reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie Kobitki!:-)
Byłam dziś u gina z wynikami krwi, powiedziała mi że wyniki są świetne i możemy zacząc starania:-D.
Kamień spadł mi z serca bo w laboratorium przy odbiorze badań laborantka troche mnie postraszyła zbyt wysokim poziomem płytek czerwonych, na szczęście ginka mnie uspokoiła:tak:
 
reklama
rudka dzieki faktycznie jest juz duzo fajniej mąż poprzytulał ugłaskał i juz mi lepeiej!:tak: a z tą kawka niezla sprawa :-D:-D:-D
ja sie zaraz wybieram do kardiologa zobaczymy co mi powie ehhh... w lutym dostalam arytmi jestem po badaniach ktore wyszly wzorcowo (wg opisu) i nie wiadomo co to dobra nie bede krakać!!!
Madzio1980 super ze wyniki dobre i mozecie juz zacząc działać!!!!! :happy2:
tikanis moze na te testy owu patrz z przymrużeniem oka?!
 
ancia9182- no to jestesmy sasiadkami, ja rybnik city.. jakby co zparszam do mnie:)
rudka- co umnie kochana?? wyniki homronow w normie, no ja jestem w 14dc.. jak narazie mialam bialy sluz to chyba nie plodny.. ale dzis taki przezroczytsy z bilaym sie zacal chyba.. no i co najlepsze jest rozciagliwy.. wczoraj juz na wszelki wypadek byly przytulanka dzis tez nie popuszcze,, a najbardziej dziwne jest to ze robilam wczoraj test owulacyjny i ta druga kreska wyszla slabsza wiec z tego testu wynikalo ze owulki nie mam a tu dzis taki sluzik prawie przezroczysty bo jest jeszcze lekko bialawy.. ale ciagnacy:)
a na wszelki wypadek nie zaszkodzi..:) , choc moja dzinka okreslila mi moje dni plodne od ok 18 dc..no ale na wszelki wypadek probujemy:)..:)
a syfki mam z zabrzurzen hormonalnych tak mysle ale nie sa to hormony ginekologiczne wiec cale szczescie.. za 2 tyg ide do endokrynologa wiec cos moze poradzi...
witaj tikanis bardzo sie ciesze ze wyniki sa dobre,ale ja tez tak mialam a byly syfy,i to najpewniej od tych wlasnie hormonow ginekologicznych,bo od jakich by innych...kiedys gin mi mowila ze hormony moga byc w normie a skora i mieszki wlosowe moga byc na nie nadwrazliwe,stad łojotoki i tradzik,dlatego boje sie ze syfy mi wrocą jak urodze i nic nie bede na to brala,mam nadzieje ze jednak tak zle nie bedzie...trzeba byc dobrej mysli.zgadzam sie z eve84 patrz przez palce na t testy,obserwuj sie i przytulaj sie,przytulaj a bedzie dobrze:) trzymam kciuki!!

madzio1980 owocnych staranek!!!
agunia767 gdzies niedawno wyczytalam ze najwiecej dzieci rodzi sie w lipcu (masakra na porodówkach) bo jesienią sa dlugie wieczory i wiecej czasu na przytulanka,ale czas zmienic te statystyki...licze na Was!!!!:tak:
 
tikanis witaj kochana :-) mam dla Ciebie dwie darmowe porady . 1 - jeśli wczoraj było przytulanko to nic dziwnego że śluz zrobił się ciągnący i przezroczysty . To zasługa spermy . To ona wydostaje się z Ciebie i zakłamuje obraz twojego śluzu. Czytałam na forum ale zapomniałam więc nie wiem na pewno ale ocenić śluz można po 24 godzinach od stosunku więc jeśli tak intensywnie działacie to zapomnij o badaniu śluzu.:tak: Idź na żywioł :-) 2 rada - żeby poprawić jakość plemników zaleca się 48 godzin przerwy pomiędzy przytulankami ;-) Wtedy plemniczki zdążą dojrzeć i będą lepiej działać a po za tym te które w tobie już są spokojnie doczekają na kumpli . Mój gin tak mi zalecił : działanie w kratkę - poniedziałek-tak , wtorek - nie , środa-tak , piątek - nie itd. Dużo czytam wypowiedz dziewczyn na forum i większość taż tak uważa . Jeśli zgodzisz się ze mną to też spróbuj tej metody . Przyjemności i powodzenia . I pamiętaj o babcinych sposobach !:-)
 
kurcze ale to wszystko robi sie skomplikowane...:-(.mi tez gin radzila co dwa dni przytulanko...no cóz uszy i nogi do góry a im wiecej wiemy tym lepiej poznajemy siebie i mozemy zwiekszyc nasze szanse na sukces...asus mam nadzieje ze Twoje rady caly czas beda darmowe;-) hehe
 
rudka- hormonow jak zapewne wiesz kochanie w naszym oraganizmie jest sporo- skoro hormon ginekologiczny testosteron mam w normie.. to za syfki moga byc odpowiedzialne hormony nie ginekologiczne,, na necie mozesz znalesc mnostwo artykulów o hormonach.. i od tych nie ginekologicznych jest wlasnie endokrynolog.. wiec najpradwopodobniej mam cos z gospodarka hormonlna ale nie ginekologicznymi hormonami:)to juz jest sprawdzone:) choc nie uniknione ze masz racje..:)
asus- dzieki za rade:) no nie codziennie nie dam rady... zreszta moj maz chyba tez nie.. wiec jutro moze przerwa ale w czwarteczek sobie nie odpuscimy:)
co do sluzu powiedzialas mi cos new.. tego nie wiedzialam ze moze sie sluz zmieniac..i ze obserwacja sluzu jak sie dziala moze wyjsc malo wiarygodna.. no w sumie logicznie mowisz..:) buziaki wszytskim:happy2:
 
Witam was kobitki!!!!!!!!!!!

tikanis, eve,nenius dziękuje wam bardzo za słowa otuchy,milej na serduszku sie robi...

eve to może mow sobie tak:że jak zajdziesz w ciąże to czmychniesz na zwolnionko, i tyle, a jak wrocisz to już ich nie będzie!? :-D a ty będziesz miala swięty spokoj i swoje największe szczęscie-dzidzie!

agus ja tez mam juz 8 dc.a ilo dniowe masz cylke? "idziemy łep w łep":-D:-D:-D

marzenixx to ty musisz bardzo tesknic za swoim chłopem???

pozdrowionka kobitki,buziolki dla was!!!;-)
 
reklama
Do góry