reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

agbar77 mysle ze trzeba te testy traktowac orientacyjnie a nie jak jakąś wyrocznie i tak jak Ty obserwowac tez siebie i starac sie kiedy tylko sie da,trzymam kciuki za sukces:):tak:
 
reklama
Nigdy nie jest za późno ja mam 33 lata, córeczkę 4 latka i zastanawiamy się dopiero czy dołączyć właśnie...bo nasza Emilka chce mieć siostrzyczkę, ona jest z nas najbardziej zdecydowana:tak:
 
Cześć dziewczynki :happy:

Widzę, że tematy typowo staraczkowe :-), za wszystkie trzymam kciuki :tak:

A u mnie duzo sie dzieje,bylam wczoraj o gina ze szpitala w ktorym chce rodzic i ustalil mi termin cc na 10 lipca,no chyba ze synus sie pospieszy to bedzie szybciej,mimo ze opinia o jego charakterze nie byla zbyt dobra to lekarz sie okazał super:)

hihihih bardzo dobra data :-D, moja Daria jest z 10 lipca :tak:

aaaaaa zapomniałam, odebrałam wczoraj wyniki - hormony tarczycy w normie, a toksoplazmozy i cytomegalii niestety nie przechodziłam

Pinokio witaj :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane:-)wieki cale mnie nie bylo...widze wiele nowych ''twarzy'',ktore serdecznie witam i przede wszystkim gratuluje zafasolkowanym:-):-)
My dalej sie staramy-na razie nic.Zakupilam testy owulacyjne i szczerze mowiac zglupialam od nich;-)
One mowia co innego a moj organzim jakby tez :-Di komu wierzyc??hihi
Pozdrawiam cieplutko

No ja wlasnie tez tak mialam :tak: no ale z mezusiem tak sie zawzielismy ze staranka byly co drugi dzien przez prawie 3 tyg od zaraz po @, teraz czekam czy kolejna przjdzie czy tez nie...kurcze dzisiaj w nocy 3 razy wstawalam na siusiu i od rana tez juz kika razy bylam - chyba gdzies zmarzlam...nie nastawiam sie bo nie wiem czy zniose kolejne rozczarowanie :baffled:
 
Cześć dziewczynki
ja teraz mam urwanie glowy ... jutro organizauje panieski dla przyszlej bratowej za tydz dla psiapsiuly a za 2 tyg slub brata w miedzy czasie egz. zaliczenia i ogarnianie domu - padam juz a tu uczyc sie powinnam ehh... :baffled:
witaj Pinokio i życzę szybkiej decyzji a potem juz szybkiego zafasolkowania :tak:
kurcze dziewczynki taka rozmowa rogorzala o tych zębolach ze az mnie sumienie gryzie ze czas sie wybrac do zebologa :-D ojoj az sie boje bo musze zmienic lekarza bo moj super doktorek wyniusl sie na drugi koniec wawy i do drogiej kliniki wiec pupka zbita ...:-(
nie dam rady wszysatkim wam cosik napisac pozdrawiam i zycze udanych staranek i II na tescikach
 
Czesc wszystkim

Pol nocy nie spalam przez kaszel tak mnie okrutnie meczyl :-( Caly brzuch mnie boli a szczegolnie na dole, boje sie aby fasolce nic sie nie stalo od tego napinania brzucha:-( Jutro chyba wybiore sie do lekarza. Jak narazie to lecze sie domowymi sposobami ale bez skutku i cos czuje ze antybiotyk bede lykala a tak nie chce :crazy: Dzisiaj na sniadanie zjadlam 2 kanapki z pomidorem, pol cebuli i 2 zabki czosnku ale mam fajny oddech :-D Tak sie zastanawiam co do picia zrobic sok z cebuli czy mleko z maslem i czosnkiem :-) tak serio to cala mokra jestem ale goraczki nie mam 36,9

bablyss pozdrawiam i cala reszte rowniez sciskam.
 
Cześć dziewczynki :happy:

Widzę, że tematy typowo staraczkowe :-), za wszystkie trzymam kciuki :tak:



hihihih bardzo dobra data :-D, moja Daria jest z 10 lipca :tak:

aaaaaa zapomniałam, odebrałam wczoraj wyniki - hormony tarczycy w normie, a toksoplazmozy i cytomegalii niestety nie przechodziłam

Pinokio witaj :)

ciesze sie Anetko ze wyniki sa ok, czyli termin staranek sie zbliza:tak::-)wspaniale..:laugh2:

Pinokio witamy witamy i zyczymy powodzenia:tak::-D

Rudka imienniczko mojaa;-)10 lipiec jak mowi Nenius t superowy termin akurat lato bedzie cieplutkie ale nie za gorace w sam raz na spacerki z Maluszkiem:-) to juz za niecaly miesiac huuraaa:-D

u mnie ten cykl byl bezstarankowy bo R. w trasie akurat jest:-( ale moze nastepny bedzie nie dosc ze baaardzo starankowy to jeszcze owocny kto wie;-):-p:laugh2:
mialam dzis okropny sen, snila mi sie dziewczyna przy pracy ktorej maszyna uciela reke i bylo pelno krwi i ten przerazajacy widok bolu na jej twarzy.. o matko az sie obudzilam, do teraz mam dreszcze na mysl o tym..:-(
a poza tym caluje i pozdrawiam wszystkie Dziewczynki;***
 
Witam wszystkich:-)
powiedzcie mi kobietki jak to jest z temperatura mierzona w pochwie jaka jest powiedzmy średnia przyblizona? pytam bo kupilam termometr lekarski owulacyjny(rteciowy) i chce mierzyc teraz temp. w pochwie bo wczesniej mierzylam w ustach( termometr elektroniczny) i temperatura wydaje mi sie mniej wiarygodna. dzisiaj rano mierzylam temperaturke w ustach i wyszlo 36,50( elektroniczny) a w pochwie 37,40(rtęciowy) az takie moga byc wachania? dzisiaj mam plamienia takze podjerzewam z zbliza sie wielkimi krokami @ :crazy: choc nie strace nadzieji jak widac;-)
z góry dzieki za odpowiedzi
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-):-):-):-):-)

Ja się właśnie zbieram na wyjazd na mazury na regaty, pogoda nie zapowiada się obiecująca ale za to będzie doborowe towarzystwo. Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nie zafasolkowane a Wy trzymajcie za mnie tak bardzo bym chciała żeby ten miesiąc był owocny:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry