reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Powiedzcie mi o co chodzi z tym wiesiolkiem ? Ja własciwie cały czas biore te kapsułki no i moj M tez, ale co ma to wspólnego z zachodzeniem w ciążę ?

z tego co ja sie orientuję, to apropo zachodzenia w ciąże to mam taką sama wiedze jak Loreta, czyli poprawia śłuz płodny i bierze sie go tylko do owulki, bo potem może spowodować niezagnieżdzenie sie fasolki :tak::tak:

dziewczyny przepraszam was najmocniej że zchodze z tematu, ale tylko jeszcze malutkie pytanko:jak zrobic zeby nie bylo widac mojego wieku i np.szkol bo jak tap odznaczam taką fajeczka, i klikam zapisz to wraz bez zmina w tych ust. prywatnosci, a wiem ze nie wszyscy to maja [/guote]
.
pewnie Ty i tak zawsze będziesz widziała w swoim profilu te wszystkie dane, a inni niekoniecznie, jak ustawisz, aby ich nie widzieli, to tak będzie :tak::-D właśnie tymi ptaszkami w ust,. prywatności

Hej Dziewczyny ! :-)

Nareszcie Zobacz załącznik 84442 To zastosowanie wiesiołka o którym Wy mi piszecie jest dla mnie obce, dlatego pytałam. Tak czy inaczej jest to tylko jedno z wielu zastosowań. Jesli ginekolog zabroni mi łykać te kapsułki to je odstawię bez chwili zastanowienia.

przyznam szczerze,że nie wiem jakie zdanie ma gin,:tak: ale tutaj na forum raczej wszyscy Ci powiedzą,że wiesiołek tylko do owulki i koniec .....:tak::-D:tak:

miłego dnia :tak:
 
reklama
tricolor zrobisz jak uważasz z wiesiołkiem ale mój gin mi mówił że tylko do owulki i odstawić, bo powoduje skurcze macicy,
a mężowi to lepiej zapodaj macę (żeń-szeń peruwiański) z selenem w kapsułkach, poprawia jakość ogonistych
 
Jarzebinka, Loreta jestem Wam wdzieczna za informacje, które mi udzielacie. W końcu po to sa takie fora, żeby powymieniac sie opiniami, wiedza na rózne tematy itp.

...
 
a jeszcze znalazłam cos takiego, może warto sobie poczytać

NIEPLODNOSC-ziola i inaturalne metody wspomagania plodnosci

PROBLEM Z ŚLUZEM
-przed spodziewana owulacja brak jest płodnego sluzu tzw. białka kurzego, sluz jest nierozciągliwy a jesli jest to w małych ilościach
-suchość w pochwie , niewielkie ilości śluzu

Przyczyną niepłodności kobiety może być brak sluzu, skąpy śluz lub jego jakość. Bywa że śluz jest tak gęsty że utrudnia dotarcie plemnikom do celu.
Produkty poprawiajace jakość i ilość śluzu to:

OLEJ Z NASION WIESIOŁKA
(Wiesiołek) OEPAROL,GAL
Pomaga poprawić śluz szyjkowy - zwiększa jego ilość, szczególnie typu płodnego . po zastosowaniu wiesiołka, sluz staje sie mniej wrogi i pomaga pozostać plemnikom żywym nawet do 5 dni.
Picie dużej ilości wody (odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa na jego funkcje wydzielnicze) i branie wiesiołka powoduje zwiększenie ilości sluzu i poprawienie jego jakości.
Reguluje też pracę niektórych hormonów. Lekarze zalecają to lekarstwo przy menopauzie, syndromie przedmiesiączkowym.
DAWKOWANIE:
3 x po 1-2 kapsułki dziennie, bierzemy go tylko do owulacji , gdyz powoduje on skurcze macicy

LEN

Najczęsciej stosowany jako napar do wypicia, kupujemy len w sklepie zielarskim lub Olej z siemienia lnianego (świeży, organiczny)w kapsułkach.
Podobny w działaniu do wiesiołka, poprawia śluz i jego jakość.
ponadto korzystnie wpływa na cykl miesiączkowy reguluje proporcje hormonów w organizmie kobiety. Taka regulacja przyczynia się do złagodzenia wielu objawów związanych z bolesnym miesiączkowaniem w tym: przed miesiączkowe bóle głowy, depresje, bóle podbrzusza, drażliwość i obrzęki. Wspomaga czynność macicy przez co może być stosowany w leczeniu bezpłodności.
Uwaga: lepiej niech nie biora go alergicy.
DAWKOWANIE
1-2 kapsułki dziennie

MAGNEZ Z WIT. B

Reguluje sprawy śluzowe i zmniejsza bolesne objawy miesiączki.
DAWKOWANIE:
duże dawki od początku cyklu 2-4 tabletki, najlepiej na noc bo mogą wystapic nudności

ROBITUSSIN, GUAJAZYL

codzienne przyjmowanie syropu skutkuje poprawieniem się jakości śluzu
UWAGA. BRANIE SYROPU NAJLEPIEJ SKONSULTOWAC Z LEKARZEM
 
Witam WAS Słoneczka. Pogoda nie sprzyja więc dzisiaj chyba zostane w domku , może wieczorem na działeczkę.
Gdy zaszłam w ciąże z Majką zrobiłam test 29 dnia cyklu ( mam @ jak w zegarku co 28 dni). Druga kreska była nieco jaśniejsza od kontrolnej, ale na tyle dobrze widoczna, że nie miałam wątpiwości.
Wiecie co , wiele przesłanek wskazuje na to , że mi się udało:-) Nic nie powiem już, żeby nie zapeszyć.
Na obiad mam dzisiaj pieczone udka z kurczaka. Pokroje ziemniaczki w plasterki i też wrzucędo prodiża na 40 min. MNIAM MNIAM. Straszny ze mnie ostatnio głodomor.
Pozdrawiam
 
konkretna- a jesli ty masz to co ja, to jak to wykrylas?? i te tabsy takie drogie?? ile sie starasz kochana??:confused:


Wykryła to u mnie gina jak się okazało że mam nieregularne @, zrobiła usg i stwierdziła że na jej oko to nie ma jajeczkowania i zleciła tą prolaktynę, która wyszła za wysoka. Przepisała te tabletki (Norprolac) i kazała łykać pół tabletki przed snem, i 13 dc przyjechać żeby zobaczyć czy może jajeczkowanie już wróciło. Ogolnie leczenie mówiła że trwa pół roku ale niektórym wcześniej się udaje. My staraliśmy się 4 miesiące, potem pół roku przerwy i znowu 4 miesiące i nic. Mam nadzieję że po tych lekach wszystko się unormuje. Jedyne co mnie niepokoi to to że znowu się odzywa moja choroba... ( toczeń ), aż nie chce mi się normalnie o tym myśleć. No niestety tabletki jak dla mnie są naprawdę drogie... a najbardziej wkurzające jest to że dlaczego mamy bulić taką wielką kase, jakby ta prolaktyna urosła dlatego że mamy takie widzimisię. Wspieram Cie kochana i jak będziesz coś więcej wiedziała to daj znać.

Niktosiaaa- o proszę jak tu nas kuchareczka szczuje jedzonkiem :-) 3 mam kciuki i mam nadzieję że Twoje przesłanki się sprawdzą.

A my mieliśmy dzisiaj grillka robić, wczoraj włożyłam mięsko do marynaty ale pogoda coś na grillową nie wygląda więc szkoda, bo lubię piersi z grilla. Może nie będzie jednak padało? bawią mnie te wszystkie prognozy pogody bo oni chyba naprawdę nic nie wiedzą, na każdym programie mówią co innego.

Pozdrawiam dziewczynki i życze miłego weekendu :-)
 
hej dziewczynki...dzis biorepierwsza taletke clo:)ciekawe czy zadziala i czy ten miesiac bedzie owocny w starania:)
 
reklama
helo babeczki :-D u mnie ładna pogoda, choc miało padać.
odpoczywam dzis sobie, wczoraj w szczecinie na zakupkach byłam, kupilam pare grobiazgów do ślubu:-)
tikanis ja urlop mialam caly ten tydzien, bo wzięłam sobie zeby odpocząć a wiecej urlopu mam w sierpniu tydzien przed i tydzien po slubie :-D
a dziś bolą mnie piersi i dół brzucha... za parę dni @ będzie i już mam humory:sorry2:

buziolki dla wszystkich
 
Do góry