reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tym razem się nie udało bo mam typowe objawy tak jak przed @ wszystko mnie boli:wściekła/y:.Ale i tak nie mam sie zamiaru poddawać.Wierze w to że każda z nas sie doczeka swojego maleństwa
 
reklama
magdaim83 a ty ile już sie starasz?Może zacznę brać jakieś witaminy?Dziewczyny doradźcie mi wy coś bierzecie?
 
Beatko niektore objawy na poczatku ciazy moga byc mylone z objawami przed miesiaczka wiec nic straconego..czekaj cierpliwie bo nerwy nic tu nie pomoga a jak co to testuj w dniu miesiaczki-bedzie dobrze. Na 1000%kazda z nas bedzie miec swoje malenstwo-jak nie my to kto:))
 
16miesiecy a obecnie pierwszy cykl z clo...no i od kilku dni duphaston...zobaczymy za kilka dni efekty tego cyklu..Sa tu dziewczyny ktore staraja sie dluzej i krocej ale kazda z nas ma ten sam cel-fasolka:)
 
Najgorsze jet to ze starali sie o dziecko 3 lata, udalo im sie po in vitro wydali mnostwo pieniedzy i nagle taka tragedia:(...i wiecie co sie okazalo ze maly mial trudnosci z oddychaniem, pojechali do lekarza a ten zszedl po 2godz jak trzeba byl juz reanimowac...maly zmarl na jej rekach:((i gdie jest sprawiedliwosc-lekarz dalej bedzie leczyl bo to bylo poza godz i on musial byc na oddziale-denerwuje mnie cos takiego bo przeciez mogl ich wpuscic na oddzial i udzielic pomocy a on potraktowal ich jak ludzi ktorzy panikuja z byle powodu a na koncu powiedzial im ze trudno widocznie tak mialo byc nie to to inne...
 
Trzeba w to bardzo wieżyc.Bo ponoć wiara czyni cuda.Trzeba czekać cierpliwie a może miło sie zaskoczę.Słyszałam ze można mieć te same objawy ale nie chce sie na kręcąc bo po co się później rozczarować.
 
(i gdie jest sprawiedliwosc-lekarz dalej bedzie leczyl bo to bylo poza godz i on musial byc na oddziale-denerwuje mnie cos takiego bo przeciez mogl ich wpuscic na oddzial i udzielic pomocy a on potraktowal ich jak ludzi ktorzy panikuja z byle powodu a na koncu powiedzial im ze trudno widocznie tak mialo byc nie to to inne...

wielu lekarzy tak podchodzi do sprawy, owszem są tacy co pomogą a są i tacy co powiedzą jest Pani młoda, widocznie coś było nie tak :-( strasznie to przykre
kazda z nas oczekuje że lekarz potraktuje nas indywidualnie ale niestety wiekszość lekarzy traktuje nas bezosobowo, a ich słowa, które docierają do nas po jakimś czasie są wyjątkowo bolesne:-(
 
reklama
Witam wszystkich znajomych!!! 10 lipca w terminie urodziłam synka,jest zdrowy i taki kochany,wkrótce jak bede miała neta to wrzuce fotki.pozdrawiam serdecznie.powodzenia
 
Do góry