reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc robaczki!
Dawno mnie nie było ale na szczęście wszystko zaliczyłam i prawie juz mam wolne!! :-D Widze ze uwas tyle tematów i nowości!
asus , magdalenaN, magdus1983 ogromniaste gratulacje !!!!!
tyle naraz fasolek dawno nie było miejmy nadzieje ze to dobry znak!!!
buziolki na rozpoczęcie nowego pięknego dnia :-D
Ależ Wam zazdroszczę dziewczyny :-D Gratulacje ode mnie również!!!!!
 
reklama
magdus1983- dziekuje ci kochana za te slowa wiary - tez w to wierze bardzoooo:)) ja tez w to wierze - test owulacyjny wyszedl pozytywnie czyli szczytem bedzie dzien jutrzejszy albo sroda.. w kazdym razie od jutra staranka przez caluski tydzien no moze wyjatek bedzie piatek:) ale sie zrymowalo..:) ale wierze ze teraz wszytsko sie uda.. wszytsko jest po normalnemu cyzli wkoncu po tabsach normlny okres, ilosc wyglad i czuje owulke,, bolace sutki, bolacy jajnik najpierw jeden teraz drugi...i oczywiscie w srodku uczucie naoliwienia:) wiec teraz wierze ze sie uda..:) musi sie udac...

ja dalej walcze po tabsach z syfkami.. 17 ide do endokrynologa.. :/ dodatkowo po tabsach przytylam jakies 3 kg i z romaiaru M, czasmi 38,, musze kupowac ubrania L.. strasznie sie czuje.. mam nadzieje ze to przejsciowe i za niedlugo moja waga wroci do normy,, jesli mialaby byc fasoleczka to moge tyc..:);-)
 
Witam się z Wami wszystkimi:)

To mój pierwszy pościk. Poczytuję was od paru dni i miła atmosfera skłoniła mnie do przyłączenia się do Waszego grona. Kilka słów o mnie: prawie 26 wiosen za mną,. Zawsze borykałam się z długimi ( do 40kilku dni) i nieregularnymi cyklami. O powiększeniu rodzinki pomyślałam na początku roku lecz zdiagnozowano u mnie torbiele na jajniku. Leczenia farmakologiczne (2serie plastrów) na szczęście doprowadziło do ich zaniku lecz aby nie wróciły gin zalecił branie duphastonu od 16 dnia cyklu. Dostaliśmy zielone światełko od 2 cyklu po plastrach, i tak pierwsze zeszłotygodniowe intensywne próby za nami;). Teraz "cierpliwie" czekam na testowanko. Teoretycznie @ powinna przyjść 21 czerwca... Znając siebie to nie wytrzymam i zrobię wcześniej...

Zapomniałam dodać, iz mam zdiagnozowana chorobe tarczycy hashimoto ale narazie wymiki w normie:)

Ps. mam nadzieję, że nie popełniłam żadnej gafy takim długim postem...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny w piątek byłam u gina:tak:. Maleństwo pokazało sie na usg ma 2 mm i przyjdzie na świat 5 lutego 2009r:happy:. Więc uwaga zarażam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
to wszystko dla was. Miłego tygodnia.

Majola - Ale świetnie:-D Hi hi - 5 lutego urodzila sie moja siostra!:-D

Kochane mam do was pytanie bo oprocz kwasu foliowego nie biore nic (staram sie jesc duzo owocow i warzyw) gdzies wyczytalam ze witaminy w tabletkach moga byc szkodliwe szczegolnie do 3 trymestru nie powinno sie ich brac?! i co wy na to?? bo ja juz nie wiem brac czy nie??

Magdus1983 - W zasadzie nie bierze sie niczego, chyba, ze sa jakies konkretne przeslanki w tym kierunku. Ja bralam od poczatku, ale po prostu organizmowi zaczelo brakowac wszystkiego...

No, a ja czekam na @, zeby moc zaczac w koncu moje "naturalne badanie cyklu"... Bo jak nic nie bede robic, to moge sie zawiesc - a tak bede wiedziala, ze zrobilam wszystko. A tak mi bardzo zalezy - wiem, ze Wam tez i dlatego swietnie, ze wspolnie walczymy o nasze fasolki. Ktos, kto wymyslil ten portal, mial naprawde "leb nie od parady"! Ale mnie wzielo na przemyslenia!

W pracy siedzialam wczoraj do 17!!!! Zachowalam plik i nie wiedzialam gdzie - przerylam caly komputer i w koncu znalazlam:-D A stres tez dziala na to wszystko! Maz chodzil caly dzien wokol mnie - hi hi - a ja nie mialam sily na nic. Ale pozytyw wczorajszego dnia - kupilismy wczoraj lozko dla Wiktorii - dlugie na 140 cm z ochronka:-D - moze uda sie ja odzwyczaic od naszego lozka:-D Spi z nami od 11 miesiaca - od czasu kiedy ja wrocilam do pracy - po prostu wpadala mi wieczorami w jakas traume! No i ja tez plakalam, to wzielam ja do naszego lozka i tak zostala...

No - ja sie znowu rozpisuje...
 
Witam Dziewczyny!!!
Tu nie można mieć przerw bo tyle się dzieje:-):-):-):-)
Na początek ogromne gratulacje dla nowo zafasolkowanych Magdus, MagdalenaN, Asus, Majola zazdroszczę Wam pozytywnie i życzę spokojnych miesięcy - ślijcie cały czas fluidki :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-). Strasznie się cieszę bo czerwiec dzięki Wam super się rozpoczął zarażajcie:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Witam też nowe staraczki:-):-):-)
Lilu trzymam kciuki.
Rudka u mnie badania już dawno wszystkie wykonane i na całe szczęście były ok, a to co nie grało zostało unormowane. Rozmawialiśmy o inseminacji i postanowiliśmy jeszcze popróbować naturalnie.

Któraś pisała o prawie serii liczę na to że skoro miesiąc jest tak owocny to może i mi się powiedzie.
U mnie 15 dc, staranka trwają;-) 24.06 wypada @ i oby nie przyszedł.
Czerwiec jest również dla mnie bardzo intensywny w ten czwartek jedziemy ze znajomymi na mazury do niedzieli, 21 bawimy się na 300 osobowym weselichu a w ostatni weekend wybieramy się pod namiocik na zlot pojazdów terenowych. Niech czas szybko mija a w tym czasie może i fasolka się sama wykluje:-):-)

Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nie zafasolkowane czerwiec musi być owocny dla większego grona :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Helo dziewczynki :-D
magdalenka38 witaj kochana wśród staraczek, napewno wszystko będzie dobrze, nie martw się fasoleczka i u ciebie sie pojawi:tak:
tikanis ty pewnie śliczna czy z pryszczolami czy bez:tak: nie marw sie napewno ci sie wszysko usatkuje i wrócisz do formy, choć masz racje ze dla fasoleczki to warto i przytyc :laugh2:
majola ja również gratuluje!! i wogóle wszystkim zafasolkowany baaaaardzo jeszcze raz gratuluje i zdrowo zazdroszcze:laugh2:

zaczynam umierać:baffled:ja mam okropnie bolące @ czasami nie potrafię się wyprostować:baffled: czy któreś z was też tak mają?
buziolki
 
Dziewczyny, chcialabym wstawic fotke do moich postow, ale nie wiem jak?:-( Wiem, ze to trzeba zrobic jakos z podpisu, ale nie moge go znalezc:-(... Moze ktoras z Was mnie nakieruje...? Bardzo prosze....

Teraz probuje to zrobic z mozliwosci samej odpowiedzi, ale chcialabym go wstawic na stale - tak samo, jak bym chciala wstawic suwaczek...

Bede bardzo wdzieczna...
 

Załączniki

  • Jedzonko.JPG
    Jedzonko.JPG
    41,8 KB · Wyświetleń: 21
nalemi musisz wejśc w ustawienia - masz w lewym gornym rogu forum... potem w edycje podpisu i tam wklić zdjecie lub BBcode od suwaczka!!
a tak w ogole to cześć wczystkim :-D
widze ze luty to na porodowka bedzie rekordy bić :-D:-D:-D:-D:-D super !!!!
a popwiedzcie mo kochane jakie robilyście badanka i czy w ogole robilyscie jakies przed ciążą? jak gadalam z moja ginka ostatnio to powiedziala ze wszystkie zrobimy jak juz zafasolkuje hmmm.... ale nie wiem czy nie zrobic kilku na wlasna reke typu tokso czy przeciwciala na zółtaczke bo moze powinnam sie doszczepic:confused:
Marzenixx doskonale cie rozumiem ja jak mam @ to w szczegolnosci 1 dzien jest wyciety z zyciorysu i skutkuja na mnie tylko przeciwbolowe na ibuprofenie... a teraz czekam na ostatnia @ z tabsami (przy nich nie boli) i za miesiac bede sie z tobą laczyc w bolu!!!! ja mam tak po mamie - jak to ona kiedys ladnie okreslila - z bolu gryzla nogi od stolu!:szok:
 
Eve ja robiłam całą masę badań, ale mój stwierdził że niektóre powinno się wykonać przed zajściem ale wiesz to pewnie też dużo zależy od wieku i okresu staranek

i tak: prolaktyna -PRL, prolaktyna po teście metoclopramidem- 1 h, toxoplazma, HCG- beta, rózyczka IgM, CMV IgG, mycoplazma i ureaplasma+lekoop, chlamydia, progesteron, czystość pochwy, cytologia itd ale chyba wymieniłam najważniejsze

to są mniej więcej te co robiłam :baffled:, to znaczy jeszcze oprócz tego monitorowanie cyklu i zażywam bromergon i dupfaston
 
reklama
i tak: prolaktyna -PRL, prolaktyna po teście metoclopramidem- 1 h, toxoplazma, HCG- beta, rózyczka IgM, CMV IgG, mycoplazma i ureaplasma+lekoop, chlamydia, progesteron, czystość pochwy, cytologia itd ale chyba wymieniłam najważniejsze

to są mniej więcej te co robiłam :baffled:, to znaczy jeszcze oprócz tego monitorowanie cyklu i zażywam bromergon i dupfaston

oł maj gad:szok: masakra ile tego robiłas:szok: ja ostatnio jak byłam u ginka to kazał mi zrobic tylko na prolaktyne i mam przyjsc w 8-10 dc na monitoring.:tak:
eve84 o ja też mogę pogryźć nogi od stołu heheh:-D no juz czuje ze mi sie zaczynają skurcze, kiedyś myślałam ze cos nie tak ze mną że tak boli, ale lekarz powiedział "taka już pani uroda że tak boli, inne nawet mdleją":confused:
:-) jak brałam kiedys tabsy to tez miałam luz i zaczęło sie znowu parę miesięcy po odstawieniu , ale ostatnio to sobie termofor kupiłam i jakos daje rade:tak:
 
Do góry