reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja stosowałam Fissan w aptece kupawałam ale jest mało wydajny i strasznie tłusty więc ja smarowałam tylko piersi ale teraz mam zamiar już od następnego tygodnia kupic chyba też Fissan bo piersi mam juz dosyć duże prawie o rozmiar wiekszy i zaczynam juz dbac o swoją skóre :-) a na brzuch poszukam coś innego.
Mi piersi urosły o prawie 2 rozmiary... Tzn. kupiłam staniczek prosząc o duże D, a już widać, ze powolusiu się ciasny robi:-) Pewnie też kupię cosik do smarowania piersi. Zawsze byłam otyła, więc rozstępy mogłam juz dawno mieć, ale nie zwracałam uwagi, ale lepiej coś na nie 'wziąć' niż potem płakać na brzydką skórę :-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, u mnie też pada (od wczoraj) i tak jakoś smutno się zrobiło,Tomek taki marudny, bo nawet na spacer nie mozna wyjść:no:.

to jeszcze meza dorwac:) i bedzie dobrze
myslicie ze jest to mozliwe jedno przytulanko i ciaza czy trzeba sie troche wiecej pogimnastykowac

Ja zostałam mamą po jednym jedynym przytulanku bez zabezpieczenia, także jak najbardziej możliwe, trzeba tylko utrafić właściwy dzień:tak::tak:. Ja niestety dziś w nocy nic nie zdziałałam :no:, bo mój mały nam dał tak popalić, że nam sie odechciało przytulanek.

Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)

Serdeczne gratulacje, na pewno wszystko będzie ok. :tak::tak::tak:

ciągle latam i sprawdzam czy mam sluz - jhehehehe
zwariowałam już:) chociaż miałam się nie nakręcać

piersi mnie za bardzo nie bolą tylko takie bóle podbrzusza - takie jak na @ (mam takie specyficzne stąd wydaję mi się ze jednak @ przyjdzie - chociaz w sumie nigdy nie bylam w ciazy i nie wiem czy nie byłoby tak samo). Pamiętam tylko że kilka dni po owulacji tak mnie sziwnie szczypały sutki - były bardzo wrażliwe, pózniej to minęło.
Raz zauważylam kropelke czegos bialego wydzielająca się z sutka (ale to moze byc objaw podwyższone prolaktyny - robilam co prawda badania i lekarka napisala komentarz ze nie ma zadnych odchylen) - teraz juz sama nie wiem moze mi sie to wydawało bo nigdy się to nie powtórzyło...

i czuję ten ból podbrzusza jak na @ taki bardziej krocza niz podbrzusza:zawstydzona/y:
sorki ze was takimi szczegolami zarzuca:sorry2:

Katarzynka, jeśli Ci to coś pomoże, to ja przy pierwszej ciąży miałam takie dziwne bóle podbrzusza, trochę przypominały te na @, ale były jakieś delikatniejsze i tak trochę między kroczem a podbrzuszem i od pierwszego miesiąca mialam wydzieline!!
 
jesli mozna wiedziec byly tylko raz spontanicznie czy raz po wyliczeniu owu


absolutny spontan, bez żadnych wyliczeń i wstyd się przyznać po alkoholu :zawstydzona/y:
ja już kiedyś dziewczynom pisałam, że to było tak, że poszłam do mojego gina w czerwcu i ustaliliśmy, że jak wrócę z wakacji , to pomyślimy nad bardziej spektakularnymi metodami zapłodnienia więc dałam na luz a po wakacjach , to już w ciąży byłam :-)
 
Imagination Fluidki zmagazynowane, może dzięki nim to będzie mój fasolkowy miesiąc:-):-D:-D:-D:-D:-)

Dziewczynki od spontonka, u mnie to raczej nie mozliwe meżys taki zmęczony od dwóch tygodni, ze aż mi go żal:-:)-:)-(
Ale moze uda mi się jakiś podstępik malutki:oo::ninja2::oo:.
 
Dziewczynki od spontonka, u mnie to raczej nie mozliwe meżys taki zmęczony od dwóch tygodni, ze aż mi go żal:-:)-:)-(
Ale moze uda mi się jakiś podstępik malutki:oo::ninja2::oo:.
Ja mam dosyc dobry sposób na zmęczonego m. Robie mu masaz pleców i odrazu już mu zmęczenie przechodzi, bo mojego m zawesz plecy bolą :tak:a po masażu zawesz znajdzie ochote na przytulanki :-D Polecam wypróbowac moze i na twojego m zadziała ;-)
 
Alicja Izabell96czekajcie na mnie bo ja tez zamierzam do was czyli ----------------> "mam lipcowych 09" dołączyć:tak::-):-):-):-):tak:.
Tylko trzymajcie mono kciuki :rolleyes::rofl2::rofl2::rolleyes:

Okurczaczek dopiero zobaczyłam do kalendarza..... chyba zaczne liste "mam sierpniowych 2009"
 
Ostatnia edycja:
Alicja Izabell96czekajcie na mnie bo ja tez zamierzam do was czyli ----------------> "mam lipcowych 09" dołączyć:tak::-):-):-):-):tak:.
Tylko trzymajcie mono kciuki :rolleyes::rofl2::rofl2::rolleyes:

Okurczaczek dopiero zobaczyłam do kalendarza..... chyba zaczne liste "mam sierpniowych 2009"
Czakamy, czekamy mam nadzieje ze do nas dołączysz :-):-D:-):tak:
 
ciągle latam i sprawdzam czy mam sluz - jhehehehe
zwariowałam już:) chociaż miałam się nie nakręcać

piersi mnie za bardzo nie bolą tylko takie bóle podbrzusza - takie jak na @ (mam takie specyficzne stąd wydaję mi się ze jednak @ przyjdzie - chociaz w sumie nigdy nie bylam w ciazy i nie wiem czy nie byłoby tak samo). Pamiętam tylko że kilka dni po owulacji tak mnie sziwnie szczypały sutki - były bardzo wrażliwe, pózniej to minęło.
Raz zauważylam kropelke czegos bialego wydzielająca się z sutka (ale to moze byc objaw podwyższone prolaktyny - robilam co prawda badania i lekarka napisala komentarz ze nie ma zadnych odchylen) - teraz juz sama nie wiem moze mi sie to wydawało bo nigdy się to nie powtórzyło...

i czuję ten ból podbrzusza jak na @ taki bardziej krocza niz podbrzusza:zawstydzona/y:
sorki ze was takimi szczegolami zarzuca:sorry2:

Spokojnie Kochana nam takie szczegóły nie straszne:-D. Ja do dnia @, a może nawet ze 2-3 dni później miałam objawy okresowe. Lekko bolesne piersi, bolesne podbrzusze, no ale okazało się, że fasolka już przyszła do mnie:-D. Powiem Ci, że cały czas czuje takie lekkie skurcze jak na @, piersi mnie bolą po bokach z lekkim promieniowaniem pod pachy, w pachwinach czuję takie dziwne ciągnięcie i mam wrażliwsze sutki, więc moja droga wszystko przed Tobą:tak:. Ja byłam przekonana na 100%, że dostane @, nawet w ten dzień założyłam podpaskę, żeby mnie w pracy nie zaskoczyło. Latałam jak szalona to wc wypatrując czerwonej małpy i nic, no więc na drugi dzień byłam już pewna na 200%, ale ciągle nic:-). Obserwuj siebie, a my jesteśmy tu po to żeby odpowiedzieć na każde Twoje pytanko czy wątpliwość:tak::-D
 
katarzynka a czemu nie zateścikujesz?
ja tak dokladnie objawow nie pamietam bo to bylo 3 lata temu prawie jak zrobilam test...ale wiem ze mialam regularne cykle i jak tylko @ dwa dni mi sie spoźnila to wiedzialam ze jest mala fasolka.
A poza tym śluz byl taki mleczny i lepki....w dniu miesiączki lekko na różowo zabarwiony wiec sądzilam ze moze jednak @ przyjdzie i wtedy zrobilam test (dwie krechy jak wół )
Nie nakrecaj sie i podejdz do tego spokojnie...a przynajmniej postaraj sie.
Zycze 2 kreseczek
 
reklama
katarzynka a czemu nie zateścikujesz?
ja tak dokladnie objawow nie pamietam bo to bylo 3 lata temu prawie jak zrobilam test...ale wiem ze mialam regularne cykle i jak tylko @ dwa dni mi sie spoźnila to wiedzialam ze jest mala fasolka.
A poza tym śluz byl taki mleczny i lepki....w dniu miesiączki lekko na różowo zabarwiony wiec sądzilam ze moze jednak @ przyjdzie i wtedy zrobilam test (dwie krechy jak wół )
Nie nakrecaj sie i podejdz do tego spokojnie...a przynajmniej postaraj sie.
Zycze 2 kreseczek

jeszcze za wczesnie na testowanie, dopiero za 5 dni termin @ więc jak na chwilę obecną to na 100% jestem przekonana ze @ przyjdzie. Juz kupilam tampony i podpaski...
 
Do góry