reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej dziewczyny w piątek byłam u gina:tak:. Maleństwo pokazało sie na usg ma 2 mm i przyjdzie na świat 5 lutego 2009r:happy:. Więc uwaga zarażam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
to wszystko dla was. Miłego tygodnia.
 
reklama
Czesc dziewczynki!!
Ja ledwo zyje wlasnie wrocilam z zakupow a duszno jak cholera :confused: W glowie mi sie kreci i jakos tak slabo mi ale jeszcze nie wymiotuje wiec sie bardzo ciesze z tego powodu :tak:acha zapomnialam dodac ze mam zapalenie krtani i kaszel :wściekła/y:

Kochane mam do was pytanie bo oprocz kwasu foliowego nie biore nic (staram sie jesc duzo owocow i warzyw) gdzies wyczytalam ze witaminy w tabletkach moga byc szkodliwe szczegolnie do 3 trymestru nie powinno sie ich brac?! i co wy na to?? bo ja juz nie wiem brac czy nie??

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za cieple slowa!!!!
Majola ale fajnie a w ktorym tyg jestes? Gratuluje!!
Ja rowniez na luty mam termin tylko niech rosnie zdrowo!
 
Ostatnia edycja:
Za pierwszym razem odstawiłam w trakcie robienia, dostałam amnezji i wziąz o nim zapominałam, a jak przypominałam soebie to i tak zwracałam - mój organizm był cwany i wiedział ze odstawia się :-). Za 2 odstawiłam gdy z obserwacji zbliżało mi się jajeczkowanie, na jakieś 2 dni przed, z założeniem, że jak mi intuicja po tygodniu nie powie, że zafasolkowałam to bedę znów brać. A tak to miałam przykaz brać do 2 kresek na teście, wtedy odstawić.

JA biore tylko filik, nie biore witamin, moja ginka mówiła mi, że do końca pierwszego trymestru lepiej nie brać jak nie ma wyrażnej potrzeby. No i z tym stanowiskiem spotykam się częściej.
 
Ostatnia edycja:
jestem ok 4 tygodnia. W piątek lekarz też mi powiedział że oprócz folika mam nie brać żadnej "chemii". Następna wizyta 2 lipca.
 
modroklejka- kochanie ale mi przykro.. ale nie martw sie..wiara czyni cuda i to nie sa puste slowa.. bo gdzies czytalam ze jesli bardzo sie w cos wierzy i mysli pozytywnie to t sie wkoncu staje,, to samo dzieje sie kiedy myslisz negatywnie... to dziala cos na zasadzie przyciagania tego o czym myslisz...wczeniej czy pozniej to przyciagniesz...

a co u mnie nowego?? wiec dziewczynki dzis zrobilam tescik owulacyjny i wyszly dwie cudne kreseczki.. zgodnie z tym testem T bylo mocniejsze od C:) wiec owulka nastapil w przeciagu 24-36 godzin.. od dzis juz dzialamy...wiec wierze ze miesiac czerwiec , w ktorym ja mam urodzinki przyniesie mi piekny upragniony prezencik na 28 czerwca:) i wierze bardzo ze tak bedzie:):-D
 
Kochane mam do was pytanie bo oprocz kwasu foliowego nie biore nic (staram sie jesc duzo owocow i warzyw) gdzies wyczytalam ze witaminy w tabletkach moga byc szkodliwe szczegolnie do 3 trymestru nie powinno sie ich brac?! i co wy na to?? bo ja juz nie wiem brac czy nie??
ja tez od poczatku nie brałam nic oprocz foliku,bo po co...fasolka jeszcze za mała zeby zapotrzebowanie na witaminy jakos drastycznie wzrosło...na jakims forum przeczytałam ze potobno ginekolodzy swoim zonom wogle odradzaja brac wit ciążowe bo to chemia...:baffled: ja brałam pózniej prenatal complex pomaga na wymioty,mi chyba pomogl..a potem prenatal classic ma wieksze dawki wytamin na ostatni trymest ciąży i karmienie, ale przyznam sie ze brałam jak sobie przypomnialam,nie codziennie,zresztą jak są dobre wyniki morfologii to nie trzeba się tym ładowac codziennie:)
jestem ok 4 tygodnia. W piątek lekarz też mi powiedział że oprócz folika mam nie brać żadnej "chemii". Następna wizyta 2 lipca.

Majola ja rowniez jestem okolo 4 tyg w ciazy i wizyte mam 3 lipca :-) Wiec skoro lekarz powiedzial aby nie brac to nie biore.
dziewczyny to idziecie "łeb w łeb" powodzenia

modroklejka- kochanie ale mi przykro.. ale nie martw sie..wiara czyni cuda i to nie sa puste slowa.. bo gdzies czytalam ze jesli bardzo sie w cos wierzy i mysli pozytywnie to t sie wkoncu staje,, to samo dzieje sie kiedy myslisz negatywnie... to dziala cos na zasadzie przyciagania tego o czym myslisz...wczeniej czy pozniej to przyciagniesz...

a co u mnie nowego?? wiec dziewczynki dzis zrobilam tescik owulacyjny i wyszly dwie cudne kreseczki.. zgodnie z tym testem T bylo mocniejsze od C:) wiec owulka nastapil w przeciagu 24-36 godzin.. od dzis juz dzialamy...wiec wierze ze miesiac czerwiec , w ktorym ja mam urodzinki przyniesie mi piekny upragniony prezencik na 28 czerwca:) i wierze bardzo ze tak bedzie:):-D

podpisuje sie pod tymi słowami,mysle tak samo:) no i powodzenia,trzymam moooocno kciuki:happy:
 
reklama
Do góry