reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

pixella moj pecherzyk w 11 tyg miał 3,4 cm i juz nie było na co liczyc :-( Mi wszystkie objawy ciazy przeszly z 2 tyg wczesniej.Choc tyle czasu minelo ja nadal to bardzo przezywam :-(Boze tak sie ciesze ze nosze teraz pod sercem mojego skarba!

imagination przestan panikowac wszystko bedzie dobrze musisz myslec pozytywnie!!!!

Mam nadzieje ze u katarzynak tez bedzie dobrze!!

Oby wszystko było ok, bo zaczęłam się martwić... Objawy mam nadal, wiec może nie jest az tak źle? Muszę wytrzymać do wtorku...
 
reklama
czesc dziewczynki
Troszke mnie nie bylo, ale melduję że żyję i w ciąży nadal nie jestem.....ale za to
duzo fasolek nowych!!! milej nocki i dużo zdrowka dla brzuchatek:tak::-)
Witaj! Niedługo na pewno sie uda!:-)

Cześc dziewczynki, mam nadzieję, ze dobrze sie spało i wszystkie jestesmy wypoczęte :-) i wyspane. Ja dzis tryskam radością, bo jesteśmy w trakcie przytulanek i mocno wierzę, że to jest ten czas :-):-D:tak:!!!. Miłego dnia. Pozdrawiam serdecznie :)
Super nastawienie! trzymam kciuki za udane staranka!:-)

Witam i ja czwartkowo. Tak jak pisałam wczoraj przyszła dzisiaj @. Zatem nici z ciąży.
Teraz mi się wszystko popierniczyło i za nic nie wiem jak mam liczyć teraz dni do owulacji. Od wczoraj? Czy od dnia kiedy miała być @? Wszystko się pomieszało :(
Przytulam mocno! w kolejnym cyklu nam sie uda!

:tak:cześć dziewczyny ja od jutra robię test na owulację i w weekend ostro bierzemy się też do pracy mam nadzięję że jak "powiszę do góry nogami " jak nietoperz to sie uda!
Witaj! Owocnego weekendu życze!:-)

zastanawiam sie czy sobie dziś nie zatestowac owu...wiem, ze to za wcześnie ale mam taka ochotę na mojego m, że az mi slinka cieknie :-).... az zbyt to dziwne..by tak mieć....hihihi, okropna jestem....:-D
jak masz ochotę to nawet testu nie marnuj!:-D:-D:-D

Nenius zdrowiej nam szybciutko!:-)

Wróciłam z usg i niestety spełniło się najgorsze - puste jajo płodowe.
Jutro idę do szpitala na zabieg:-(

Bardzo mi przykro! :-(Przytulam mocno. Dobrze robisz, że idziesz jeszcze raz na usg. Moja koleżanka tak miała, że jeden lekarz chciał jej usunąć ciążę. Poszła do innego i dzis jest szczęśliwą mamusią. Więc może u Ciebie tez tak będzie. Życze Ci tego z całego serduszka!

Ell mimo złych podejrzeń trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! trzymaj się.

Pozdrawiam wszystkie Staraczki i Mamusie
 
Witajcie dziewczynki....
Kinguś bardzo mi przykro, niestety mimo że wszystkie mamy wpisane takie ryzyko w kobiecą naturę, to nigdy nie da się niczym tego wytłumaczyć.. tulę Cię mocno..:frown:
ale tak jak piszą dziewczyny idź jeszcze dziś koniecznie do drugiego lekarza.....

Dziewczyny jakos się nie będę za bardzo rozpisywać, jestem zaskoczona wieściami od Kinguś....
Ja tez dziś byłam na usg bo wszędzie czytałam że jak sie ma plamienia to trzeba sie skonsultować z lekarzem żeby wykluczył różne przykre sprawy. A u mnie te plamienia od niedzieli.... wiec poszłam...Dobrze o tyle że nie ma żadnej złej zmiany która mogłaby być powodem tego plamienia.... ciąży również nie widać.... ale owu na 100% w tym cyklu była, jest ciałko żółte i lekarz stwierdził że owu była całkiem niedawno (czyli trochę później niż ja wyliczałam)... dlatego też stwierdził "że może być tak że jest człowieczek"... więc nic nie wiadomo w tej sprawie, musze czekać.... najważniejsze że nie ma żadnych polipów etc.........
No i pozowolił mi wziąść antybiotyk, bo niestety niewiele lepiej u mnie jesli chodzi o chorobę.
pozdrawiam Was serdecznie
 
Witam, troszke mnie nie bylo, ale codzinne czytanie zaczelo mnie troszke przytlaczac, zeby nie pisac, ze dolowac, bo jakos mi nie wychodzilo ... wiem, ze moze to samolubne z mojej strony, ale z m-c na m-c bylo mi coraz bardziej przykro.
Widze, ze jest sporo nowo zafasolkowanych, ktorym z calego serca gratuluje i trzymam kciuki za spokojne ciaze :)
A ja dzisiaj powinna dostac @ i poki co jej nie widac, zawsze dostawalam w pracy, a tu mila niespodzianka, zrobilam test i jest slabo widoczna druga kreseczka, ale jest (maz tez ja widzi :-D )! staram sie nie nakrecac, ale same wiecie jakie to jest trudne :)

Nenius, a co tam u Ciebie, jak tam malenstwo?

Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Calla, trzymaj sie ciepło i zrowiej nam szybko!
Alicja, jeśli widziesz drugą kreskę to możesz już sie zacząć cieszć, tak sie zawsze zaczyna;-)
Jestem przybita sytuacją Kinguś, strasznie mi przykro i nie moge dojsc do siebie, byłam pewna ze dzis napisze nam ze wszytsko ok...:-(
Sama wpadam znowu w panike, bo jednak musze isc jutro do tej głupiej baby (z reszta w tej samej przychodni w której leczy sie Kinguś) po recepte na duphaston , na pewno bedzie chciala mnie zaciagnac na usg... a ja sie tak boje ze nie bedzie nic widac... chyba sie nie zgodze na usg, tylko poczekam jeszcze tydzień :confused: sama nie wiem, u mnie mijaja ok 4 tyg od owulacji, czyli to ok 6 tydzien ciazy... chociaz @ mialam 12 sierpnia, troche to skomplkowane. bardzo sie boje, po tym co napisała Kinguś to już w ogóle :zawstydzona/y:
 
Katarzynak dziękuję Ci bardzo, staram się dojść do siebie bo już mam dość leżenia w łóżku, tylko dzisiaj sie wyrwałam do lekarza i wróciłam spocona po kokardkę.........:baffled:
Kochana nie martw się na zapas, sama wiesz tak naprawdę że takie sytuacje nie są regułą i nie znaczy to też, że musi się również przytrafić Tobie. Ja bym to usg zrobiła.... pomyśl czy jak nie zrobisz to czy będziesz spokojniejsza?... Baba babą ale może akurat uda jej się Cię uspokoić.;-)Proszę mi tu być dobrej myśli......;-)
A mnie cały czas krąży w głowie to co dziś usłyszałam, nic nie było bo to bardzo wcześnie ale powiedział ze może jeszcze być... i że te plamienia to równie dobrze implantacja.... achhhh.... same wiecie, co mam mówić... jakbym chciała..... :rolleyes2:
 
napisalam przed chwila dlugi post a tu mnie wyrzucilo...
wiec najwazniejsze-! kingus- jak dotarlam do twojego postu to zrobilo mi sie bardzo smutno, zamarlam wrecz.trzymaj sie, wszystkiego pomyslnego na przyszlosc.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć mam wyniki badań zwracam się do Was o pomoc w ich interpretacji. Na wiztye czekam jeszcze tydzień. Oto one:
toksoplazmoza IgG 0 Ul/ml (poniżej 4 negatywny)
różyczka 89 IU/ml (powyżej 15 dodatni)
cytomegalia <4,0 aU/ml (do 4 negatywny)
Z gory dziekuję i pozdrawiam
 
Do góry