reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dobry wieczor Kochane:-) zaraz przyjezdza moj R. i jutro jedziemy bziuuuum:-p:laugh2:wiec nie wiem kiedy sie pojawie na forum..i hm tikanis nie dowiem sie o Twoich wynikach, chyba ze .. poprosze Julitke zeby mi napisala smsa o!;-):laugh2: zycze milego tygodnia Dziewczynki i owocnych staranek:tak::-D bede za Wami tesknic no co..:-:)tak: buuuuziam
 
reklama
tikanis :zawstydzona/y: dziekuje ci słonko za takie przemiłe słowa :laugh2: aż cieplej sie na serduchu robi :zawstydzona/y::-)będziesz cudowna mamą, zobaczysz, jeszcze wam gromadka łobuziaków będzie biegać po domku:-D
 
marzenixx- ja nie wiem co ja mam ci powiedziec... od dzis masz u mnie nazwe aniol... aniele:)
iwonka- nic sie nie martw sama moge napisac ci smsa jak mi podasz numer:)
a i przyjemnego wypoczynku..buziaki wielkie i dzieki za wpsracie:)
kluliczek- dzieki :);-)
 
hej!!!

tikaniks- jejku taka wysoka tem swiadczy tylko o jednym:tak: czekamy cierpliwie do srody , ja bede juz w polsce w srode bo przylatujemy na urlop:-)

marzenixx- oj dobra z ciebie kobieta dobra:-)

Iwonaka-do klikania kochana:-D

pozdrawiam was kochane i milego wieczoru

ja dzis mam chyba owulacje bo wszystkie parametry na to wskazuja:-D cieszylabym sie gdyby kazdy cykl taki byl:sorry2:
 
tikanis i majeczko wszystkie jestemy dobre babeczki bo trzymamy sie razem i wspierami i to jest najważniejsze:-)

Trzymajcie się kochane ja ide spatki bo jutro do pracki a wymęczona jestem po tym weekendzie :sorry2: moja pchełeczka śpi juz na sofie więc ja też idę lulać:tak: Dobranoc :******
 
Dopiero dziś zaglądam bo niedawno wróciłam z komunii.

Tikanis czekam z resztą dziewczyn na nowinki od Ciebie. Mam nadzieje, że Twoje marzenia się spełnią.
Lilu dziękuje za informacje, ja czekam do @ i później zaczynam brać clo, zobaczymy jak mi pójdzie.
Leganza trzyma kciuki za nowy cykl;-)

Lunia piękna istotka rośnie pod Twoim serduszkiem.
Buziaczki dla Wszystkich
 
cześć:-D
przepraszam, że tak tylko o sobie, ale....same zobaczcie, bo dodałam jeden baardzo ważny suwaczek:-D:-D:-D i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie:-D:-D:-D
 
ivi- gratuluje zareczyn!! to opisz kochana jak to bylo???:) jestem ciekawa???
kingus- tez bym chciala .....
maja33, kingus - troche dolek mnie lapie, dzis temperaturka tylko 37,0 :/ wogole cycuchy mnie juz wogole nie bola, chyba jednak to ten cykl mam rozlregulowany...:// a tak sie cieszylam.. zobaczymy na usg...:baffled: z moich obaw ze tak powiem ze tylko mam brak @, cycuchy nie bola... temperature mam srednia bo 37,0,,, weic same widzicie...:/
 
Ivi gratuluje :) rowniez czekam na opis Twoich zareczyn, pisz pisz jak bylo :) pozdrawiam Tikanis, ale nas wszytskie wzielas na przetrzymanie, trzymam kciukasy :)
 
reklama
Witam was wszystkie kochane moje :tak::-D oj tez dawno nie pisalam :-( ale rowniez czytam codziennie :-D na samym poczatku powitam wsrod nas nowe staraczki :tak::-D coraz wiecej nas :tak: swietnie.... u mnie jakos to leci powoli, narazie fasolki ani sladu.... bylam w piatek na USG lekarz podejrzewa policystycznosc jajnikow, w srode pobiera mi posiew i jade go zawiezc i czekam na wynik... kurcze jakie to wszaystko jest niesprawiedliwe :-( ale trudno... moze i ja kiedys doczekam sie fasolki.... choc powiem wam szczerze narazie jakos czuje sie w miare dobrze, nie mysle juz tak o fasolce i to mi pomaga... w srode wraca moj Misio :tak::-D tak sie ciesze, juz tak sie stesknilam....tikanis sloneczko stawiam na fasolke :tak::tak::tak:Iwonko, miłego wypoczynki kochanie pozdrawiam wszystkie kochane staraczki :tak::-D i zycze milego dzionka buziaki gwiazdeczki :-D
 
Do góry