reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

D czy temperatura w dniu @ spada i przez caly czas utrzymuje sie do zalozmy 7 dnia cyklu. sdrenia dlugosc cyklu to 26-27.

Mi temperatura spada dzień przed lub w dzień gdzie przychodzi @ a później już nie mierzyłam.
Niestety nie wiem czy wzrasta bo dalej już nie mierzyłam. Poszukam jakiś wykresów w internecie może coś będzie to napiszę.

Dla mierzących temperaturę fajne zdjęcie jak się zmienia temperatura od miejsca mierzenia w buzi- prawie na końcu strony jest to zdjęcie
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/index2.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
helo :-)
tikanis ja ci powiem tak, nie wiem co to ten nerw trójdzielny ale wlasnie niedawno moja koleżanka miała operacje przez zęba. Zrobił jej sie ropniak pod zebem i myslala ze zaraz minie , brala tabletki i takie tam ale to sie powiekszalo ze nawet nie mogli wyrwac zeba ani rozciąć dziąsła tylko odrazu musilei ciąć przez gardło...:baffled: ale wszystko naszczescie sie dobrze skonczylo:tak: ale zrób kochanie wszystkie badania i zalatw to poki nie ma jeszcze fasolki:tak:tzrymam kciuki:tak:

dzięki dziewczyny za pocieche , świetnie sie czuje i nic nie boli i moze rzeczywiscie cos mi sie pozmienialo :tak:
ewelka witaj:happy2:
 
Witam Was bardzo dziewczynki

Troszke mnie nie bylo a tu tyle się dzieje!!!

na początku wielgachne gratulacje dla Asus magdus a jednak się udalo!!!!!!!!!!!!!!

Asus pamietam że jakos tak razem się starałyśmy w poprzednim cyklu, denerwowałaś sie ze ten lekarz cos namieszal, a jednak jest!!!No i super

PYTANKO: dziewczynki czy ktoras z was brała zastrzyk Gonal F 75 na wzrost i pękniecie pęcherzyka?Bylam dzis na wizycie i moj pęcherzyk ma 14mm.Sama nawet przytaknełam lekarzowi na sugestie o podgonieniu pęcherzyka zastrzykiem.Mam go jutro wziasc.Ale po rozmowie z męzem chcialabym sprobowac jeszcze naturalnie, co o tym myslicie?Tylko ze powiedzialam mu (lekarzowi)ze przyjde do niego na wizyte prywatna i usg w piątek.....no juz sama nie wiem...ja wierzę że sie uda naturalnie...Nawet nie mam mozliwosci zrobienia jutro tego zastrzyku:(
 
.....no juz sama nie wiem...ja wierzę że sie uda naturalnie...
Mi się wydaje, że nie możesz robić czegoś wbrew sobie, jeśli wierzysz, że się uda to poczekaj jeszcze.

Ja brałam tylko pregnyl na pęknięcie pęcherzyka bo pęcherzyk urósł po clo. A ja nie wierzyłam, że sam pęknie. Dostałam zastrzyk, usg wykazało, że była owulacja więc jestem zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
KINGUŚ - tylko problem polega na tym że ja już dupfaston stosuje co najmniej pół roku, na szczęście dolegliwości ustąpiły a czułam się tak jak bym miała dostać miesiączkę i dodatkowo było mi niedobrze było to dla mnie dziwne jak na 16 dc:baffled::baffled::baffled:
 
Dziewczynki ale jakos mi tak głupio, bo powie ze mu glowe sama zawrocilam, usg zrobil...i juz nie wiem.Robilam tez cytologie wiec niedlugo do niego przyszoruje.Moj M.namawia mnie na probowanie naturalne jeszcze...ale ja tez mysle ze sie uda naturalnie, tylko teraz jest taka blokada.Nie ma nic odrazzu.Szkoda że nie wpadl na ten pomysl przed wizyta...Niepotrzebnie moze zaczynalam z lekarzem ten temat(temat symulacji)....choc reakcja męza mnie troszke zdziwila....Co o tym myslicie???(pytam was bo mądre kobiety jestescie)żeby nie pomysll, ze jakas nie zrownowazona w planach i myslach jestem...Oj ja chyba za duzo mysle...i sie przejmuje.Ale recepte mam i skierowanie na usg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ale jakos mi tak głupio, bo powie ze mu glowe sama zawrocilam, usg zrobil...i juz nie wiem.
Wydaje mi się, że lekarz zdaje sobie sprawę, że pacjentka musi sobie wszystko przemyśleć i może się rozmyślić. To żaden wstyd zmienić decyzję. Tak jak pisałam nie warto robić czegoś wbrew sobie. Lekarzem się nie przejmuj pewnie nie raz mu się pacjentka rozmyśliła
Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam. :-)
 
ja dzis wrocilam od chirurga.. dla przypomnienia choruje na zaplaenie nerwu trojdzielnego..inaczej neuralgia nerwu trojdzielnego.. bralam bardzo silne leki od momentu kiedy podjeslismyz mezem decyzje o staraniu sie - wsyztskie leki poslzy w odstawke..i zdarzyl sie cod bolow nie odczuwam a zaczela wyplywac ropa.. zaczelo sie dochodzenie dlavzego m skad,, dentysci, neurolodzy, chirurdzy, przeswietlenia..i okazalo sie ze pod zebem mam rope ktora uciska mi na nerw trodzielny.. nie czuje teraz bolu bo ropa zrobila sobie kanalik i wydostaje sie do jamy...metoda leczenia?? najprostrza wyrwanie zeba.. albo ale o tym zaraz ( najpierw pierwsze pytanie: czy jesli jest sie w ciazy wyrwanie zeba cos szkodzi??)
i druga metoda uratowania zeba - resekcja- jest to operacja pod znieczuleniem pod mikroskopem lekarz usuwa to co chore.. czy znieczulenie nastomiast jest bezpieczne??
wogole boje sie tego panicznie.. strasznie..:// i z tego powodu mam kiepski humor.. dzis drugi dzien staranek..:) bo mam dni plodne:)
z tego cu wiem to na watku lipcowek2008 jedna dziewczyna usuwala zeba,ale problematyczne bylo znieczulenie (rozna opinie lekarzy nt bezpieczenstwa) wiec rwała bez znieczulenia,ale ze u ciebie jest bardziej skomplikowana sprawa,to trudno cos orzec,kieruj sie tym co mowia lekarze

Może któraś mi doradzi dziś mam 16 dc i dziwne bóle brzucha, i tak jakoś mi nie dobrze. A rano wzięłam jak co miesiąc bromergon i dupfaston pierwszy dzień:baffled::baffled::baffled:
mnie brzuch nie bolal po duphastonie,....a moze cos ci zaszkodziło?:)

najprostrza wyrwanie zeba.. albo ale o tym zaraz ( najpierw pierwsze pytanie: czy jesli jest sie w ciazy wyrwanie zeba cos szkodzi??)</p>i druga metoda uratowania zeba - resekcja- jest to operacja pod znieczuleniem pod mikroskopem lekarz usuwa to co chore.. czy znieczulenie nastomiast jest bezpieczne??
wogole boje sie tego panicznie.. strasznie..:// i z tego powodu mam kiepski humor.. dzis drugi dzien staranek..:) bo mam dni plodne:)
powodzenia w starankach,...:)
( najpierw pierwsze pytanie: czy jesli jest sie w ciazy wyrwanie zeba cos szkodzi??)</p>i druga metoda uratowania zeba - resekcja- jest to operacja pod znieczuleniem pod mikroskopem lekarz usuwa to co chore.. czy znieczulenie nastomiast jest bezpieczne??
wogole boje sie tego panicznie.. strasznie..:// i z tego powodu mam kiepski humor.. dzis drugi dzien staranek..:) bo mam dni plodne:)[/quote]

Czesc wszystkim! No wlasnie tez sie zastanawialam jak to z tymi zabkami jest, bo wiem ze trzeba miec wszystkie podleczone, jak sie planuje ciaze itd, no ale co jak w trakcie cos zacznie sie dziac i moze trzeba bedzie cos wyrwac? Nie smuciaj sie Tikanis wszystko sie ulozyU mnie wielkie oczekiwania, dzis 32dc, od 18dc podwyzszona tempka, boli brzuch i cycki, no ale to zawsze tak jest przed @ ktora przyjdzie nie wiadomo kiedy (tzn w moim przypadku)[/quote]
moze to fasolinka:tak:
Witam Was bardzo dziewczynki

PYTANKO: dziewczynki czy ktoras z was brała zastrzyk Gonal F 75 na wzrost i pękniecie pęcherzyka?Bylam dzis na wizycie i moj pęcherzyk ma 14mm.Sama nawet przytaknełam lekarzowi na sugestie o podgonieniu pęcherzyka zastrzykiem.Mam go jutro wziasc.Ale po rozmowie z męzem chcialabym sprobowac jeszcze naturalnie, co o tym myslicie?Tylko ze powiedzialam mu (lekarzowi)ze przyjde do niego na wizyte prywatna i usg w piątek.....no juz sama nie wiem...ja wierzę że sie uda naturalnie...Nawet nie mam mozliwosci zrobienia jutro tego zastrzyku:(
a dlaczego pecherzyk trzeba podganiac??nie moze sam dorosnąć?
 
reklama
Witajcie kochane:-)wieki cale mnie nie bylo...widze wiele nowych ''twarzy'',ktore serdecznie witam i przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym:-):-)
My dalej sie staramy-na razie nic.Zakupilam testy owulacyjne i szczerze mowiac zglupialam od nich;-)
One mowia co innego a moj organzim jakby tez :-Di komu wierzyc??hihi
Pozdrawiam cieplutko
 
Do góry