reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczynki po weekendzie:-)
Ivi gratuluję!!!!
Julitko, cieszę się, że masz pozytywne nastawienie słońce:tak:Tak trzymaj:tak:

Ja przez weekend troszkę odpoczęłam i zebrałam siły na ten nieszczęsny wyjazd w środę...Ale wczoraj wybrałam się na działkę do rodziców, taki spacerek po obiedzie i w drodze powrotnej niestety złapał mnie deszcz - oberwanie chmury. Cała mokra wróciłam do domu, mimo że miałam parasol... No i dzisiaj jakoś tak kiepsko się czuję. Głowa boli, spać się chce, jakaś taka bez sił jestem. Byle do 17 i do wyrka z kubeczkiem ciepłego mleka z midem i czosnkiem.
A Wam kochane, życzę pogodnego dnia ( u mnie pada...:-(). Buziaczki.
 
reklama
Witajcie dziewczynki po weekendzie:-)
Ivi gratuluję!!!!
Julitko, cieszę się, że masz pozytywne nastawienie słońce:tak:Tak trzymaj:tak:

Ja przez weekend troszkę odpoczęłam i zebrałam siły na ten nieszczęsny wyjazd w środę...Ale wczoraj wybrałam się na działkę do rodziców, taki spacerek po obiedzie i w drodze powrotnej niestety złapał mnie deszcz - oberwanie chmury. Cała mokra wróciłam do domu, mimo że miałam parasol... No i dzisiaj jakoś tak kiepsko się czuję. Głowa boli, spać się chce, jakaś taka bez sił jestem. Byle do 17 i do wyrka z kubeczkiem ciepłego mleka z midem i czosnkiem.
A Wam kochane, życzę pogodnego dnia ( u mnie pada...:-(). Buziaczki.
Słoneczko nie daj sie chorobie :tak::-D masz teraz podwojona sile razem przegonicie choróbsko ;-):tak: buziaczki malenka
 
Witam wszystkich poniedziałkowo i niestety deszczowo. Właśnie wróciłam z drugiego monitoringowego usg. Dziś 16 dc i wreszcie coś drgnęło . Jest piękny pęcherzyk wielkości 1.09-1.4 . Owulacja będzie z prawego jajnika . Mój ginekolog zarządził start akcji ,, przytulanko,, od środy i dalej co drugi dzień do niedzieli , a w poniedziałek kolejne usg !!! Ciekawe czy jak się nam uda to będę już wiedzieć w poniedziałek? teraz folik i czekanie a w środę godzina W . Oby się udało............................
 
asus super!!! trzymam kciuki! :tak::tak::tak: oby sie udało!
Julitka dzieki za dobre słowka mam nadzieje ze sie męzulek juz niedługo zdecyduje - ja bym chciala juz na jesieni :sorry2:
lunia83 kochana trzymaj sie i nie daj sie chorobie!!
mam nadzieje ze wam kochane nie przeszkadza ze ja tutaj tzn na tym watku tak sie rozpanoszylam z tym moim problemikiem w koncu to forum na inny etap :-( ale jakos mi tak łatwiej czekac pogadając z wami i kibicując wam w starankach!
 
asus super!!! trzymam kciuki! :tak::tak::tak: oby sie udało!
Julitka dzieki za dobre słowka mam nadzieje ze sie męzulek juz niedługo zdecyduje - ja bym chciala juz na jesieni :sorry2:
lunia83 kochana trzymaj sie i nie daj sie chorobie!!
mam nadzieje ze wam kochane nie przeszkadza ze ja tutaj tzn na tym watku tak sie rozpanoszylam z tym moim problemikiem w koncu to forum na inny etap :-( ale jakos mi tak łatwiej czekac pogadając z wami i kibicując wam w starankach!
Myszko Co ty w ogole piszesz, pewnie ze nam nie przeszkadza:tak::-D pisz to na co masz ochote a my zawsze pomozemy Kochanie :tak::-D
 
Dzięki Eve 84 . Nie odkładaj swoich marzeń i planów w zbyt daleką przyszłość . Przecież Twoje uczucia to 50 % waszego związku. Twój mąż powinien to zrozumieć . Może kiedy postanowicie mieć dzidziusia uda się Wam od razu ale jak widzisz na tym forum czasami to nie takie proste i potrzeba na to czasu .Wtedy wszystko znów się odsuwa . Moim zdaniem jeśli jesteś gotowa to powinnaś dostosować swoje życie do dziecka , a nie dziecko do życia. To moja rada mam nadzieję że się nie obrazisz. :-)
 
julitko to siuper ze mam takie miejsce tu z wami na wyzalanie sie naprawde to baaardzoooo pomaga!
asus mądre rzeczy piszesz! i napewno sie nie obrarze :sorry2: tez mam takie zdanie ale jak juz pisałam jeszcze troszke poczekam .... musze uregulowac sprawy zdrowotne typu alergia i problemy z serduchem a potem sadze ze mężulek juz bedzie gotowy :sorry2: jestem z natury optymistka wiec jak mam dolka to zawsze szybko mija i zaczynam z optymizmem patrzec w przyszlosc!
 
Hej dziewczyny. Tak czytam ten nasz wątek i zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to jest że dziewczyny które są świadome swojego macierzyństwa i bardzo chcą mieć dzidzię maja problemy z zafasolkowaniem, a te które nie planują przyszłości potrafią zajść za "pierwszym podejściem"
 
Swoją drogą dziewczyny jesteście bardziej doświadczone doradźcie mi czy jak biorę folik to mogę brać też inne witaminki np. falvit
 
reklama
Hej dziewczyny. Tak czytam ten nasz wątek i zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to jest że dziewczyny które są świadome swojego macierzyństwa i bardzo chcą mieć dzidzię maja problemy z zafasolkowaniem, a te które nie planują przyszłości potrafią zajść za "pierwszym podejściem"
Hey :-D mysle ze nad tym zastanawia sie kazda z nas, ale niestety zadna nie potrafi odpowiedziec na to pytanie kurcze.... ja jestem takiego zdania ze to jest strasznie niesprawiedliwe !!
 
Do góry