reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzień dobry wszystkim kochanym :happy:staraczkom :happy: u mnie po owu temperaturka wzrasta (dziś trzeci dzień) wiem, że nie ma się czym cieszy bo "nadziejka złodziejka, oszukuje nas" ale nawet z PCO ciaża jest mozliwa jak mi tu kochane dziewczynki pisały więc ja mam nadziję:-);-):tak:;-):-).
Zyczę wszystki miłego nastroju w pracy oraz tym które są w cieplutkich domkach miłego dnia, mimo tej niefajnej pogody za oknem :baffled: ( przynajmniej u mnie).

Wczoraj gdzieś wyczytałam że najprawdopodobniejszy okresem do zajścia w ciążę jest dzień gdy temperaturka podnosi sie po dniu znacznego spadku i oczywiście gdy jest piękny śluzik.:blink::tak::blink:

Tylko nie wiem czy u mnie się to sprawdzi, bo gdy miałam spadek temp ( czyli owu) to był śluzik piekny ale na drugi dzień gdy tempka sie podniosła to sluzik zanikł:-:)nerd::-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adolfino witaj pokłony w Twoja stronę wysyłam z tym mierzeniem temp. bo ja kiedyś spróbowałam i wytrzymałam tylko tydzień. Z drugiej strony nigdy nie miałam większych problemów w tej dziedzinie z wyjątkiem nieregularności cyklów w granicach normy 27 -36. Ciesze się że zrobiłaś w tej dziedzinie postępy. Mam nadzieję ze przytulanka tym razem będą owocne.
 
kukne do Was jeszcze za chwilke teraz ide cos upichcic moj m idzie nie dlugo do pracyy caly czas jest mi niebobrze i kreci mi sie w glowie ciaza urojona czy co ?:szok::szok:
 
i mam takie pytanie- jesli pokaza sie te dwie II( ale jedna bedzie jasniejsza) to i tak juz oznacza ze owulacja bedzie???????? ale ze nie jest to ten szczyt owulacji, najbardziej plodny dzien?
a gdybym chciala wlasnie celowac w coreczke- to mogalabym wlasnie w tym dniu sie przytulac i zakonczyc staranka w tym dniu? i poczekac zeby plemniczki z hromosomami zenskimi dotarly do komorki? czy to sie sprawdzi, czy taka ,,metoda,, dziala? czy ktoras z was tak sobie zaplanowala i wcelowala w dziewczynke?

witam, prawie wszystko nadrobiłam, chcociaz aktywnie tutaj działacie :tak::-D:tak:

Gemini na forum jest wątek o planowaniu płci więc zapraszam... chociaz statystyki sa rożne, ostatnio jednak wychodzi na to,że dziewczynki sa z serduszkowania na 3 dni przed owulką, wiec testy owulacyjne juz z 2 kreseczkami, nawet ta słabszą drugą to juz serduszkowanie na chłopca( na forum jest dwóch takich chłopców z testów, które miały być dziewczynkami) :tak::-D:tak:

i witam serdecznie wszystkie nowe staraczki i zyczę szybkiego sukcesu II kreseczek :tak:

a ja siedzę z małym w domku, bo przeziebiony :baffled: ale nie marudny wiec da się żyć :tak: najgorszy okres miał w niedziele :baffled:, więc juz minęło

pozdrawiam i miłego dnia ..... i byle do 10..... :rofl2:
 
wklejam moje malenstwo to byl 8 tydzien i 5 dzien.. chyba.. a teraz mamy 10 tydz i 5 dzien bo suwaczek oszukuje o jeden dzien,, a raczej zmienia sie dopeiro ok 18...

Tikanis- sliczne malenstwo :tak:;-)


Hejka z rana , ja dzis mam super humorek oby nikt mi go nie zepsul , hehe moja tempka wzrosla zgodnie z moimi oczekiwaniami a to oznacza ze mialam wczoraj owu :tak: i przytulanki byly dzien wczesniej i wczoraj i dzisiaj beda i ogolnie jestem strasznie szczesliwa ze wkoncu po 3 miesiacach staran ja zlokalizowalam kiedy jest , jak mi teraz nie wyjdzie to juz nie wiem :baffled: ale najwazniejsze ze juz potrafie ja poznac , jest w 23dc , pecznieje mi brzuch i boli strasznie masakra a kiedys myslalam ze to objaw ciazy i sie nie przytulalam :crazy:
trzymam kciuki za nowe fasolki dzisiaj i za te usg co maja byc dzisiaj
no i teraz czeka mnie czekanko 14 dni hehe ciagle na cos czekam :dry:

trzymam kciuki Adolfinko :tak::rofl2:


KINGUS- gdzie jesies ???
 
Witam dawno nic nie pisałam ale nie małam weny twórczej :zawstydzona/y:, to na początek tak ogólnie.
Witam wszystkie nowe staraczki życze wam szybkiego zafasolkowania,
katarzynka1979 - przytulam mocno następny cykl bedzie twój
trzymam kciuki za wszystkie przyszłe testujące :-):-D - mam nadzieje że duzo bedzie nas na lipcuweczkach 2009 :tak:
A co do kawy też bym chciała wypić ale od wczoraj mam wstręt do kawy i jej zapach bleee nie smakuje mi aż sie dziwie sobie, z moich dolegliwości ciążowych to mam wstręt do mięsa, straszne :szok: ,apetyt tez mi nie dopisuje
 
reklama
no czesc dziwczyny
ja tylko tak na chwile zdolowana :-:)-:)-(
niestety @ przylazla
Nie smuc sie kochanie!:happy2:za 6 dni napewno do mnie przalezie@,bo juz to czuje i wtedy ty bedziesz mnie pocieszac.przytulam cie mocno,glowka do gory.zobaczysz w koncu sie uda.cierpliwosc poplaca,a wszystkie nasz porazki czynia nas silniejszymi,a to w zyciu bardzo wazne.nie dajmy sie!@:happy2::happy2::happy2:
 
Do góry