reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
magdaim83 a ty ile już sie starasz?Może zacznę brać jakieś witaminy?Dziewczyny doradźcie mi wy coś bierzecie?

ja też łykam tylko folik, :tak::-D:tak: niektóre w pierwszej fazie cyklu tzn. do owulki łykają ( albo dopochwowo) biorą wiesiołek na poprawę śluzu płodnego :tak:

Witam wszystkich znajomych!!! 10 lipca w terminie urodziłam synka,jest zdrowy i taki kochany,wkrótce jak bede miała neta to wrzuce fotki.pozdrawiam serdecznie.powodzenia

wielkie gratulacje, samych szczęśliwych chwil....

a pogoda dzisiaj beznadziejna, gdzie schowało się słoneczko ????? :szok:

pozdrawiam i miłego dnia życzę :cool2:
 
Hej dziewczynki
rudka-gratulacje dla Was, niech sie maly zdrowo chowie:)
Ja mam zamiar brac wiesiolek od przyszlego cyklu jak cos...a u mnie temp. wzrosla do 37.20 boli mnie podbrzusze, piersi i mam mnostwo wydzieliny...
mam takie pytanko do was-czy macie nieraz tak ze p stosunku wyplywa sperma?ja to zauwazylam i nie wiem czy to normalne..hmmm sorka za szczegoly
A jak sie czujesz beatko??okres przyszedl??
kingus jak samopoczucie???marzenixx jak przygotowania do slubu??
Pozdrawiam was w ten pochmurny czwartek...
 
Witajcie kobitki z ranka :-D
rudka wielgaśne gratulacje!!!! i czekamy na zdjęcia i relacje (nie czuje ze rymuje) :-D:-D:-D
magdaim83 a pamietasz o nogach w gorze po przytulankach ?!!?! podobno nawet do pol godziny!!! :tak: a ze wyplywa to raczej normlane, kwestie ilościowe i staraj sie wtedy nie pracować mieśniami pochwy - to takie moje ogolne spostrzezenia :-p
Marzenixx tez sie zszokowalam tymi pustkami !!!:szok: tak sie wpatrzylam w ten twoj suwaczek slubny ze az mnie na wspomnienia wzielo !!! :tak: a za niecale 2tyg mam 2 rocznice slubu wiec juz mnie nosi :-D pewnie teraz masz urwanie glowy co ?
jarzebinka no wlasnie nie wiem gdzie to slonko ! :-( wychodzilam z domu to nawet okularki przecisloneczne wzielam a jak dotarlam do pracki to juz padac zaczelo :baffled:
no to milego dnia dzriewczynki i oby slonko nam wyszlo!!!
 
Ewadbr bardzo dobrze, że jesteś dobrej myśli:-)
czego niestety nie mogę powiedzieć o sobie, niby się łudzę, że może jestem, a z drugiej strony myślę,że jednak nie:-( ale jestem pokręcona;-)
 
reklama
jarzebinka u mnie słońce słońce!!!:cool2::cool2::cool2: ma byc ze 30 stopni!! i tak cały tydzień:cool2::cool2::cool2:
eve84 , magdaim83 no przygotowania pełną para :-D szukam wlasnie kogos do przystrojenia sali i takie am szczegoly:-Dale stres juz sie włącza:baffled:

aidzicha , ewadbr dziewczyny bęzie dobrze to napewno fasolki!!! za niedlugo testujecie wiec trzymam kciuki:-)
 
Do góry