reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzien przed sprowokowalam klotnie z moim mezem a on sie obrazil zawsze tak robi.. no i obrazony jest do dzis dzien to juz 5 dzien..
Dobrze to znam, kiedyś mój mąż obraził się bo powiedziałam do niego "że ma minę jak sra... kot" on oczywiście się obraził, chodził naburmuszony, nie odzywał się. Im jest chyba głupio, że się obrazili z błahego powodu i później brną w to bo nie chcą się przyznać do błędu. Wiem co czujesz, że masz dni płodne a tu nic z tego nie będzie. Myślę, że po takiej niespodziance jaką mu szykujesz na pewno się złamie:-)

Witam wszystkie staraczki 2008 - te starające się i te zafasolkowane. To nasz pierwszy miesiąc staranek :-)
Witaj i życzę powodzenia.

Byłam wczoraj dziewczyny u mojej gin i tak jak myślałam, nie ma jajeczkowania...Przepisała jakies tabletki na zbicie tej prolaktyny, zaraz będę szła do apteki wydać 120 zł... dobrze że to chociaż na 2 miesiące.
Dobrze, że zaczynasz się leczyć, fasolka teraz na pewno do Ciebie przyjdzie.
A mój szczyt za parę dni łykam wiesiołka i staram się nie nakręcać :-D
Trzymam mocno kciuki :-)

Helloloo:))..
Niestety to nie fasolka:( ale od 5dc zaczynam brac clo az do 10 a od 9 do 15 intensywne staranko i duphaston:) zobaczymy moze ten cykl bedzie szczesliwy:), maz ma super wyniki ja mam dobra prolaktynke powinno zaskoczyc...dostalam wredna@ chyba ten stres mi opoznil....troche sobie poplakalam ale juz mi przeszlo
Podobno zawsze przy clo powinno się robić monitoring(trzeba patrzyć czy popękają pęcherzyki bo później mogą się torbiele robić)Nawet na ulotce jest napisane żeby kontrolować jajeczkowanie. Napisali też, że owulacja występuje pomiędzy 11 a 15 dc ja przy cyklu 31 dniowym miałam w ok 19 dc. Cieszę się, że wyniki są super. A duphaston powinno się brać po stwierdzonej owulacji bo jak się weźmie za wcześnie to można ją zahamować - tak mi się wydaje.
 
reklama
asus dziekuje za odpowiedz tak myslalam tylko chcialam sie upewnic :blink:jak tylko bede miala dostep do kompa to napisze co i jak (moi rodzice niestety nie maja kompa :zawstydzona/y:) ale siostra ma tylko nie wiem kiedy do niej pojedziemy :sorry2:Pozdrawiam
 
Jejciu dziewczyny, jak ja Was długo nie odwiedzałam..Przepraszam i postaram się to nadrobic:tak: No więc.. my niedługo też zaczynamy staranka w tym miesiącu:) Juz nie moge się doczekac:) Pozdrawiam wszystkie nowe i te "stare" staraczki:)
 
kingus masz racje tak powinno sie robic i tak bede robic choc mojego gin nie bedzie ale kazal mi prywatnie isc na usg w 10 i potem 16 dc zeby sprawdzic czy zaskoczylo i czy byla a jak nie to potem ok 23 dc isc i tez sprawdzic..a jak nie to w przyszlym miesiacu trzeba bedzie pomoc peknac pecherzykom:)...zobaczymy ja jestem dobrej mysli...zwlaszcza ze dostalam od sio paczke a wniej piekny niebieski fotelik dla dzieci od 0do 13 kg wiec mam w czym przywiezc do domu ewentualnego nowego czlonka jesli kiedys sie pojawi.....
 
zobaczymy ja jestem dobrej mysli...zwlaszcza ze dostalam od sio paczke a wniej piekny niebieski fotelik dla dzieci od 0do 13 kg wiec mam w czym przywiezc do domu ewentualnego nowego czlonka jesli kiedys sie pojawi.....
Najważniejsze to pozytywne nastawienie:-) A o monitoringu napisałam bo wielu gin nie mówi nic o tym pacjentkom. Mama nadzieje, że fotelik nie będzie długo stał pusty:tak: Pewnie jakoś po sobie będziemy testować(jeśli oczywiście będzie owulka);-)
Ja biorę clo na noc bo podobno słabiej są odczuwalne skutki uboczne tego leku.
 
Ostatnia edycja:
Najważniejsze to pozytywne nastawienie:-) A o monitoringu napisałam bo wielu gin nie mówi nic o tym pacjentkom. Mama nadzieje, że fotelik nie będzie długo stał pusty:tak: Pewnie jakoś po sobie będziemy testować(jeśli oczywiście będzie owulka);-)
Ja biorę clo na noc bo podobno słabiej są odczuwalne skutki uboczne tego leku.

A jakie moga byc te skutki uboczne ? No i czy je odczuwasz.
 
A jakie moga byc te skutki uboczne ? No i czy je odczuwasz.
Skutki uboczne z ulotki: Zawroty i bóle głowy, nudności, rzadziej wymioty, depresja, zmęczenie, napięcie nerwowe, bezsenność, przyrost wagi ciała, bóle w podbrzuszu, uderzenia gorąca. Rzadziej występuje pokrzywka lub alergiczne zapalenie skóry, bóle piersi, zaburzenia miesiączkowania. Może spowodować przejściowe zaburzenia wzroku.Może wzrosnąć częstość oddawania moczu. Po leczeniu może wystąpić ciąża mnoga.
Oni muszą się zabezpieczyć dlatego wypisują tyle skutków. znam osoby, który nic nie odczuwały. Ja stwierdziłam, że dla fasolki wszystko przetrzymam, u mnie tylko jednego dnia wystąpiły nudności aż nad wc klęczałam ale nie zwymiotowałam. Później brałam na noc i wszystko było ok.
 
reklama
witam dziewczynki można do was dołączyć ja tez staram się o dzidziusia teraz drugiego moj synek ma już rawie dwa latka i stwierdziłam że przytlało by mu się;-):-) rodzeństwo
 
Do góry