reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Magdus1983 no chyba to jednak fasolka. Mnie tak wlasnie cycuchy boally w pierwszej ciazy. trzymam ckiuki
Nalemi ja tez chodze z moim szczesciem na basen
Eve84 dzis bylam na becie, jutro wyniczki. jakos nie dowierzam ze to mozebyc fasolka, ale bardzo bym chciala:-p. Meza masz na medal:tak:
Rudka, Malwina witajcie
Nenius faktycznie zajeta
Majola fasolka fasolka fasolka:tak:
Madzio1980 witaj i owocnych staranek
Tikanis szykuj juz testy owulacyjne:-)
Marzenixx oooo ciekawe co ten lekarz ci powiedzial. zawsze warto posprawdzac ale wierze ze wszystko jest dobrze i niestarankowe przytulanka zaowocuje i tak:-p
Asus witaj
MagadelnaN witaj,zycze fasolki
Kingus dawaj znac co tam na usg wyjdzie jutro

Pogoda cudna tylko czemu tyle tych meszek czy muszek, ble
oj basenik by sie przydal albo jakies jeziorko
zmeczona po pracy jestem
pozdrawiam
 
reklama
Marzenixx będzie dobrze:-)

Czekam na wyniki Waszych testów, oby były pozytywne bo potrzeba nowych fluidków.

Niczka rzeczywiście było by miło w baseniku sobie posiedzieć w taki upał.
A kiedy niczko będziesz mieć wyniki bety?
 
Rudka, Kingus nie dziekuje:-D, wyniki jutro
tak sie zastanawiam, mam 25dc, plamienie mialam w 33dc i 34dc- trosze czerwonej czystej krwi w 35dc nic w 36dc ociupinka znowu i tyle
kuzwa co to bylo!
jak nie ciaza to mi sie wydaje ze cos jest nie tak
co moze powodowac plamienia zamiast okresu? macie jaksi pomysl, bo ja juz oczywiscie obmyslam guzy i inne czarne scenariusze
 
to ja juz nie rozumiem w ktorym dc jestes 25 pisalas:) betka podnosi sie juz ok 2 doby po implantacji wiec nie powinno byc za wczesnie,normy na wyniku są najwczesniej dla 3-4tyg ciazy ale liczonego od ostatniek miesiaczki(wiek ciążowy)

trzymam kciuki ze Twoją betke!!!!
 
julitka- kochana ale ja jestem ciekawa czy to fasolinka:) powodzonka:):-)
niczka- testy juz kupione- dzi zrobilam jeden i narazie wynik negatywny tak jak sie spowiedziewalam,,, owulke przewiduje na 7 czerwca.. ale byc moze bedzie wczesniej...uda sie teraz , musi , czuje to w kosciach:):laugh2:
marzenixx- oj bidulko.. ale to dobrze bo moja kolezanka miala pco- i po leczeniu od razu zaszla w ciaze:) wiec sie nie martw kochanie.. a jelsi moge spytac jakie badania zrobil ci lekarz i po czym stwierdzil przypuszczenie pco??:baffled:
ale napewno juz wkrotce zafasolkujesz:tak:
 
Witam wszyskie staraczki!!!

troszke mnie nie bylo, ale to wina natłoku egzaminow, pracy i zmęczenia...:-(

madzio,madgalena witam was bardzo i buziaczki przesylam i uśmieszki :)

niczka trzymam kciuki,mysle ze na bete nie jest za wczesnie, jest bardziej dokladna od tych calych testow...mysle ze raczej wskazana jest zmiana lekarza w twoim przypadku...

Mnie czeka wizyta u mojego gina, zobaczymy co powie, cos juz za dlugo te staranki i bezoowocne...:-(

rudka widzę że rozsiewasz dzidziusie! tez chcę byc zarazona!!!

Dziewczyny ja ostatnio łapie jakiegos doła, mojego M. ciągle nie ma w domu:sad: nie mam męża!!! i ciągle siedze samiutka w tym bloczysku wstrętnym...tylko książki
Jeszcze dzis tak mnie klient wyprowadzil z rownowagi, ze malo co i bym go nie wyprosila z zakladu, ludzie sa okropni....mysla ze wszystko im wolno,bo placa...
Nie mam sily i chęci na dalsza prace w tej firmie...i maluszka nie ma....:-(

No ale juz wam nie smuce...(już żale wypuszczone)

marzenixx kochanie jak idą przygotowania???a jak staranka o dzidzie?
 
tikanis gin. zrobił mi usg dopochwowe, ze nawet ja widzialam swoje jajeczka hehe:-D wogóle chyba dobry gin nie chce zapeszać , ale bardzo dokladny, wszysto mi wytlumaczyl i pytal czy jeszcze cos bym chciala wiedziec i zebym sie nie denerwowala i takie tam , :tak: i koło 8-10 dc mam isc na pierwsze usg patrzyc czy sa pęcherzyki i potem znowu kolo 16-tego dc , i wtedy zobaczymy no i te badania krwi kazal zrnic na prolaktyne :tak: zobaczymy:tak:

bablyss słonko przygotowania ida powolutku :-D suknie wybrała, szukam wlasnie obrączek, piosenke na pierwszy tan ie c tez juz mam Celine Dion "i love you" :-D
i jakos tak idzie powolutku:tak: a o fasolke znowu bedziemy sie starac od sierpnia:-)
no mam nadzieje ze wyniki beda dobre :-)
wszystkie bedziemy mialy fasoli 2009!!:-D
 
reklama
marzenixx ty jak cos powiesz, to zawsze pocieszysz:tak:ja tez mysle ze będziemy mialy!!! to dobrze że juz etap obrączek,, nam na początku zrobili fatalne zaraz po slubie w pon.oddane byly do reklamacji.Ale potem byly sliczniusie.
 
Do góry