reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kingus mnie tez kazal gin brac na noc wiec cos w tym jest:)..ale byloby super gdyby obu nam sie udalo zaskoczyc w tym miesiacu....ja mam cel powiedzialam soie ze jak nie teraz to moze fasoleczka chce nam zrobic prezent na rocznice slubu 1 wrzesnia(wtedy bym testowala po sierpniowym urlopie), albo na meza urodzinki 2 listopada tez wtedy wypadaloby testowanko...moze nasza fasolinka chce sie pojawic w odpowiednim momencie dla nas jako najwspanialszy prezent:)
 
reklama
witam dziewczynki można do was dołączyć ja tez staram się o dzidziusia teraz drugiego moj synek ma już rawie dwa latka i stwierdziłam że przytlało by mu się;-):-) rodzeństwo
Witaj, życzę by szybko się udało.

ja mam cel powiedzialam soie ze jak nie teraz to moze fasoleczka chce nam zrobic prezent na rocznice slubu 1 wrzesnia(wtedy bym testowala po sierpniowym urlopie), albo na meza urodzinki 2 listopada tez wtedy wypadaloby testowanko...moze nasza fasolinka chce sie pojawic w odpowiednim momencie dla nas jako najwspanialszy prezent:)
To jest dobre podejście ja tez tak sobie tłumacze(inaczej bym chyba zwariowała). Jak będę mieć owulacje to testowanko będzie jakoś na początku sierpnia i będą to urodziny mojego męża a później też znajdzie się okazja...W końcu na pewno się uda mocno w to wierzę:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
w sumie ja w sierpniu mam urodzinki akurat 10 to moze tez sie uda:)..boje sie troche tego clo zeby nie sknocilo sie bardziej ale w sumie komu ufac jak nie lekarzom:).. poczytalam troche o clo-powiem wam ze balam sie ze bedziemy musilei miec inseminacje ale sadze ze skoro moj m ma dobr wyniki i sprawne zolnierze to moze sie uda bez urozmaicen:)...jestem pozytywnie nastawiona do tego cyklu:) UDA NAM SIE kingus :)
 
Witajcie:)

Czesc dziewczynki. Jutro przylatuje do Polski :-) (troche sie boje jak podroz zniesie moja fasolka :-( ale moje kolezanki tez lataly jak byly w ciazy i wszystko bylo ok) Dzwonilam przed chwila do gina i jestem umowiona na piatek 16:20 juz sie nie moge doczekac:tak:Mam do was pytanie czy w 8 tyg ciazy lekarz robi usg takie po brzuszku czy ,,do srodka'' ?????:confused: oby po brzuszku :sorry:

napewno zniesie dobrze, a nóż jej się na tyle spodoba że kiedyś będzie chciała latać:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-), a usg dopochwowe nie jest takie straszne w porównaniu z sądami które mi wkładają do cewki moczowej to czysta przyjemnosć;-);-);-);-);-);-);-);-)

Helloloo:))..
Niestety to nie fasolka:( ale od 5dc zaczynam brac clo az do 10 a od 9 do 15 intensywne staranko i duphaston:) zobaczymy moze ten cykl bedzie szczesliwy:), maz ma super wyniki ja mam dobra prolaktynke powinno zaskoczyc...dostalam wredna@ chyba ten stres mi opoznil....troche sobie poplakalam ale juz mi przeszlo
trzymam kciukasy oby dla nas wszystkich ten miesiąc był owocny:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Jejciu dziewczyny, jak ja Was długo nie odwiedzałam..Przepraszam i postaram się to nadrobic:tak: No więc.. my niedługo też zaczynamy staranka w tym miesiącu:) Juz nie moge się doczekac:) Pozdrawiam wszystkie nowe i te "stare" staraczki:)
powodzenia w starankach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja juz nie musze testowac, dzisiaj przyszla (o pare dni za wczesnie) wredna @ :/ moze w przyszlym ...

wielka szkoda:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(, ale zapowiada się piękne lato z bocianami;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

witam dziewczynki można do was dołączyć ja tez staram się o dzidziusia teraz drugiego moj synek ma już rawie dwa latka i stwierdziłam że przytlało by mu się;-):-) rodzeństwo

witamy cię w naszym gronie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A u mnie trochę nerwowo tym razem ja mam problem z facetem jakaś epidemia czy co:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
W końcu na pewno się uda mocno w to wierzę:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ja myślę,że wiara,że sie uda to juz naprawde duży sukces :tak: do tego troszke przyjemności :tak: i sukces murowany :tak::-D:tak:
co ma sie nie udać, jak sie uda i tego musimy sie trzymać
i witam wszysssssssssssssssstkie nowe starajace sie dziewczyny :tak::-D razem zawsze raźniej :tak::-D i zyczę szybkich sukcesów II kreseczek

magdus1983, w 8 tyg to podejrzewam,że tylko USG dopochwowe, ale to naprawdę nic strasznego, a jak spojrzysz na monitor to naprawdę jest juz wszystko jedno, jak forma, :-pnajważniejsze, że widzisz to co widzisz, czyli te mm małego szczęścia

magdaim83, kinguś uda sie Wam i wszystkim tutaj obecnym :tak::-D ja w to wierze i Wy też uwierzcie :-D trzeba myślec pozytywnie i optymistycznie patrzec w przyszłość :tak: jest dobrze a będzie jeszcze lepiej:happy2:
 
super link jesrt swietny i rozwesela:))dobry na poprawe humoru:(...odliczam piec dni i zapodaje clo a potem pelna wiary i nadzieji biore m w obroty...chyba kupie sobie jakas fajna bielizne i winko zeby nam sie lepiej w tym miesiacu staralo..no i obowiazkowo muzyczka ja lubie z moim jazz a wy co polecacie??
 
mam jeszcze pytanko jak to jest z ciaza po clo?/udalo sie komus?i po jaim czasie??czy ktoras z was bierze samo clo czy z pregnylem??bo ja mam samo clo
 
reklama
Witam Was

Słabo teraz zaglądam, ale nie jestem ostatnio w najlepszej formie...
U mnie 5 dni spoznienia @ ale raczej nic z tego, nie mam powiększonych ani bolących piersi, ani innych objawow więc...:no:Jestem z siebie dumna, bo odpuscilam sobie tan msc. zmienilam nastawienie, troszke pochłania mnie budowa naszego domku, troche sesja no i oczywiscie praca.
A może tak własnie ma byc.....może coś ma się zmienic, i narazie nie to pisane....dałam sobie na wstrzymanie...choc staramy się o dziecko już długo i każdy upadek był ciężki.
Marzenixx powiedz mi skarbie co będziesz miała na szyje i we włoski???bardzo piękna suknia, ma klasę.Gratuluje wyboru.

pozdrawiam was bardzo moje drogie i buziaczki przesylam;-)
 
Do góry