reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
pixella a może to ochotę wykorzystac, podobno na owu kobiety tak mają..wiec kto wie:tak:może ciało samo Ci sugeruje kiedy;-)
 
Kinguś, strasznie mi przykro :-(
Jejku co sie z tym głupim swiatem porobiło:wściekła/y: ide sobie popłakać....nie kazali ci czekac ??? przecież może byc za wcześnie jeszcze...
 
Kinguś, strasznie mi przykro :-(
Jejku co sie z tym głupim swiatem porobiło:wściekła/y: ide sobie popłakać....nie kazali ci czekac ??? przecież może byc za wcześnie jeszcze...
Myślałam, że każe poczekać z tydzień ale kazał jutro przyjść do lekarza. Ale umówiłam się jeszcze dziś na kolejne usg ale gdzie indziej żeby mieć pewność.
Wg om to powinien być 8 tc
 
kingus u mnie też to samo podejrzenie, tylko ja na znacznie wcześniejszym etapie jestem- dlatego mam czekac, dwa razy zrobić betkę i dopiero wtedy zostanie podjeta decyzja.. zaczelo się od tego ze tak poprostu ustapiły mi mdłości..a zadne inne objawy cążowe od piatku, gdy to nastapiło nie pojawiły się.

Mam nadzieje, że jednak zdarzy się u nas cud
 
Myślałam, że każe poczekać z tydzień ale kazał jutro przyjść do lekarza. Ale umówiłam się jeszcze dziś na kolejne usg ale gdzie indziej żeby mieć pewność.
Wg om to powinien być 8 tc
O Boże... :sad: az mi się płakać chce.... Aż się boję co mnie czeka za te kilka dni... Ja nie chcę by mnie to samo spotkało :sad:
A jak się czułaś w ostatnich dniach? Normalne objawy, czy wręcz odwrotnie? :sad:
 
ech kingus straszne wieści.... :-(...to wszystko zalerzy od długości cyklów, ile mm ma twój pęcherzyk, ze nie daja mu juz szans? mój w 8tc miał 24 mm i kazali juz tez sie zgłosić na zabieg...nie miałam na co czekać, cudu nie było :-(...

idź na drugie usg, może sprzet był do kitu albo lekarka nie zauważyła maleństwa

tule cie mocno, odezwij sie po drugim usg:zawstydzona/y:

lecę do domku
 
reklama
pixella moj pecherzyk w 11 tyg miał 3,4 cm i juz nie było na co liczyc :-( Mi wszystkie objawy ciazy przeszly z 2 tyg wczesniej.Choc tyle czasu minelo ja nadal to bardzo przezywam :-(Boze tak sie ciesze ze nosze teraz pod sercem mojego skarba!

imagination przestan panikowac wszystko bedzie dobrze musisz myslec pozytywnie!!!!

Mam nadzieje ze u katarzynak tez bedzie dobrze!!
 
Do góry