reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

tikanis słoneczko jak mi przykro że to bie tak źle i smutno...:-( no rzeczywiście twój mężulek ma zdrowie żeby tak chodzic obrazony;-) mój to zawsze pierwszy przeprasza i sie mizia żebym ja przestała się obrażać :sorry:
ale nie martw sie napewno mu przejdzie i będziecie dalej sie starac:tak: a tak wogóle to może i dobrze że chociaż jeden cykl sobie mimo woli odpusicłaś może akurat, teraz jak sie przeprosicie to bedzie o wiele lepsze przytulanko i akurat sie trafi!!:-D
bardzo fajny pomysł z ta niespodzianka dla niego, napewno sie ucieszy i odrazu usmiechnie :-Dtrzymam kciuki!!! a ty - uśmiech proszę:-)
 
reklama
Zobacz załącznik 84207

czesc dziewczynki, przepraszam ze sie nie odzywam ale przechodze ciezki ://:-(
asus, marzenixx.. zaczelo sie od moich urodzin, dzien przed sprowokowalam klotnie z moim mezem a on sie obrazil zawsze tak robi.. no i obrazony jest do dzis dzien to juz 5 dzien.. ale on tak moze nawet 2 tygodnie nie gadac i z tego powodu mam dola.. wlasnie leca mi dni plodne..:// po okresie kochalismy sie tylko 1 raz ale to bylo 2 dni po okresie wiec szanse na fasolke male... a teraz moim punktem kulminacyjnym bedzie 6 - jego urodziny wiec licze na to ze do tego czasu mu przejdzie.. pozatym robie dla niego spoedzianke.. impreze na ktorej bedzie rodzina cala ale on nic nie wie o tym i cale szczescie.. byc moze wtedy wreszcie skonczy sie obrazac.. z tego powodu mam dola olbrzymiego... wogole dni plodne leca.. i tak spisalam juz ten miesiac na straty:-( ehh:-( do dzina chcialam isc na monitoring ale skoro ten miesiac spisalam na straty to nie wiem czy jest sens tracic kase.. ale moze pojde tak czy siak..
a chce isc w czwartek.. przepraszam jesli nie bede czesto wchodzic bo mam okropny nastroj dzieki mojemu mezowi:-(a mysli o fasolce jakos tak odeszly,, chyba w tym miesiacu zupelnie odpuscilam...

Kochana, nie poddawaj się ! Z tak trywialnego powodu spisać chcesz miesiąc na straty ? Przemów chłopu do rozsądku ! Mam nadzieje, że Mu szybko przejda fochy i jeszcze wykozystacie ten cykl :tak::-)

Witam wszystkie staraczki 2008 - te starające się i te zafasolkowane. To nasz pierwszy miesiąc staranek :-) W ramach ciekawostki, zrobiłam testy owu, kreseczki ładne, przytulanko było. Jeśli @ się nie pojawi, to pierwsze testowanie około 15 lipca :tak:

W takim razie trzymam kciuki ! No i czekamy na wyniki ( oby pozytywne ) po 15 lipca :-)

Witam wszystkie kobietki w piekny poranek srodowy...
moj gin raczyl mnie powiadomic o 7 rano ze przyjmie mnie o 11 bo odbiera porod:)
USG bylo robione w 30 dc, dzis jest 31 a okresu nie ma...nigdy tak nie mialam zawsze 28 dni i pyk @ byla a teraz nic i nic nie wskazuje na to ze ma przyjsc, nie wiem czy to jakis stres, bo skoro endometrium za cienkie na ciaze to znaczy ze to nie to..ehh zobacze co mi powie...w nocy jak moj m spal to sobie poplakalam i wstalam rano z nowa energia do zycia:)

A może jednak to fasolka ? Powodzenia ! Czekamy na wieści po wizycie u gina :-)
 
Witam wszystkie miłe Panie!

Byłam wczoraj dziewczyny u mojej gin i tak jak myślałam, nie ma jajeczkowania...Przepisała jakies tabletki na zbicie tej prolaktyny, zaraz będę szła do apteki wydać 120 zł... dobrze że to chociaż na 2 miesiące. I mówiła żebym je brała pół tabletki na noc i 13 dc zadzwoniła do niej to bym na usg przyjechała, mówiła że może akurat by dyżur w szpitalu miała to tam by mnieprzyjeła żebym płacić nie musiała. Także narazie z fasolką sobie poczekam, mam nadzieję że jajeczkowanie szybko wróci bo mówiła że nawet do pół roku to trwa....szkoda gadać ale mam nadzieję że szybciej się uda.

magdaim83- 3mam kciuki i ja mam dobre przeczucia:tak:
Soniusia- 3mam kciuki żeby szybko się udało
rudka- wracaj do nas szybko z maleństwem :-)
tricolor- ja pisałam chyba w czwaretk i odpisały że wyślą i dodatkowo medalik dla mnie i dla Męża więc miło, narazie czekam

tikanis- Kochana wspieram Cie bardzo i ściskam. Faceci są dziwni :eek: ja z moim też jakoś przez ostatnie dni nie mogę się chwilami dogadać. Oboje jesteśmy jacyś podminowani, zmienne humory, wczoraj spytałam czy nie jest w ciąży przypadkiem :sorry2::confused2: ( bardzo mi sie minki podobają hehe). Napewno się pogodzicie, jak jeszcze taka super niespodziankę szykujesz :tak: 3mam kciuki kochana i nie smutkaj sie. Buźka
 
Witajcie dziewczyny:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

czesc dziewczynki, przepraszam ze sie nie odzywam ale przechodze ciezki ://:-(
asus, marzenixx.. zaczelo sie od moich urodzin, dzien przed sprowokowalam klotnie z moim mezem a on sie obrazil zawsze tak robi.. no i obrazony jest do dzis dzien to juz 5 dzien.. ale on tak moze nawet 2 tygodnie nie gadac i z tego powodu mam dola.. wlasnie leca mi dni plodne..:// po okresie kochalismy sie tylko 1 raz ale to bylo 2 dni po okresie wiec szanse na fasolke male... a teraz moim punktem kulminacyjnym bedzie 6 - jego urodziny wiec licze na to ze do tego czasu mu przejdzie.. pozatym robie dla niego spoedzianke.. impreze na ktorej bedzie rodzina cala ale on nic nie wie o tym i cale szczescie.. byc moze wtedy wreszcie skonczy sie obrazac.. z tego powodu mam dola olbrzymiego... wogole dni plodne leca.. i tak spisalam juz ten miesiac na straty:-( ehh:-( do dzina chcialam isc na monitoring ale skoro ten miesiac spisalam na straty to nie wiem czy jest sens tracic kase.. ale moze pojde tak czy siak..
a chce isc w czwartek.. przepraszam jesli nie bede czesto wchodzic bo mam okropny nastroj dzieki mojemu mezowi:-(a mysli o fasolce jakos tak odeszly,, chyba w tym miesiacu zupelnie odpuscilam...

Głowa do góry wszystko się ułoży, mój też nie raz się obrażał i wiem jakie to potrafią być nerwy dla ciebie. Kochana tak czy inaczej radzę ci zrobic monitoring cykle masz w miarę regularne i lepiej poznasz swój organizm. Ja chodziłam na usg od 12 dc a 14 już było po owulacji

Witam wszystkie kobietki w piekny poranek srodowy...
moj gin raczyl mnie powiadomic o 7 rano ze przyjmie mnie o 11 bo odbiera porod:)
USG bylo robione w 30 dc, dzis jest 31 a okresu nie ma...nigdy tak nie mialam zawsze 28 dni i pyk @ byla a teraz nic i nic nie wskazuje na to ze ma przyjsc, nie wiem czy to jakis stres, bo skoro endometrium za cienkie na ciaze to znaczy ze to nie to..ehh zobacze co mi powie...w nocy jak moj m spal to sobie poplakalam i wstalam rano z nowa energia do zycia:)

Czekamy na informację i trzymam kciuki może to fasolka

A mój szczyt za parę dni łykam wiesiołka i staram się nie nakręcać :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
marzenixx, tricolor,agunia767,konkretna- dzieki dziewczynki za slowa otuchy... ale moj maz ma tak zawsze.. doszlam do wnisoku z z facetami trzeba jak z dziecmi uwazac na to co sie mowi i robi bo sie obrazaja jak bahory, takie pirdoly z nich..:/ ehh a ja jakos nigdy sie nie obrazam tylko mowie jak cos mi sie nie podoba.. ale oczywiscie moj maz tak nie umie.:// i nie da mu sie przegadac bo jak sie obrazi to juz amen.. trza odczekac chwile i wtedy sprobowac pogadac , no zobaczymy...narazie cisza...a dni plodne leca... ::wściekła/y::no::eek::dry: no coz moze tego 6... a na monitornig i tak pojde w czwartek chocby poznac swoj organizm jak mowi agunia 767.. :dry:
 
tikanis, głowa do góry wszystko dobrze się ułoży, a na monitoring faktycznie możesz iść :-D a z mężem mam nadzieję,że też się dogadacie i 6 zaszalejecie i tego się trzymaj :-D
a po burzy zawsze wychodzi

agunia, to czekamy, czekamy :tak: i faktycznie nie nakręcaj się tylko przyjemność :tak:

koNkRetna, to oby było to szybciej :tak: trzymam za to kciuki

i wszystkim staraczkom miłego dnia życzę :tak::-D nie smutać się, wszystko będzie dobrze

i słoneczko dla Was wszystkich
 
Czesc dziewczynki. Jutro przylatuje do Polski :-) (troche sie boje jak podroz zniesie moja fasolka :-( ale moje kolezanki tez lataly jak byly w ciazy i wszystko bylo ok) Dzwonilam przed chwila do gina i jestem umowiona na piatek 16:20 juz sie nie moge doczekac:tak:Mam do was pytanie czy w 8 tyg ciazy lekarz robi usg takie po brzuszku czy ,,do srodka'' ?????:confused: oby po brzuszku :sorry:
 
Magdus 1983 ja na usg byłam wczoraj , a długość ciąży mamy taką samą więc mogę z całą pewnością powiedzieć Ci że będziesz mieć usg dopochwowe :tak: Takie robi się chyba do 16 tygodnia :tak: Nie martw się , to nic strasznego , po prostu nie myśl o tym - a jak na usg zobaczysz bąbelka i serduszko to zapomnisz o wszystkich innych sprawach :tak: Daj znać ile twoja dzidzia ma wzrostu to sobie porównamy ;-) Spokojnej podróży :tak::tak::-):-)
 
reklama
Helloloo:))..
Niestety to nie fasolka:( ale od 5dc zaczynam brac clo az do 10 a od 9 do 15 intensywne staranko i duphaston:) zobaczymy moze ten cykl bedzie szczesliwy:), maz ma super wyniki ja mam dobra prolaktynke powinno zaskoczyc...dostalam wredna@ chyba ten stres mi opoznil....troche sobie poplakalam ale juz mi przeszlo
 
Do góry