reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kochane mozecie mnie oswiecic w kwestii temp ow. :) Mierze regularnie i od 3 dni zaczela pieknie rosnac stopniowo co 1-2 kreski ale wogole nie mam sluzu plodnego a jedynie bialy lepki nierozciagliwy co to moze oznaczac pocieszcie ze nie przydazyl mi sie cykl bez ow dodam ze to 20dc na 33 ...
Dzieki z gory za doinformowanie mnie :)
 
jarzebinka- oj przyda sie dzieki bardzo:tak:
kasienkadg- my tez wlasnie polowalismy na last minute... no i pochodzilismy doslownie jeden dzien czyli to byla sobota po biurach bylismy doslownie w 2.. i w 2 zoabczylismy super oferta za 2 tys tunezja na tydzien z 2 posilkami samolotem.. wiec stwierdzilismy ze taniej nie znajdziemy i bierzemy ,,, na drozdze wczasy nas nie stac.. wiec ciesze sie ze gdzies polecimy.. mam nadzieje ze wszytsko bedzie super :):sorry2:
konkretna- ojejku strasznie mi przykro z powodu twojej chorby:-( a;e zycze ci zeby sie uspila o ile jest wogole takie cos mozliwe... ja z moim nerwem trojdzielnym i lekami przeciwpadaczkowymi meczylam sie az 5 lat , dopiero teraz w czerwcu wyszlo co jest przyczyna,, a przyczyna to ropa i stad uciskala na nerw i byl nerw ale przyczyna byla ropa.. wiec ciesze sie ze to sie tak skonczylo.. oby juz wiecej nigdy nie wrocilo...:sorry: a co do malenstwa -- hmm nie sadze bo jak moje pecherzyki sa blokowane to raczej malenstwo nie przyjdzie.. a pozatym wtedy to raczej jestem juz po dniach plodnych ...a pozatym moj dzin powiedzial ze i tak teraz nie zajde w ciaze wiec coz.. bedzie czysta przyjemnosc jak kiedys,,, jak mi tak powiedzial to czuje ze zluzowalam i to sporo.. kochamy sie kiedy mamy ochote..jem i pije co chce.. tzn pije od czasu do czasu winka troszke..wogole przestalam tak obsesyjnie o tym myslec.. bo skoro i tak narazie nie ma co.. to narazie sie leczymy.. jutro ide na pierwsze badania hormonow.. pozniej juz wiem ze czekaja mnie 2 badania,.. a pozniej mam nadzieje dostane leki i bedzie po problemie,.. ale musze badania zalatwic jeszcze przez urlopem.. takie mam silne postanowienie stad jutro juz jade na pierwsze... a w zaleznosci kiedy dostane wyniki to do dzina pojde jak ise uda jeszcze w tym tyg w czwaretek , dostane nastepne badania .. ok zobaczymy jak to bedzie....

wlasnie akurat sobie zerkenalam i od naszego slubu mija dzis 9 miesiecy a dzis sa urodzinki mego mezusia.. moze to jakis znak..:) a urodzinki udaly sie super.. mezus byl ogromnie ucieszony z niespodzianki z tego ze cala rodzinka sie zjechala i ze to zonka mu przygotowala a jako wdziecznosc kupil mi orchodee..:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, uzupełniam listę, proszę o zgłaszanie sie na PW nowych dziewczyn i tych u których zaszły jakies zmiany. Z góry dziekuję.

Ja na podwyższoną prolaktyne miałam brac bromergon od poczatku cyklu, jednak nie brałam, bo ckl sie nie zaczął :-p.
 
witam o poranku :tak::-D:tak:

dzisiaj troszke pochmurno i z deszczykiem ( ale jakże potrzebnym) :tak:

a Wam i tak życzę miłego i slonecznego dzionka :cool2::-):cool2:
 
:-)

cześć dziewczyny:-)
U mnie dzis również pochmurno i bardzo deszczowo, ale wkońcu troszke deszczyku tez jest potrzebne:tak:
ja niestety znów w pracy:sad:nie lubie swojej pracy tak bardzo ze az szok:eek:
ale przynajmniej wiecej czasu bede miala zeby na forum poplotkowac sobie :tak:
mnie wczoraj i dzis tak bradzo piersi bolą że ledwo je moge dotkąc:-(i brzuch na @ która wielkimi krokami se zbliża:-(
życzę wszystkim miłego dnia :sorry:
 
Zobacz załącznik 84564

Witam kolezanki :-)

W Poananiu faktycznie pochmurno, ale bardzo przyjenie. Mam mnusto pracy, nadrabia zaległości. Wczoraj nadrabialam zaległosci w ogrodzie, dzisiaj w pracy i tak na okragło. Błedne koło ;-):-)

W wolnych chwilkach wlece zobaczyc co tam napisalyście, jak Wam dzien mija. Mam nadzieje, że jak najlepiej :tak::-)

Zobacz załącznik 84563
 
Dzien dobry wszystkim:-)u nas dzis wieje jak wsciekle.....a zaplanowalam sobie prace w ogrodeku ale boje sie ,ze mnie wiatr porwie hihi


Milego dnia zycze:-)
 
Hej dziewczyny
U nas w bedizenie tez pochmurno i niestety prace na ogrodku bedziemy musieli odlozyc ale co sie odwlecze to nie ucieknie wiec...Ja juz 3 dzien biore clo i czuje sie cudownie-ciekawe czy sie uda..dzis mamy kolacje we dwoje z moim m wiec pewnie poszalejemy a potem od srody zaczynamy staranka:)..pytalam sie mojego gin jak czesto wskazane jest sie przytulac i powiedzial mi ze jesli mezczyzna ma powyzej 60 mln plemnikow i ponad 70%prawidlowych to mozna codziennie jak jest gorzej to co drugi trzeci dzien zeby mogly sie wzmocnic...ale ja z moim m postanowilismy przytulac sie wtedy kiedy mamy ochote bo wtey latwiej przyjdzie dzidzi:)..wzielam cykl na luz-nie mierze tempki i nie obserwuje oranizmu, biore clo i co ma byc to bedzie:)
a jak tam u ciebie kingus ty juz chyba lada dzien zaczniesz staranka??
 
reklama
Hej, tyle napisałyscie, że nie dam rady odpisać wszystkim.

Napiszę więc tylko:

Niktosiaaa - strasznie mi przykro kochana :-:)-:)-(
Tikanis - dobrze, że wiesz już co i jak, wszystko bedzie dobrze, jak wiadomo już co przeszkadza w zafasolkowywaniu to teraz tylko leczenie i bedzie dzidzia :tak:. Przy okazji - wszystkiego dobrego dla męża!!!

Loretko - miło Cię tu widzieć :-D
 
Do góry