reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
asus mi własnie o to chodziło, miałam to samo na myśli, ze nasze potrzeby sa tak samo ważne jak naszych mężczyzn, więc trzeba jakos to sobie poukładać :-)\
ja tak tylko na moment bo pracuje i ne mam czasu pisac :laugh2:
 
Ja przez weekend troszkę odpoczęłam i zebrałam siły na ten nieszczęsny wyjazd w środę...Ale wczoraj wybrałam się na działkę do rodziców, taki spacerek po obiedzie i w drodze powrotnej niestety złapał mnie deszcz - oberwanie chmury. Cała mokra wróciłam do domu, mimo że miałam parasol... No i dzisiaj jakoś tak kiepsko się czuję. Głowa boli, spać się chce, jakaś taka bez sił jestem. Byle do 17 i do wyrka z kubeczkiem ciepłego mleka z midem i czosnkiem.
A Wam kochane, życzę pogodnego dnia ( u mnie pada...:-(). Buziaczki.

Kuruj się, lepiej, żebyś się teraz nie rozchorowała :no:

Witam wszystkich poniedziałkowo i niestety deszczowo. Właśnie wróciłam z drugiego monitoringowego usg. Dziś 16 dc i wreszcie coś drgnęło . Jest piękny pęcherzyk wielkości 1.09-1.4 . Owulacja będzie z prawego jajnika . Mój ginekolog zarządził start akcji ,, przytulanko,, od środy i dalej co drugi dzień do niedzieli , a w poniedziałek kolejne usg !!! Ciekawe czy jak się nam uda to będę już wiedzieć w poniedziałek? teraz folik i czekanie a w środę godzina W . Oby się udało............................

hm wydaje mi sie, że to może być za wcześnie.....no ale ja się nie znam ;-)

mam nadzieje ze wam kochane nie przeszkadza ze ja tutaj tzn na tym watku tak sie rozpanoszylam z tym moim problemikiem w koncu to forum na inny etap :-( ale jakos mi tak łatwiej czekac pogadając z wami i kibicując wam w starankach!

oczywiscie, że nie przeszkadza :no:, ja jestem zdania, że powinyśmy rozmawiać na różne tematy, nie tylko fasolkowe bo myślenie non stop o tym samym wcale nie sprzyja zafasolkowywaniu :no:
 
dziewczyny tak z innej beczki. Mimo że jest dopiero poniedziałek to czy macie jakieś plany na weekend. Stwierdziłam że nie będę ciągle myśleć o fasolce i chcę się zrelaksować. Mam dłuższy weekend i zabieram mojego kochanego męża do Karpacza na 4 dni i na wycieczkę - zwiedzanie Pragi nocą :-) już się nie możemy doczekać.
 
dziewczyny tak z innej beczki. Mimo że jest dopiero poniedziałek to czy macie jakieś plany na weekend. Stwierdziłam że nie będę ciągle myśleć o fasolce i chcę się zrelaksować. Mam dłuższy weekend i zabieram mojego kochanego męża do Karpacza na 4 dni i na wycieczkę - zwiedzanie Pragi nocą :-) już się nie możemy doczekać.
Fajnie masz :tak::-D ja nie mam do konca sprecyzowanych planow, wiem ze w czwartek robimy u tesciow grilla,w piatek z przyjaciolmi, w sobote wybieramy sie ze znajomymi Daniela z pracy do baru a w niedziele odpoczywamy :tak::-D ale i tak bedzie fajnie :tak::-D
 
Witajcie dziwczyny :-) mam pytanie, czy urzywala ktoras z was testow owulacyjnych ? chodzi o to ze mam dzisiaj 9 dc, i jestem 5 dzien na Clo, od dzisiaj mialam zaczasc robic wlasnie testy owulacyjne, wiec tak: 1 test wyszedl mi " zle wykonany" ( nic sie nie pojawilo) wiec zrobilam drugi test, 2 test wyszedl " pozytywny" (dwie identycznie wyrazne kreseczki) bylam tak zaskoczona tym wynikiem ze tylko jaj zachcialo mi sie znowy siusiu ( za ok, 20 minut) zrobilam 3 test, a tu klaps:szok: kreseczka wyszla bardzo slabiutka:baffled: teraz to juz sama nie wiem co myslec:dry: moze wy mi cos podpowiecie....
 
Fajnie masz :tak::-D ja nie mam do konca sprecyzowanych planow, wiem ze w czwartek robimy u tesciow grilla,w piatek z przyjaciolmi, w sobote wybieramy sie ze znajomymi Daniela z pracy do baru a w niedziele odpoczywamy :tak::-D ale i tak bedzie fajnie :tak::-D

cos mi się wydaję że to nie jest "ja nie mam do końca sprecyzowanych planów" :tak:
 
reklama
Witam Was kochane!!!!!!!!!!!

Dziewczyny pisalam ostatnio ze w tym msc.urzylam testow owu ale tez napisalam że nie mam tempki, co nie jest prawda(żle wtedy zmierzylam)mam i to od tych dni owulacyjnych tak 37, 37.02 utrsymuje mi sie juz ok .11 dni.Mam tez żyły na piersiach sa obrzmiale.Nie wiem co o tym myslec za 4 dni moj termin @.Myslicie ze jak teraz zrobie test to cos tam jasnego wyjdzie to moj 29 dc?Oby to nie wynikalo z mojego pragnienia...

ivi ja w tym cyklu urzylam testow, ale juz zamowilam w aptece następne opakowanie...Z tymi twoimi to chyba cos nie tak?!ale przytulanko niech będzie bo wszak 2 krechy byly!zaszkodzic to nie zaszkodzi.Przed testem ok.2 godz nie pij dużo bo hormon w moczu moze sie rozcienczyc.Czytalam ze wielu dziewczynom pomogl.I najlepiej robic w godzinach wieczornych a nie rano, bo mocz jest zagęsty.Może nam sie uda dzieki nim,jak myslisz?
 
Do góry