reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

julitka - oj to dlugo nie masz:laugh2: super:-D napewno fasolka,, a robilas juz tescik?? masz jakies objawy?? czekam z niecierpliowscia..

u nas burza z piorunami a ja strasznie nie lubie burzy:///
 
reklama
Tak słoneczko miala byc 19 maja ale bralam ten antybiotyk wiec sama rozumiesz...

trzymam kciuki,to kiedy testowanko???:)

tikanis :):) nie musze szukac artykułow o hormonach na necie bo w ramach mojego wykształcenia studiowalam na AMG rowniez endokrynologie:tak:,jest to nauka o hormonach i jak najbardziej o tych ktore nazywasz ginekologicznymi,choc nie sprecyzowalas co rozumiesz pod tym pojeciem, moim konikiem jest jednak mikrobiologia a z hormonow mam calkiem niezle podstawy ale to tylko podstawy...wiec nic nikomu nie chce narzucac,jesli chodzo o testosteron to czy oznaczalas całkowity czy nie-zwiazany z białkami-tzw wolny? lub ilosc tych białek bo to kolosalna roznica dla tego jaki jest jego efekt dzialania na organizm....w kazdym badz razie.....wciskano mi to na studiach i wiem na własnej skórze ze jesli jakikolwiek lekarz bedzie chcial ci cokolwiek powiedziec o twojej gosporadce hormonalnej na podstawie jednokrotnego oznaczenia hormonow to zmien lekarza....one tak sie mocno wahaja i dobowo i miesiecznie,ze taka interpretracja jest bardzo trudna.....niestety sa to drogie badania i malo kto je zleca w wiekszej ilosci ze szkoda dla nas....a tak podkladka jest i pacjent z glowy....ale nie ma co szukac dziury w całym i zawracac sobie niepotrzebnie glowe....ja sie ciesze ze wyniki masz dobre, zycze zeby to trzecie podejscie dalo efekty w postaci fasolinki!!
 
Witajcie dziewczyny!

Jestem dziś już tu 3 raz, to forum i oczywiście uczestniczki działa jak magnez:-)

Rudka wprawdzie jesienią są długie wieczory ale za to w lecie bardzo gorące. Liczę na to że to lato będzie bardzo namiętne i wszystkie będziemy zbierać tego owoce;-)

Bablyss
no to faktycznie idziemy łeb w łeb:-), cieszę się. Przed operacją cykle miałam 28,29 dni, niestety po operacji się pochrzaniło miałam 33 dniowy ale mam nadzieje że to się wyreguluje :-) ( po operacji dopiero 1)
 
rudka- wow:) a to mozesz mi powiedziec jakie moga byc hormony ktore odpowiadaja za tradzik?? ginekologocznymi jak dowiedzialam sie od mojej dzinki jest przedewszytskim testosteron jesli on jest w porzadku to z sprawami ginekologoicznymi ok wszytsko jest,, a moge miec jakis podwyzszony ale nie ginekologiczny ktory zajmuje sie endokrynolog... hmm sama nie wiem... co sadzic o tym
w sumie troche poczytalam arytuklow ale roznie tam pisza... prosze o krotki wykladzik..:) :rofl2:
 
Witam
Właśnie wróciłam z usg, mam 15 dc i dwa pęcherzyki 11 i 15 mm( myślałam, że będzie trochę więcej). W czwartek (05.06)idę na kolejne usg i jak pęcherzyki urosną to dostane pregnyl. W poniedziałek (09.05)na kontrole czy pękły pęcherzyki. Pregnyl już kupiłam czeka w lodówce. Po zastrzyku mamy intensywnie współżyć- słowa mojej gin:-D Jeszcze muszę pomęczyć mojego mężulka. Cieszę się mam szanse na owlukle choć myślałam że już była. Dziewczynki wybaczcie, że tak się rozpisałam. Proszę trzymajcie kciuki, owulacja to już będzie połowa sukcesu. A i gin kazała zbadać nasionka męża :-D muszę go teraz namówić.

Kingus - ale to chyba sama przyjemnosc dla mezulka:-) Niejeden by pozazdroscil:-) A tak naprawde to trzymam kciuki by sie udalo i zebys jak najszybciej zaczela przezywac te piekne (choc troche meczace) 9 miesiecy - zakonczone tez sukcesem:-)

nalemi no tak tylko ja przy moim pierwszym dziecku do 5 mc nie przybierałam a potem do rozwiązania przybrałam 20kg wiec boje sie ze jak teraz nie mam wymiotów i czuje sie super to mogę przytyć więcej no i faktycznie chyba nabrałam wody bo niesamowicie brzuch mi wybiło mój mąż sie śmieje ze wyglądam jak bym była w 4 mc

betty105 - no to tak jak ja - do 5 miesiaca to nawet schudlam 5 kg, co jak pisalam nadrobilam kilkukrotnie:-D Nie przejmuj sie - tycie to jeden z urokow ciazy... Wiesz, jak ja przybieralam te 20+, to nawet tego nie czulam. Normalnie to czulabym chociaz tluszczyk:-D Ale chyba brzuszek to zacieral i caly czas czulam sie taka sama:-D Tylko waga pokazywala co innego - niezle, co?;-)

Witajcie Kobitki!:-)
Byłam dziś u gina z wynikami krwi, powiedziała mi że wyniki są świetne i możemy zacząc starania:-D.
Kamień spadł mi z serca bo w laboratorium przy odbiorze badań laborantka troche mnie postraszyła zbyt wysokim poziomem płytek czerwonych, na szczęście ginka mnie uspokoiła:tak:

Madzio 1980 - super:-D:-):-D Bardzo sie ciesze - to teraz juz tylko dalej:laugh2:

gdzies niedawno wyczytalam ze najwiecej dzieci rodzi sie w lipcu (masakra na porodówkach) bo jesienią sa dlugie wieczory i wiecej czasu na przytulanka,ale czas zmienic te statystyki...licze na Was!!!!:tak:

rudka - o rany! A ja wlasnie chcialabym dzidziusia urodzic w lipcu - jak zaczne staranka w listopadzie, to jak by sie udalo, to by tak bylo. A chcialabym rodzic w tym szpitalu, co Wiktorie - super sala porodowa - choc skonczylo sie cesarka... Hi hi - ale ze mnie optymistka - chcialabym aby sie udalo za pierwszym razem! Nie wspomne, ze o Wiktorie staralismy sie 7 miesiecy (po drodze zaliczylam poronienie:sad:

2 rada - żeby poprawić jakość plemników zaleca się 48 godzin przerwy pomiędzy przytulankami ;-) Wtedy plemniczki zdążą dojrzeć i będą lepiej działać a po za tym te które w tobie już są spokojnie doczekają na kumpli . Mój gin tak mi zalecił : działanie w kratkę - poniedziałek-tak , wtorek - nie , środa-tak , piątek - nie itd. Dużo czytam wypowiedz dziewczyn na forum i większość taż tak uważa . Jeśli zgodzisz się ze mną to też spróbuj tej metody . Przyjemności i powodzenia . I pamiętaj o babcinych sposobach !:-)

asus - ja tez to slyszalam - tez mi to powiedzial gin przy staraniach o Wiktorie... no i poskutkowalo:-)

No i oczywiscie, co ode mnie? Siedze sobie wlasnie w pracy - nie chce mi sie ksiegowac - chyba upal zle na mnie wplywa. Powoli zbliza sie dzien @, czyli zaczne mierzyc temperaturke:-) Poznam siebie na nowo:-D Moze mi to umozliwi sukces za pierwszym razem? Chociaz wiem, ze nie ma sie co nastawiac, bo jeszcze przyprawi mnie to o dolka. Dziewczyny, sorki za to glupiutkie pytanko - bo troche juz nie pamietam NPR - kiedy powinnam zaczac mierzyc temp? W pierwszy dzien @, czy jak sie skonczy?
 
Czesc dziewczynki!!

Wczoraj nie pisalam bo mialam dola :-( zrobilam test i wyszla | :-( @ jeszcze nie ma ale wiem ze przyjdzie :-(w maju spoznila sie o 5 dni wiec i teraz tak bedzie :frown::sad:

Nalemi ja rowniez poronilam w listopadzie ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda tak jak tobie. Pozdrawiam
 
dziendoberek :tak:
nalemi z tego co widzialam na wykresikach na 28dni.pl to po skończonej @ mierzą
tikanis co do syfków przez zaburzenia hormonalne to slyszalam ze jezeli to sprawy homonow ginekologicznych to syfki sa na brodzie i okolicach :confused: ale na ile to prawda ?! to nie mam pojecia! a endokrynolog juz sie toba zajmie od strony tarczycowych hormonkow ;-) bedzie dobrze! niedlugo bedziesz miala cere jak u nastolatki :tak:
Julitka - dlugo kobito bedziesz nas tak trzymala w niepewnosci !?!?!!?!?!:confused: to musi być fasolka!!!!! :-D
bablyss no tak wlasnie sobie wmawiam ze: czym szybciej namowie meza tym szybciej sie z tad wyniose na dlugie miesiace! :laugh2: coz za pokrzepiajaca mysl!
a wlasnie co do postepow mojego meza w myslach o potomstwie cytuje: kochanie ale przed chwila widzialem sliczna dziewczynke tak ok. 2 latek i miala takie dlugie juz wloski!!!! :errr: kopara mi opadla!
magdus1983 nie łap jeszcze dołka moze za wczesnie ten tescik zrobiony? ktory to dc.? i sprawdz jaka czulosc testu jest !? jakby co to betka!!!! trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny.. dlugo mnie nie bylo i pewnie szybko sie znow nie pojawie chcialam tylko pokazac sie ze zyje.. ale zle mi.. przepraszam ale nawet nie poczytalam wszystkiego co napisalyscie.. jakos nie mam weny i sily.. i co z tego ze cudownym mezczyzna spedzilam wspaniale urlop, co z tego ze dostalam sliczny pierscionek, co z tego ze wiem ze mnie kocha.. jak znowu zobaczylam jedna okropna krecheeeeee;((((( tak mi przykro.. on stara sie jak moze.. pociesza mnie.. wspiera.. ale widze ze jemu tez jest smutno.. przepraszam ze tak tylko o sobie..

Julitka rob ten test bo naprawde sie pofatyguje do Ciebie i Ci nawale na ten tylek;-)
 
Iwonaka witaj Sloneczko! mozna powiedzieć ze wiem co czujesz, reszta dziewczyn tez to powie!! mimo ze ja jeszcze w temacie nie dzialam to co jakis czas .... ah szkoda gadać w niedziele jak gratuwalam kuzynce (urodzila 1.06) to łykalam łzy rozmawiając z nia przez tel i caly czas slyszalam jak malutka kwiliła! trzymaj sie kochana i postaraj sie myslec pozytywnie przed toba nastepny miesiac staranek!
jakby tu cie pocieszyc :confused: hmmm ... no ty przynajmniej sie starasz a ja!?:baffled:
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki !!
Ehhh u mnie piękna pogoda,słoneczko świeci aż miło a tu się trzeba uczyć a do głowy nic nie chce wchodzić. W ogóle jakoś się skupić nie mogę :-( jak sobie wyglądne ( fajne słówko :-D ) przez okienko to się zawieszam na 10 minut.... oj nie wiem co to będzie:no: kto tą sesje wymyślił ?? :confused: Macie jakiś dobry sposób na skupienie ?? hihi
No ale dosyc mojego marudzenia ..... i to nie na temat..... cio tam u was?? ;-) Gdzie fasoleczki??
Julitka czekamy na wiadomości :tak::tak:
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie !! :happy::happy:
 
Do góry