reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam,
gratuluję wszystkim, dziewczynom które w międzyczasie zafasolkowały, a reszcie życzę szybkiego zafasolkowania. Ja miałam testować 15 lipca, ale nie testowałam. W międzyczasie byłam u ginekologa i okazało się, że muszę się troszkę podleczyć (stan zapalny). Dodatkowo okazało się, że mimo wcześniejszych dwóch mocnycgh kreseczek na testach owu, dopiero w dniu wizyty, czyli kilka dni po testach, miałam piękny pęcherzyk. Niestety pęcherzyk nie został wykorzystany :( Już 13 lipca przyszła wstrętna @ Gdyby nie to, że trwała kilka dni i niczym nie różniła się od poprzednich @, to bym pewnie testowała, bo najchętniej całe dnie bym przesypiała a mdli mnie ostatnio, że ho ho. @ była normalna, więc się nawet nie łudzę i nie marnuję testu :) Przepraszam, że nie dałam rady przeczytać wszystkiego, co żeście napisały od mojej ostatnbiej wizyty, ale mamy małe problemy rodzinne i zupełnie nie mam teraz czasu :( Mam tak mało energii, że nie wiem jak będzie ze starnkami w tym miesiącu, bo jak wracam do domu, to padam na łóżko i zasypiam. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to 1 sierpnia jedziemy na wakacje i myślę, że wtedy przybędzie mi sił :) Ależ się rozpisałam...
 
Witajcie Kochane!!!

rudka gratulacje ogromniaste:-D:-D:-D

Ja jestem na wyjeździe u teściow. Pomagamy z mężem w przygotowaniach do wesela mojego szwagra:tak: to już w sobotę:-), dziś czeka nas jeszcze nadmuchanie... 600 balonów:tak: do ustrojenia sali. Dodatkowo oboje z mężulkiem się urlopujemy i mam nadzieję, że może urlopik wpłynie pozytywnie na nasze staranka:-D. Miłego popołudnia dziewczynki i duuuużo słoneczka bo coś zastrajkowało:baffled::-)
 
Czesc Dziewczynki

Soniusia mam tak samo jak ty, jak przychodzę z pracy to padam i nie mam sily na nic.....jestem wykonczona.Ja wychodze o 9 wracam o 19.Jeszcze ludzie mnie wykanczaja.....ale mam nadzieje że twoje problemy rodzinne sa chwilowe.:tak:..i będzie ok!:tak:;-)

DZIEWCZYNKI !!!!!!!! ale z was zdolniachy :-)!widze ze większosc z was pracuje, studiuje lub studia ukonczyla!super super super:tak:

ktoras z was pytala czy sperma wyplywa...mi zawsze!mam wrazenie że tam nic nie zostaje!Ale znalazłam patent: trzeba na brzuszku się klasc, jest to tez korzystne na droge plemniczkow w przypadku tylozgięcia!(wyczytalam na necie-napewno nie zaszkodzi)

U mnie sąsiedzi maja remont, i jak zaraz nie skończa to w mozg mi się wiercą:nerd:
 
A u mnie w blizniaczym domku mieszka gluchy i slucha muzyki chyba zaraz umre:)...powiem wamz ze czuje sie coraz gorzej..boli mnie podbrzusze, piersi ale moze to przed okresem..kurcze obiecalam sobie ze nie bede sie nakrecac a znow to robie:((eh te obietnice
 
reklama
Ostatnio słyszałam od mojej koleżanki ze problemy z zajściem w ciąże mogą być powodem blokady psychicznej.Słyszałyście o czymś takim?
 
Do góry