reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

bablyss no tez slyszalam ze przeboje sa z tymi obrączkami, kolezanke chcieli oszukac i męska obrączka była lżejsza od damskiej mimo iz prawie 3 razy większa pfff , cos ja tkneło i kazała sobie zwazyć tam na miejścu a tu takie jaja ze hej:-D więc ja juz bede uwazac :tak:

eh.. ja tez mam teraz koncowe egzaminy na glowie , nic tylko siedze i sie ucze i prace pisze i jeszcze w pracy szkolenia, normalnie masakra !!:baffled:
ide sie wykapac i zaraz chyba lulu jakies bo już mam dosyc :happy2:
 
reklama
marzenixx-- :) co do lekarza ja chyba wkoncu musze tez jakiegos zalatwic zeby umowic sie na monitoring cyklu.. dzis bede dzwonic do prwyaciarza wiec sie dowiem:) buziaki ;-)
bablyss- kochanie nie smutas sie tak to jest w robocie ze czasami klienci wkur... i ma sie ich dosc... a co do staranek wkoncu sie uda tylko musisz w to bardzo wierzyc.. ja wierze ze ten 3 cykl przynsieie owocne staranka:):happy:
 
Cześć dziewczynki
mam chyba mega dola! :-( w niedziele kupilam sobie klapeczki za grosze ale fajne a dzisiej rano zniknal jeden - moj pies gdzies go wyniusl i musialam isc w szpilkach do roboty (auć) przeszukalam ogrod i dom i nie ma! nie wiem co on z nim zrobil!
i mam smuta bo męzu wyjeżdza w czwartek do rodzincow (lidzbark warm.) i zobacze go dopiero w niedziele a juz kiedys pisalam ze strasznie ciezko znosze rozstania bo kiedys bylo ich tak duzo!
ojej to sie rozpisalam .... sorry:frown:
bablyss witaj alez cie wcielo!! rozumiem cie co do pracki tyle ze mnie doluja wspolpracownicy siedze w pokoju z 76 latkiem ktory wyglada jak zywcem wyciagniety z PRL-u z reszta jego poglady tez sie niczym nie roznia! :-( czemu tacy ludzie sobie nie daruja i nie dadza mlodym miejsca pracy ehhh..... moja szefowa i prezes tez sa w po 70tce - i wez tu sie nie doluj!
niczka moim zdaniem to juz betka wyjdzie super w 37 dc trzymam kciuki i czekam na wiesci!!!! dzieki za komplementa dla meża :blink: nawet mnie tym zachowaniem zaskoczyl
a i zapomnialam sie chyba pochwalić ze od niedzieli godz 01:00 jestem ciocią dziewczynka 52 cm 2800 g :-D
i witam wszystkie nowe dziewczynki obyście szybciutko zafasolkowaly!!!!
 
Dziewczyny - wiecie co? Tak o obraczkach - hi hi - jaka ja mialam smieszna przygode? Kiedy Marcin zakladal mi przy przysiedze obraczke, okazalo sie, ze chyba ze stresu spuchly mi palce i nie mogl je za chiny ludowe jej zalozyc :-D W koncu sie udalo, ale ja sie jeszcze bardzo zestresowalam. A potem jak dojechalismy na wesele, okazalo sie, ze w stresie nie umialam zapiac trenu - a tyle razy to robilam podczas przymiarek. Mialam bardzo dlugi tren i to chyba dlatego - w koncu wlasciciel knajpki przyniosl mi...:confused: zszywacz:-D

A Eve - musze Ci powiedziec, ze ja tez nie lubie, jak moj mezus gdzies wyjezdza. W zeszlym tygodniu byl na trzydniowej delegacji:-(No i do tego tesciowa wziela mi w piatek Wiktorie, a ja zamiast sie cieszyc i zrobic cos dla siebie - plakalam w poduszke:hmm:No coz- tesknota...
 
nalemi tez mialam smieszna sytuacje z terenem co prawda krotki ale jednak! na weselu mielismy jakis taki pociag no i ja bylam ciuchcia i goscie za mna i moja siostra cioteczna stanela mi na sukienke i oberwala mi guzik od trenu wiec potem co 10 min mialam na nowo wpinana szpilke z kokardka taka weselna w tylek bo to mniej wieciej na tej wysokosci wypadalo :laugh2: dobrze ze sukienka miala kilka warstw bo bym miala smiesznie posladki skute!
a co do męża to ten dół to też chyba przez to bo ja juz na zapas zaczynam tesknić!
 
hej dziewczyny:-)

no powiem wam, tak czytam sobie mysle ciekawe jakie ja bede miala przeboje na slubie czy weselu hihi:-D

dziewczynki kochanie nie smuccie się, mój Przemuś tez ciągle wyjeżdza, teraz byl na trzy dni, potem jeden w domu, potem znowu na jeden wyjechal, dzis w nocy wrocil ,ale w czwartek znów jedzie i to chyba na caly tydzien:baffled: taka praca, a mi juz go brakuje:-( dlatego ne smutajta sie , trzeba sie razem trzymać:tak:

tikanis, no ja tez czekam na 8-10 dc i sie umawiam na ten monitoring:tak: a wczoraj mnie ten gin troche ponaciskal i dzis mnie jajnik lekko boli :baffled:
 
Marzenixx staram sie nie smutać ale jak :no2: a w dodatku to jest wyjazd do rodzinki i tez bym mogla / chciala jechac ale nie moge wziąśc wolnego bo i tak mi malo urlopu juz zostalo a małz ma 26 dni w roku a ja 20 i dupka!
i nie martw sie najczesciej te historie slubno weselne sa bardzo zabawnymi historiami do opowiadania jeszcze przez wiele lat po ;-) u mnie kolejna to taka ze brat ktory ladowal bukiety od gosci do swojego samochodu pod kosciolem zamiast zawiesc na sale to zawiozl do domu i polozyl wszystkie na ogrodzie (?) a w nocy lało jak nie wiem i wsio zgnilo! a przed wejsciem do sali stalo z 5 wielkich wazonow na kwaity i tak sie gapilam przez cala impreze na 1 roze ktora dostalismy od szefa restauracji! :laugh2:
 
Cześć dziewczynki

Hej dziewczyny. Nie wytrzymałam i w piątek po pracy zrobiłam teścik wyszła 2 kreseczka ledwie widoczna:tak:, w sobotę z rańca zrobiłam inny teścik i wyszedł negatywny:-(. Później doczytałam że ten piątkowy był barczo czuły a w sobotnim tego nie było. Na razie się nie nakręcam i cierpliwie czekam. @ nie ma i nic jej nie zapowiada. W srode powtórzę teścik i jak coś to do lekarza, tylko muszę sobie jakiegoś w Opolu znaleźć. Miłego i owocnego w fasolki tygodnia

no to trzymam kciuki ale myślę, że to fasolka :tak:

Witam Wszystkie Dziewczyny:-)
Jestem tu pierwszy raz i cieszę się, że mogłam do Was dołączyc!
Zaczynamy z mężem starania za ok. miesiąc. Dziś odebrałam wyniki i chyba nie są najgorsze;-), jutro id do ginekologa i zobaczymy co powie.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Mamusie:happy:

witam serdecznie :-)

U mnie natomiast nowe wieści: Otóż byłam sobie dzis u ginekologa, znalazłam sobie na necie namiary na niego u mnie w Koszalinku i postanowilam pojsc zbadać sie ogólnie czy wszystko jest ok. No i pan gin zrobił mi postawowe wszystkie badania i powiedział ze moge miec PCO:szok: ale nie moze tego dzis stwerdzic bo mam za późny dni cyklu obecnie, wiec mam sie zgłosic po @ jakos w 8-10 dc... powiedział oczywiście zebym sie nie denerwowała bo nie moze narazie stwerdzic tego napewno ale tylko moje jajniczki mu sie wydały lekko podejrzane ale to moze byc spowodowane ze juz taki pozny dc. Kazał zrobic badanie na prolaktyne i przyjśc po @...
Nie powiem zebym sie specjalnie zasmuciala ani zdenerwoala, bardziej jestem w szoku:baffled: zawsze mi sie wydawało ze czuje jajeczkowanie , i wogóle ze jest ok a tu taki placek... ale no nic... trzeba czekać na wyniki ....
dziwnie jakos mi...

buziolki dla wszystkich:-)

hmm, mam nadzieję, że jednak był to po prostu za późny dc. Musi być dobrze!!!

Witam:) Jestem tutaj pierwszy raz ale mam nadzieję, że nie ostatni. Poczytałam sobie i bardzo mi się spodobała atmosfera jaka tu panuje. Ja jestm jedną z tych starających się:-). W dniu dzisiejszym zrobiłam test i ta druga kreska wyszła mi bardzo blada, myślicie, że mogę już się cieszyć? 06 czerwca mam dostać tej której nieoczekuję, wieć może poczekam z tą radością?


hihihi, ja robiłam tylko jeden w ciąży z moją córeczką i kreseczka była taka właśnie bardzo blada. Po cichu gratuluję, ale dla pewności zawsze możesz zrobić sobie betkę :tak:

Dziewczyny ja ostatnio łapie jakiegos doła, mojego M. ciągle nie ma w domu:sad: nie mam męża!!! i ciągle siedze samiutka w tym bloczysku wstrętnym...tylko książki
Jeszcze dzis tak mnie klient wyprowadzil z rownowagi, ze malo co i bym go nie wyprosila z zakladu, ludzie sa okropni....mysla ze wszystko im wolno,bo placa...
Nie mam sily i chęci na dalsza prace w tej firmie...i maluszka nie ma....:-(

No ale juz wam nie smuce...(już żale wypuszczone)

Przytulam mocno, dobrze, że się wygadałaś, to czasem pomaga :tak:

Cześć dziewczynki
mam chyba mega dola! :-( w niedziele kupilam sobie klapeczki za grosze ale fajne a dzisiej rano zniknal jeden - moj pies gdzies go wyniusl i musialam isc w szpilkach do roboty (auć) przeszukalam ogrod i dom i nie ma! nie wiem co on z nim zrobil!
i mam smuta bo męzu wyjeżdza w czwartek do rodzincow (lidzbark warm.) i zobacze go dopiero w niedziele a juz kiedys pisalam ze strasznie ciezko znosze rozstania bo kiedys bylo ich tak duzo!
ojej to sie rozpisalam .... sorry:frown:

a i zapomnialam sie chyba pochwalić ze od niedzieli godz 01:00 jestem ciocią dziewczynka 52 cm 2800 g :-D

ojej, znowu smuteczki. Głowka do góry (albo nogi :rofl2:), mężuś niedługo wróci a co do klapka hmm pewnie znajdzie się w najmniej oczekiwanym momencie :-p

No i oczywiście gratulacje z okazji zostania ciocią :-)

a co do zabawnych opowieści ze ślubu/wesela to ja jak podchodziłam do składania przysięgi i zakładania obrączek to zostawiłam wiązankę świadkowej i jak wróciłam na swoje miejsce to z tych wszystkich emocji zapomniałam jej odebrać :-D. No i stałam sobie tak przez jakiś czas bez żadnych kwiatów a ona biedna z dwoma bukietami w ręku :laugh2:. Dopiero jak usiedliśmy to się zapytała, czy chcę swoją wiązankę i dopiero wtedy dotarło do mnie, że jej nie mam :rofl2:
 
reklama
Witam Was Dziewczyny:-)

Bardzo wszystkim dziękuję za wsparcie od razu się poczułam co najmniej 10 młodziej;-),
Marzenixx- ćwiczyłam przed operacją ale teraz się hamuje. Przez pół roku nie powinnam podnosić rzeczy cięższych niż kilogram, niestety nie zawsze się da a potem czuje bóle:-(
Kluliczku - ja już się kiedyś starałam o maleństwo tylko to było jakieś 10 lat temu potem tabletki i teraz od roku próbujemy
Niczka- niestety wyniki czystości III :-( (przez trzy tygodnie z sądą i cewnikiem to mogło się coś przyplątać) w czwartek jestem umówiona z gin, ale grilek wyszedł super dziękuję:-)
Tikanis - nie ma za co dziękować oby rady się przydały
Rudka - dzięki za słowa wsparcia
Majola - trzymam kciuki:-)
MagdalenaN- napewno fasolka

Pozdrawiam Was wszystkie i te których nie wymieniłam
 
Do góry