecia), ze w niedziele otwieraja o 12-stej, a nie o 10-tej. Wiec jeszcze nie kupilam potwierdzaczy, ale pozniej napewno kupie :-D
Musze miec conajmniej 3 pozytywne testy...bo inaczej wciaz bede miala watliwosci:zawstydzona/y:

tikanis
staramy sie...to za duzo powiedzanie....ale od pol roku, biore folik i nie zabezpieczamy sie :-)
Od pol roku, co miesiac testuje:zawstydzona/y:, ale zadnych konkretnych staran nie podjelismy (chodzi mi o mierzenie tempki, rysowanie wykresow itp.)
Od kilku miesiecy co miesiac czulam rozczarowanie w terminie @:wściekła/y: ale wciaz nie mowilam mezowi, ze oficjalnie sie staramy.
Nie chcialam robic mu nadzieji a na siebie brac kolejnego obciazenie psychicznego, wraz z jego oczekiwaniami (a bardzo chcial dzidziusia).
Poprostu przytulalismy sie nie wypowiadajac na glos zyczenia o ktorym jestem pewna obydwoje myslelisy :zawstydzona/y:
I udalo sie :-) (chyba?, bo wciaz nie wierze :zawstydzona/y:)


A tak ogolnie dziewczyny, to w tym miesiacu w okresie owu przytulalismy sie tylko 1 raz!:szok: :-D
Cala przeprowadzka, wizyta rodzicow... i inne:-)

Musze sie przyznac, ze ....w tym miesiacu (ten jeden raz) aby podniesc swoje szanse zaraz po, unioslam nozki do gory:zawstydzona/y:. Pomyslamam sobie, ze pomoge troche chlopakom :-D. Nie wiem czy to cos dalo (pewnie nic) ale sprobowalam po raz pierwszy i dzisiaj test byl pozytywny :-D
ja tez tak robilam z tymi nogami:-D
 
reklama
Do góry