reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczyny!!!
NENIUS GRATULUJĘ. i łapię wszystkie fluidki. Pisałam że chwilę mnie nie było a tu już fasolka. Bardzo się cieszę. Życzę Ci łagodnego przejścia ciąży:-):-):-):-):-):-), gorąco ściskam. Co do nowej pracy, próbuje nie dać się zwariować gdybym znowu przerwała staranka odwlekało by się to w nieskończoność, a tak przynajmniej będę może mniej myśleć. I tak już staram się ponad rok, może za bardzo chcę już sama nie wiem.

RUDKA ślicznego masz synka, już jesteś mamusią:-):-):-):-):-) Tobie życzę przedewszystkim cierpliwości i wytrwałości. Jak przebiegł poród?, jak wogóle się czujesz?
 
reklama
Czesc, mam pytanie po ilu dniach od spodziewanego okresu powinno sie zrobic test żeby był wierygodny? Powiem szczerze że okres powinnam dostać 2-3 sierpnia. Zrobiła dzisiaj test wyszły dwie kreski ale 1 jest słaba (widoczna).
 
Czesc, mam pytanie po ilu dniach od spodziewanego okresu powinno sie zrobic test żeby był wierygodny? Powiem szczerze że okres powinnam dostać 2-3 sierpnia. Zrobiła dzisiaj test wyszły dwie kreski ale 1 jest słaba (widoczna). Czy jest mozliwe żeby oszukał? Boje się ze jak zrobie kolejny to wyjdzie negatywny.
 
basias - jest neiwiele sytuacji w której tez z II kreskami oszukuje (mogą to spowodować pewne leki brane przez kobietę). Także możesz się powoli cieszyć z fasolki!!:))
najpewniejsze są jednak badania krwi - tzw BETA HCG i to badanie proponuję Ci zrobić dla pewności :)
A i tak już teraz GRATULUJĘ :-):-)
Wygląda na to że otworzył się worek z fasolkami:-):-):-D:-D
 
Cześć dziewczyny!!!
NENIUS GRATULUJĘ. i łapię wszystkie fluidki. Pisałam że chwilę mnie nie było a tu już fasolka. Bardzo się cieszę. Życzę Ci łagodnego przejścia ciąży:-):-):-):-):-):-), gorąco ściskam.

dziękuję Ci bardzo :-)

Czesc, mam pytanie po ilu dniach od spodziewanego okresu powinno sie zrobic test żeby był wierygodny? Powiem szczerze że okres powinnam dostać 2-3 sierpnia. Zrobiła dzisiaj test wyszły dwie kreski ale 1 jest słaba (widoczna). Czy jest mozliwe żeby oszukał? Boje się ze jak zrobie kolejny to wyjdzie negatywny.

ja już gratuluję :-D (moja kreska z Darią była baaaaaaardzo słaba). Ale co racja to racja, jeśli tylko możesz to zrób betę dla pewności.
 
Czesc, mam pytanie po ilu dniach od spodziewanego okresu powinno sie zrobic test żeby był wierygodny? Powiem szczerze że okres powinnam dostać 2-3 sierpnia. Zrobiła dzisiaj test wyszły dwie kreski ale 1 jest słaba (widoczna). Czy jest mozliwe żeby oszukał? Boje się ze jak zrobie kolejny to wyjdzie negatywny.

Ja również dołączam się do GRATULACJI, dla pewności zrób Betę. Ale to napewno jest fasolka GRATULUJĘ.

Cieszę się dziewczyny że znowu zaczyna się pojawiać tyle fasolek, To lato musi być owocne. Kochane Bierzcie się do pracy, ze mną oczywiście włącznie:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. będzie dużo byczków ( znak z zodiaku )to mój znak więc się postarajmy ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
reklama
Czesc, mam pytanie po ilu dniach od spodziewanego okresu powinno sie zrobic test żeby był wierygodny? Powiem szczerze że okres powinnam dostać 2-3 sierpnia. Zrobiła dzisiaj test wyszły dwie kreski ale 1 jest słaba (widoczna). Czy jest mozliwe żeby oszukał? Boje się ze jak zrobie kolejny to wyjdzie negatywny.

Trzymam Kciuki za sliczna betke:-) i cudowna fasolinke bo czuje ze juz sie w tobie zadomowila:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry