reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

jeszcze za wczesnie na testowanie, dopiero za 5 dni termin @ więc jak na chwilę obecną to na 100% jestem przekonana ze @ przyjdzie. Juz kupilam tampony i podpaski...

Katarzynka mi tez zostało ok. 5-7 dni do @ A może jednak zafasolkujemy, myśl pozytywnie to połowa sukcesu!!! Jakie masz długie cykle bo ja 32-34. Ja tez nie wiem czy testować czy nie:baffled: Może potestujemy razem?
Buziaki pa
 
reklama
katarzynka1979 - masz racje ja zrobiłam test w 24 dniu czyli 5 dni przed @ i nie wykrył ciąży a 4 po już była druga ale słaba.
Zapomniałam napisać wiecie co zrobił muj m bez pytania wyrzucił moje dwa testy z kreseczkami :wściekła/y: ale sie wkurzyłam mógł sie zapytać o zdanie :wściekła/y::wściekła/y:, ale mu nagadałam i teraz już obiecał mi że nigdy więcej nie wyrzuci mojej rzeczy bez pytania.
 
katarzynka1979 - masz racje ja zrobiłam test w 24 dniu czyli 5 dni przed @ i nie wykrył ciąży a 4 po już była druga ale słaba.
Zapomniałam napisać wiecie co zrobił muj m bez pytania wyrzucił moje dwa testy z kreseczkami :wściekła/y: ale sie wkurzyłam mógł sie zapytać o zdanie :wściekła/y::wściekła/y:, ale mu nagadałam i teraz już obiecał mi że nigdy więcej nie wyrzuci mojej rzeczy bez pytania.

No to dałaś mu szkołe :szok::-D:-D:-D:szok:
 
Hej dziewczynki

A czy usg ma jakis zly wplyw na dzieciaczka ??? chyba nie?


Opinie są różne ale moja ginka mówi, że nie więc jej wierzę.

no nic Laseczki wpadlam sie z Wami pozegnac,jestem pewna ze jak wroce po tych 2 tygodniach to zdazycie tyle napisac,ze jak zaczne czytac to sie z rozumem nie pozbieram:-p....pzez te 2 tyg wiele sie zdazy,jestem pewna,ze pojawia sie nowe fasolki,na pewno dolacza nowe staraczki....a forum,jak to forum bedzie tetnic zyciem!!! zycze Wam mnustwa pozytywnych mysli,jak najmniej smutkow no i........tego o czym marzymy!!!!!!!trzymajcie sie Laseczki i do ulyszenia za 2 tyg!!!czasami pewnie zrekne,ale napsze cos jak wroce...bbbbuuuuuzzzziiiiaaaacccczzzzzkkkkkiiiii!:-)

Udanego wyjazdu!!!

hej dziewczyny!!chcialam sie z wami podzielić tym co mnie dizś spotkało
Byłam na badaniach dzis w szpitalu...i powiedzieli mi ze wszystko jest po staremu tylko że torbiel którą miałam teraz trochę urosła i ma już 2,5 cm i pani doktor powiedziała mi że właściwie to ona nie wie czy to może mieć wpływ na to ze nie mogę zajśc w ciąże... tak sie zdenerwowałam że zadzwoniłam do koleżanki która też maiała problez z zajściem i ona dał mi numer do swojego lekarza prywatnie... ta ginekolog powiedzała mi wszystko wytłumaczyłą co i jak i po co i dlaczego...ona ma podejrzenia ze nie miałam owulacju już pewnie od roku...i co wy na to??MASAKRA!!!! gdybym o tym wiedziala wczesniej to pewnie już bym teraz była mamą...w poniedziałek ide na usg ponowne i wtedy będę miała pewnośc...ta babka dała mi taką nadzieję że to sie niedługo skończy i wkońcu będe mogła zostać mamąPOZDROWIONKA DLA WAS!!!

super, że jesteś nastawiona pozytywnie, tak trzymać :tak:

Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bardzo się cieszę, oczywiście, że musi być dobrze :tak::tak::tak:

I już mam rozstępy w okolicach bioder... Mało widoczne, bo białe, ale są:baffled: można stosować normalny balsam do ciała, czy coś specjalnego????

według mnie to są stare, nowe byłyby różowe lub sine

Buziaki dla wszystkich!!!
 
Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-(

Dodam że w maju dostałam zastrzyk Depo-provera i trochę załuję.:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-(

Dodam że w maju dostałam zastrzyk Depo-provera i trochę załuję.:-(

iiwka witaj serdecznie wsród staraczek.
My z mężem staramy się od lipca, ale tez nic:dry::dry::dry:, tylko u mnie troszkę inna sytuacj nie byłam jeszcze w ciązya i PCO takze walczę o ciążę, a widzę że u ciebie juz duzy synek gratuluje malucha:tak::-):tak: .
Trzymam kciuki i zyczę siły i wytrwałości w starankch:rolleyes::yes::yes::rolleyes:
 
Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-( .

witam w naszym gronie ...... a od sierpnia, no cóz to dopiero początek, ale życze szybkiego sukcesu II kreseczek ............. :tak::-D:tak:
 
reklama
Eve84- jest mi ciezko wytrzymac ale nie poddam sie tym razem tak latwo, za duzo mu pozwalam zawsze to ja wyciagam reke na zgode tym razem tak nie bedzie...ale ja na tym tez cierpie ale to tak musze zrobic:baffled:
jarzebinka- no tak kazal mi przyjsc ale jak zrobie badanie to mysle ze pojde kolo 8 grudnia a pozniej na usg pojde dopeiro 19 stycznia 2009..:-D szybko zleci:):-D
katarzynka1879- ja tez kochanie mialam sluz sie u mnie pojawil 3 dni przed planowana @ i do tej pory jest :-D

a ja dziewczynki musze narazie was opuscic ,, jutro rano wyjezdzam do rodziny na wszytskich swietych..wracam w niedziele ale odezwe sie chyba dopeiro w poniedzialek.. buzka
 
Do góry