reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
cześć dziewczynki!
strasznie mnie tu dlugo nie bylo :sorry: ale czlowiek po de.. nie ma sie kiedy podrapać!!!
od razu gratuluje wszystkim zafasolkowanym :-D:-D:-D
bylam pochlonieta pracką, slubem brata i cala reszta obowiąkow no i nadal te cholerne studia ..... wczorajsza wizyta u promotora mnie zdolowala ... w najlepszym wypadku obronie sie w październiku :dry: przynajmniej nie mysle tyle o fasolce ... narazie odeszla w sfere marzen skrytych gleboko w serduchu ... tylko maż mnie przylapuje jak sie gapie na maluchy i juz tylko sie uśmiecha ...:sorry2:
w ramach możliwości bede do was zagladać i podczytywać :tak: i trzymam kciukasy za owocne staranka :-D
 
Hej laseczki witam w ten piekny wtorkowy dzionek:)
Ja wrocilam z badania co sie wysiedzialam to moje i nic nie wiem gdyz pan dr nie raczyl mnie o niczym poiformowac tylko kazal przyjsc jutro z rana na 8 poza kolejnoscia...nie wiem czy cos jest nie tak czy co..
w kazdm razie okresu jak nie bylo tak nie ma a wynik z usg brzmi:
Trzon macicy w przodozgieciu, dl. 3,75 mm, w wymiarza ap 2.52 mm, endometrium 4mm, jajnik prawy 2,68x1.07, lewy jajnik 2.99x1.48
hmm nie wiem co to znaczy i czy nie mialo byc zamiast mm -cm??jedno jest pewne w ciazy nie jestem bo pewnie by wyszlo i powiedzialby cos..chyba zobaczylby na usg pecherzyk gdyby byl?
 
wynik z usg brzmi:Trzon macicy w przodozgieciu, dl. 3,75 mm, w wymiarza ap 2.52 mm, endometrium 4mm, jajnik prawy 2,68x1.07, lewy jajnik 2.99x1.48hmm nie wiem co to znaczy i czy nie mialo byc zamiast mm -cm??jedno jest pewne w ciazy nie jestem bo pewnie by wyszlo i powiedzialby cos..chyba zobaczylby na usg pecherzyk gdyby byl?

Ja na swoim usg mam podawane w mm. Na pewno wszystko jest dobrze nie martw się:tak: Odezwij się jak wrócisz jutro od lekarza ;-)
No ale rzeczywiście mógł powiedzieć od razu o co mu chodzi. Może się spieszył albo coś ale lekarz nie powinien dać badania i nie omówić jego wyniku
 
Ostatnia edycja:
pytalam sie powiedzial ze to pilne a nie ma teraz czasu zeby ze mna porozmawiac i ze na jutro ma mnostwo pacjentek ale mam przyjsc poza kolejka...zobaczymy co jutro powie
 
Niewygląda mi to na ciążę, endometrium jest za cienkie by zarodek mógł sie utrzyma, więc nie sądzę by to było to. Zarodek potrzebuje 8-12 mm z tego co pamiętam. A który to był dzień cyklu?
 
Lilu fajnie to wygląda :-D

Trzymam kciuki :tak:

Nie dziekuje kochana zeby nie zapeszyc:tak:;-)
Wlasnie dzwonila do mnie przyjaciolka ktora tez jest teraz drugi cykl na Clo, dzisiaj jej ginekolog tez potwierdzil owulacje i obecne cialko zolte :happy2:
Smiejemy sie ze razem bedziemy z brzuszkam w pracy chodzic i sie obijac :-D bo razem pracujemy :-)
Oczywiscie razem za 9 dni testujemy :cool2:
Pozdrawiam kochane wszystkie dziewczynki :blink: i zmykam do pracy, papapapapapa
 
reklama
. Jutro idę do gina i będę go terroryzować żeby zrobił mi usg - chcę wreszcie zobaczyć moją dzidzię

Byłaś już u lekarza?

Lilu19 trzymam mocno kciuki :-)

No dziewczynki kto niedługo testuje i otworzy paczkę z lipcowymi fasolkami? :-) ;-) Chyba Lilu19 będzie pierwsza testowała?
 
Ostatnia edycja:
Do góry