reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

olapolap z cala powaga stwierdzam ze z toba wszystko w porzadku i nie mow nikomu bo sie wyda ;-)ale ja juz sie podpaskuje bo mysle ze to juz (planowo5dni)
 
reklama
U mnie tak samo :confused: Bialy grudkowaty sluz, piersi z rozmiaru D chyba juz przeszly na Z, ciemne sutki, temperatura 37.2 a okres ma sie pojawic za 3/4 dni. Oby teraz sie cos wyklulo, bo mam zupelnie inne objawy niz zazwyczaj.

Pewnie znowu sobie wmawiam :-D:-D:-D
 
wielkie gratulacje dla wszystkich nowych szczęśliwych przyszłych mamusiek - szczęśliwych 9 miesięcy z maleństwem pod serduszkiem ..... :tak::-D:tak:

Emma dzieki! a czy dobrze rozumiem ze podczas ciazy wzrasta temperatura?
przed chwila mierzona w buzi wskazuje 37,2... dziwne...

ale najlepiej mierzyć zawsze o tej samej porze, rano zaraz po obudzeniu się a jeszcze przed wstaniem z łóżka:tak: , wtedy można coś wywnioskować po temperaturce i najlepiej mierzyć cały cykl, takie jednorazowe mierzenie nic nie wskazauje .... :tak:

Mam nadzieje, że Aga Aj z innego wątku się nie pogniewa że to wklejam
" Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów
......

poprostu .... dobrze,że w biurze sama siedzę, bo by sie na mnie chyba dziwnie patrzyli jak to przeczytałam ...... :tak::-D:tak:

i byle do 10... coraz więcej nas na ten termin .....:tak:
 
Witam kolejny raz:blink:
Niestety tym razem się nie udało właśnie pojawiła sie szanowna @ niestety z bólem głowy. Koniec czekania:-(
Mam wielka nadzieję, że może w nastepnym miesiacu się uda:-)
Agalotta niestety ja odpadłam ale bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie - bedzie dobrze:happy2:

Wszystkim szczęściarom z 2 II gratuluję z całego serca :-):happy2:;-)
Wszystkim pozostałym wytrwałości, kto staje ze mna do kolejnej rundy;-)

Pozdrawiam pa pa:happy2::-);-)
 
U mnie tak samo :confused: Bialy grudkowaty sluz, piersi z rozmiaru D chyba juz przeszly na Z, ciemne sutki, temperatura 37.2 a okres ma sie pojawic za 3/4 dni. Oby teraz sie cos wyklulo, bo mam zupelnie inne objawy niz zazwyczaj. :-D:-D:-D

U Ciebie wszystko na dobrej drodze :) U mnie piersi ani drgna i tylko to podbrzusze czuje...

Niestety tym razem się nie udało właśnie pojawiła sie szanowna @ niestety z bólem głowy. Koniec czekania

Uuuuuu... strasznie mi przykro :(
 
Dzień dobry Wszystkim.:-)

Długo byłam tylko obserwatorem tego tematu forum. Po stracie fasolki postanowiliśmy z Mężem o starania się o dzidziusia. Z niecierpliwościa czekałam na dzień planowanego @ i za każdym razem miałam nadzieje że go jednak nie zobaczę.
Jakieś 1,5 miesiąca temu postanowiłam zrzucić kilka kilogramów, bardziej o siebie zadbać. Przeszłam na diete, więcej warzyw - mniej tłustych i smazonych potraw, zaczęłam więcej sie ruszać.... Samoistnie mniej myślałam o tym że chce zajść w ciążę. Lecz stał się to na co czekałam.... Nie dostałam @. Dzis zrobiłam test, 2 kreseczki :happy: Lepsze samopoczucie i dobra dieta pomogły!
 
To znowu ja niestety trochę się podłamałam ponieważ miałam robic test a nie wiem czy go zrobić ponieważ zaczełam mocniej krwawić i strasznie bolą mnie jajniki (zwłaszcza lewy) jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę do szpitala albo pójdę prywatnie do lekarza. W nocy było spoko ponieważ miałam lekkie plamienie a jak przyszłam do pracy to myślałam że umrę i nie wysiedzę do końca.
 
Emma dzieki! a czy dobrze rozumiem ze podczas ciazy wzrasta temperatura?
przed chwila mierzona w buzi wskazuje 37,2... dziwne...

czytalam gdzies ze zagniezdzanie jajeczka moze trwac od 3 do 10 dni.
tempke musisz badac caly cykl by dobrze sie z nia zapoznac a co najwazniejsze trzeba to robic rano zawsze o tej samej porze, popołudniu tempka zawsze wsrazta ja mam rano zawsze 36,6 a po poludniu 37.00

Normalnie 3 dni przed @ temp.opada,jesli sie utrzymuje,to jest prawdopodobienstwo ciazy.jesli w twoim przypadku tak jest,to zycze powodzonka.:-):-):-)
z ta wysoka tempka to tez trzeba uwazac i sie nie nakrecac mi tempka spada w dniu w ktorym przychodzi @ ani dnia wczesniej czasem nawet najpierw jest @ a potem spada tempka , puki tego nie zbadalam tez bylam strasznie szczesliwa ze mam wysoką :sorry2:
 
reklama
ok, zaczne jeszcze raz( w skrocie),
WIELKIE GRATULACJE DLA NOWYCH FASOLEK
POWODZENIA PRZYSZLYM MAMUSIOM, oby objawy ciazowe byly jak najlzejsze, a wasze dzieciaczki zdrowo rosly.:tak::tak::-D:-D

nie mialam internetu przez te kilka dni wiec nie odwiedzalam bb. dlatego przepraszam w. kropeczke i ta druga osobe za odp, ale niestety nie mialam jak odp. ja nie mam ubezpieczenia w uk, i badania raczej zrobie juz w polsce.jarzebinko- dziekuje za zaproszenie do watku, w krotce do was zajrze.

ja mialam ostanie przytulanka 2 listopada(po malej imprezce gdzie poczestowano mnie 3 lampakmi wina, a meza pifkiem), bylismy fajnie rozluznieni i sie poprzytulalismy w domku.maz po.. wypalil- ze czesto sie zdaza zajsc w ciaze po alkoholu. no my alkoholikami nie jestesmy, ja winko, on pifko..od czsu do czasu. :-);-)
a moze sie sprawdza jego slowa?

5 listopada, dopadly mnie bol brzucha, i bole w krzyzu, promieniujace w dol na posladki, takie ciagnace w dol.naszly mnie takie mysle ze to moze owu byla?
wlasnie u mnie owu wczesniej wystepowala z takim podobnym bolem, jakby pas zacisniety.

cos pisalyscie o mezczyznach- otoz moj maz nie lubi spac w bieliznie ani zadneij pizamie, tylko w koszulce bez gaci. zawsze mnie to wkurza, ale moze to dobrze dla jego plemniczkow ?;-):-)
 
Do góry