reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczyny!U mnie nawet ładna pogoda.Nadal brak @ zawsze to nadzieja.Tak sie zastanawiam czy nie zrobić jutro testu.
 
reklama
To czekanie mnie dobija a może sie udało tym razem.A za chwile mam głupie myśli i tak sobie myślę że to byłoby zbyt piękne.Muszę sie czymś zająć żeby o tym nie myśleć.Ale chyba sie nie da .
 
Dzien dobry:-)



Tym razem się nie udało bo mam typowe objawy tak jak przed @ wszystko mnie boli:wściekła/y:.Ale i tak nie mam sie zamiaru poddawać.Wierze w to że każda z nas sie doczeka swojego maleństwa

Ja tez mam juz objawy zblizajacej sie @...moglaby juz przyjsc to znowu byloby blizej do staranek;-)

Witam wszystkich znajomych!!! 10 lipca w terminie urodziłam synka,jest zdrowy i taki kochany,wkrótce jak bede miała neta to wrzuce fotki.pozdrawiam serdecznie.powodzenia

GRATULACJE!!!!:-)
 
Ewadbr ja mam podobnie jak ty też mnie bolą piersi wczoraj bolały mnie jajniki ale dzisiaj już przestały ale jak sama mówisz to może wszystko oznaczać.Póki co trzeba mieć nadzieje
 
reklama
Do góry